Косів: форум міста та району
20:39, 30 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 5 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Руйнування легенд  (Прочитано 61853 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #15 : 19:35, 22 Вересня 2010 »

провірю, самій цікаво.
Мені здається,що позіхання - це просто мавпування,копіювання.  :indeed

Для прикладу,коли з кимось вітаєшся словесно і підтверджуєш це помахом руки,то твій приятель у відповідь зробить аналогічно. Провірено.

А це правда,що шрами на тілі болять?

А 60% форумо-залежних,як от наша спільнота, це ті люди,яким бракує спілкування,а,може,сміливості,щоб зробити це наживо.
Часу точно бракує на наживо. Не рухайте статистику.
 

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #16 : 22:20, 22 Вересня 2010 »


А це правда,що шрами на тілі болять?
ні. маю більше десятка серйозних рубців і жоден поківшо не болить.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #17 : 23:11, 22 Вересня 2010 »

А це правда,що шрами на тілі болять?
Шрам шраму рознь.... Буває що й деколи чуєш той шрам до кінця свого життя...
Ну те що та частина на тілі більш чутлива це факт. от наприклад більш чуттєвіше реагує на жар, або на електричний тік (дуже неприємно шарахає)...
І ще це залежить наскільки організм метеозалежний. В мене кілька травм що завжди реагують на зміну погоди. Отаке...

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #18 : 00:01, 23 Вересня 2010 »


А це правда,що шрами на тілі болять?
ні. маю більше десятка серйозних рубців і жоден поківшо не болить.
Не бiльше десятка, але трохи маю. Наприклад серйозний порiз на пальцi вiд коси (до кiстки, в 10 рокiв)- реально реагуе на жар (дае про себе знати навiть якщо пательню правою рукою беру), терпимо, але неприемно.
 :)А зламаний в 16 в iдiотськiй бiйцi нiс- деякий час доставляв моральнi травми при спiлкуваннi з дiвчатами (правда недовго) Smiley, тоже в принципш ж шрам)

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #19 : 00:07, 23 Вересня 2010 »

в мене 10 переломів кісток, 28 швів і поківшо всьо по барабану)))

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #20 : 01:26, 23 Вересня 2010 »

Про позіхання (з власного досвіду): декілька разів помічав, що навколишні позіхають майже через 1-2 секунди навіть, якщо не бачать того, хто "почав".
В одній фірмі жіночка мала звичку, позіхнувши, голосно запитати: "Так. Хто там позіхає?". Ви будете сміятися, але в більшості випадків завжди знаходилась людина, яка казала "Я, а що?" =-О
Ми спочатку сміялися, а потім звикли.
Колись читав книжку про йогів, там це "просто" пояснили: під час позіхання активується частина головного мозку, що відповідає за телепатію ))) Не знаю, чи це так і є, але більш достойно виглядає, ніж тепершні "наукові" відповіді типу "мавпування" і "дзеркальних нейронів".

Чи болить шрам - ще залежить від місця на якому він є. І ще, кажуть з віком вони починають відчутно давати про себе знати. Як і переломи, і розтяги.

Спілкування бракує.
Сміливості? Буває, щось таке деколи напишеш, що не завжди при зустрічі можно сказати.
Але, я помітив цікавий "вплив інтернету", мені чим далі, тим простіше говорити людям щирі слова, які справді хвилюють і мене, і співрозмовників. Життя не таке вже й довге, щоб розтрінькувати його на пусті балачки.
Але деколи треба відписати "щось таке" у відповідь на якийсь "брет". А потім думаєш: "Може опонент взагалі не в адекваті?". "Так зачєм же?" (с) Толідєло в ліхіє дєвяностиє! Обматюкаєш з ніг до голови і спиш довольний. Тепер - ні. Тепер не хочу )))

А часу не бракує - це відмазка.
Просто треба чітко визначитися з ким і про що хочеш поспілкуватися. І хто з тобою хоче.
І зважити, що важливіше: поточні безкінечні (підкреслено) справи, чи декілька щирих слів для людини, яка не вічна (підкреслено).
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #21 : 12:25, 23 Вересня 2010 »

в мене 10 переломів кісток, 28 швів і поківшо всьо по барабану)))
Франкенштейн? oh
 Smiley

Життя – то трояка ружа...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #22 : 01:35, 16 Жовтня 2010 »

закралася така думка,що транспорт має свій льос, долю.

Деякі водії кермують своїм транспортом (авто,моциком, тракторем...) по 40 років, при цьому ні разу його Не вдаривши,а є інші,які по кілька разів на одні і ті ж гралі...

Причому в обидвох випадках водії з досвідом. При зміні транспорту льос супроводжує транспорт,а не водія...

Time is not on your side.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #23 : 01:48, 16 Жовтня 2010 »

закралася така думка,що транспорт має свій льос, долю.

Деякі водії кермують своїм транспортом (авто,моциком, тракторем...) по 40 років, при цьому ні разу його Не вдаривши,а є інші,які по кілька разів на одні і ті ж гралі...

Причому в обидвох випадках водії з досвідом. При зміні транспорту льос супроводжує транспорт,а не водія...

Це йо! В мене приятель купив субару-лicника, так за 5 мiсяцiв= 4 аварii !!! Хлоп за рулем з 8 (ВIСIМ) рокiв (Москвiч 407), всi 4 аварii офф. признанi що вiн нi разу не винен..., коротше Субарку прийшлося продавати, шось з нею....(

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #24 : 09:17, 16 Жовтня 2010 »

Це йо! В мене приятель купив субару-лicника, так за 5 мiсяцiв= 4 аварii !!! Хлоп за рулем з 8 (ВIСIМ) рокiв (Москвiч 407), всi 4 аварii офф. признанi що вiн нi разу не винен..., коротше Субарку прийшлося продавати, шось з нею....(

Коли купив форестера - за два перші тижні в трьох випадках був на волосок від фатальних зіткнень.
Тут проблема не в машині.Проблема в тому,що машина швидкістна,з відмінною керованістю,що дозволяє впевнено "літати" на великих швидкостях.При цьому іншим водіям важко оцінити швидкість субарика,тому й вирулюють з другорядних перед носом і тому подібне.
Після того,як перестав літати - таких аварійних ситуацій практично не було.Тьфу-тьфу.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #25 : 12:50, 16 Жовтня 2010 »

Є така думка, що хатні тваринки, які довго жиють із господарем, стають подібні до них (і навпаки).

Хто з нас не позичав на пару хвилин ровера "скокнути" десь недалеко?
І що я вам скажу. Звичайно немало випадків, коли згадуєш хазяїна "не злим тихим словом в переміж з його близькими родичами"... То ланц проскакує, то жопа на бік з'їжджає, кермо, взагалі, таке, що руки вивертаються... Але, коли ровер "сам тебе везе" - ти лиш подумав, він вже зробив - знову дякуєш власнику.

А тачка - не ровер.

Я над цим якось думав.
Дійшов цікавого (для мене) висновку.
Ніякої містики, жодної метафізики (х.з. щототаке). Суцільний діалектичний матеріалізм.
Доля, льос - все має підгрунтя, коріння і врешті решт просте (відносно) пояснення.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #26 : 22:05, 17 Жовтня 2010 »

виходить,що дві дтп,в які я потрапила і не була винуватцем-це банальний збіг обставин.

Time is not on your side.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #27 : 23:45, 17 Жовтня 2010 »

Виходить, що все наше життя - суцільний збіг обставин =)

*невинних не буває*
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #28 : 21:14, 03 Грудня 2010 »

недавно бачила по телику.
Слід стояти у певному місці дому,подвір*я, приміщення...,
тримаючи в руках алюмінієвий довгий дротик.
                   Якщо дротик виконуватиме колові рухи по горизонталі проти год.стрілки,
                   то дане місце вважатиметься гео-патогенним,
                   ТобТО несприятливим для діянь-перебування людини,
                   ОскількИ акумулює в собі негатив.
Якщо навпаки-то місце люксове.

Time is not on your side.
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #29 : 21:41, 03 Грудня 2010 »

Російською «лозоискательство» або «лозоходство».

Приїжджаю раз до знайомих в село, і бачу, що в них з’явилася криниця.
Ну, ясно, перше питання:«Як знайшли?»  А вони так буденно: «Та в хлопців рамка була.»

Глянув у Гугл:

Цитувати
Приступая к поиску, оператор принимает состояние „активной готовности“ с сознательной установкой на поиск объекта определённого качества. Однако бессознательно установка распространяется и на восприятие характерных физических сигналов, связанных с объектом. На сознательном уровне оператор может и не подозревать о существовании этой связи. Восприятие подобных сигналов происходит бессознательно*, зависит от индивидуальных способностей оператора и шлифуется с опытом. Следовательно, если объект скрыт (не обнаруживается органами чувств сознательно), но оператор воспринял какой-нибудь связанный с объектом характерный сигнал бессознательно, то возможен срыв равновесной заторможенности идеомоторного акта и рамка поворачивается.
Як казав Маргадон: «Я так і думал, господа…»

З патогенними і протилежними до них зонами, в світлі цієї версії, тим більше все ясно.

* Тому в Біблії написано, що це — блуд.
Сторінок: 1 [2] 3 4 5 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF