Косів: форум міста та району
12:11, 12 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чому косівчани не ходять на концерти?  (Прочитано 22533 раз)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #30 : 18:13, 22 Червня 2011 »

Єдине, що я зрозумів з цієї теми, що не варто її було створювати, бо ті "експерти" які тут радять як нам грати і шо нам грати все одно на концерт не прийдуть - прийде тих же 50 людей з них десь 15-20 з бурси на рок і 20-30 малолєток які живуть не тільки вікінгом на реп

ну і вони беруть з собою друзів як варіант!

тому якщо це треба дітям 10-17 років то я буду грати для них те що хочу я а не те що скажуть на форумі!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #31 : 19:31, 22 Червня 2011 »

у мене у коледжі учасник гурту дзвони на художці тепер керує апаратурою, от то в них така кар"єра була крута? ))
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #32 : 21:50, 22 Червня 2011 »

Оце в тєму.Як би мовив мій знайомий "скзав як у воду..."

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #33 : 23:12, 22 Червня 2011 »

і намутим в косові Вудсток.
ги-ги! хотіла би я видіти той Вудсток! На площі зберуться дєвушки з навколишніх горбів з немитими ногами і в бальних платтях, недоношених на випускному)) 
А я кажицця, знаю, чого косівчани не ходять на концерти! і відповідь на це питання очінь живописно ілюструє наш форум, переглядаючи який робимо висновок, шо косівчани, в більшості випадків, - рідкісні зануди! це люди, які здатні куцо обговорювати абсолютно порожні теми і ставитись до цього таааак сейозно, проявляючи свої луччі чєловєчіські і інтелектуальні якості, і шоби боже борони хтось подав прізнакі чюства юмора!)))) а таким людям цііілком достатньо телевізора!  нашо їм концерти?
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #34 : 09:16, 23 Червня 2011 »

у мене у коледжі учасник гурту дзвони на художці тепер керує апаратурою, от то в них така кар"єра була крута? ))
Як можна все так буквально сприймати...........  Незнаю Та я ж спеціально таке  написала, щоб бачили про цю бомбезність...  Smiley
Хоча мені гурт Дзвони подобався. Особливо пісенька "Де знайти чарівну квітку"  good

ги-ги! хотіла би я видіти той Вудсток! На площі зберуться дєвушки з навколишніх горбів з немитими ногами і в бальних платтях, недоношених на випускному)) 
А я кажицця, знаю, чого косівчани не ходять на концерти! і відповідь на це питання очінь живописно ілюструє наш форум, переглядаючи який робимо висновок, шо косівчани, в більшості випадків, - рідкісні зануди! це люди, які здатні куцо обговорювати абсолютно порожні теми і ставитись до цього таааак сейозно, проявляючи свої луччі чєловєчіські і інтелектуальні якості, і шоби боже борони хтось подав прізнакі чюства юмора!)))) а таким людям цііілком достатньо телевізора!  нашо їм концерти?
Морквина бо Тогорішна, як так можна писати про своє рідне місто...  Незнаю Як можна писати, що ти, твої родичі, друзі - нудні... Не знаю, я коли вдома чи уляю з друзями мені явно не скучно  Smiley Чому ж ми тоді тут всі на КОСІВСЬКОМУ форумі спілкуємося, раз це так нудно і нам цілком достатньо телевізора...  Незнаю
Але за випускниць мені сподобалося.  Smiley  good

Взагалі ми забуваємо, що в Косові 8 тисяч з хвостиком жителів, заберемо десь 2 тисячі пенсіонерів і 2 тисячі дітей. Лишається половина. 4 тисячі... Невже це так багато, щоб за пару концертів вже були повні зали. Воно однозначно можливо, але не зразу... Тим більше, що хлопці вже досить популярні... Побачите, що буде після Дня Міста  good
Сторінок: 1 2 [3] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF