Косів: форум міста та району
17:22, 16 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: У що вірили козаки  (Прочитано 75378 раз)
Иешуа
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 181


« Відповідь #30 : 13:00, 29 Серпня 2009 »

я думаю,що всі противники язичництва просто не уявляють,що це таке. Це не багато Богів, які сидять рядочком на сусідній з Ісусом чи Савоотом хмарах і ругаються між собою чия з них віра правдивіша, як дехто уявляє. Це закони Всесвіту, закони Природи.Світ тонких матерій та енергій. А язичництво - це спосіб співіснування в гармонії людини і природи. Відповідальність одних перед другими і виконання взаємних зобов,язань. А назви Богів,це як код до енергій природи. Називаючи ім,я якогось Бога, ми викликаєм ті енергетичні сили природи, які відповідають за те, що нам потрібно. Вже доведено,на рівні елементарних частинок, природа має свій розум і свідомість.Свій розум і свідомість мають кожна билинка, травинка, чи рослина. Свій розум мають всі стихі їякі також складаються з елементарних частинок. Розуміючи це, з Природою можна спілкуватись, розуміти її і жити в гармонії. І хто б з Вас ким не був, він є язичником, тому, що ви живете в природі і без природи життя нема. Велимир. Є правда християнські сподвижники, які десятиліттями сидять замуровані в своїх келіях в печерах, по вуші в собственному дєрьмі,грязні, зачумлені, кормлять блох та вошей. Таких язичниками не назовеш, але після смерті вони стають святими, на них моляться і ставляють свічки. Барабашу я бачу саме місце стать таким святим, раз йому не до вподоби жити по язичницьки серед природи під ясним Сонцем

А ми зовсім категорично і рішуче незбираємо ,непросимо і не жебраємо ніяких коштів.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #31 : 13:07, 29 Серпня 2009 »

До речі, показові поклоніння дерев’яним ідолам та людські жертвоприношення — всі ці штучки спеціально робились якраз за «князя» володимира, родженого від підісланої жидівської прислужки, щоб дискредитувати справжнє язичництво.

І введенням християнства він розплачувався своїм батькам і братам, які колись не дали йому влади.

Справжнє язичництво ніколи не мало ніяких людських кровних жертвоприношень, як думають захисники християнства.
Иешуа
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 181


« Відповідь #32 : 13:35, 29 Серпня 2009 »

Істину каже Привелебний П Стас,про які язичнецькі жертви можна говорити,якщо любий свідомий греко-католик чи афтофекаліст, мусить принаймі  чудово знати що кроваві людські жертвоприношення практикували моноєстичні релігій,а особливо іудей,знаємо з священної книги біблія,як Аврам поцупив свого сина і поніс на гору приносити кроваву жертву Єгові,батька Ісуса 

А ми зовсім категорично і рішуче незбираємо ,непросимо і не жебраємо ніяких коштів.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #33 : 14:03, 29 Серпня 2009 »

Атеїст не назве свою дочу Оріяною Smiley

Ні, я цікавлюсь українським язичництвом.



Дочку звати Оріянна ? )) Прикольно якщо так )
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #34 : 14:05, 29 Серпня 2009 »

Доречі недавно якщо помиляюсь у Тернополі поклали дерев"яного язичницького бога,то Ви знаєте як віднеслися християни? Напали як бандитське огрупування,побило мирних людей які поклоняються природі,знесло Бога, але в Біблії пише : " 2. Не роби собі кумира і всякої подоби з того, що на небі вгорі, або на землі внизу, і що у воді під землею: не поклоняйся їм і не служи їм", отже ми повинні не шанувати природу, різати,стріляти,палити,валити,засмічувати. Так каже Бог ? Я нерозумію яку ідею несе християнство,поясніть мені дурному.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #35 : 14:14, 29 Серпня 2009 »

Доречі недавно якщо помиляюсь у Тернополі поклали дерев"яного язичницького бога,то Ви знаєте як віднеслися християни? Напали як бандитське огрупування,побило мирних людей які поклоняються природі,знесло Бога, але в Біблії пише : " 2. Не роби собі кумира і всякої подоби з того, що на небі вгорі, або на землі внизу, і що у воді під землею: не поклоняйся їм і не служи їм", отже ми повинні не шанувати природу, різати,стріляти,палити,валити,засмічувати. Так каже Бог ? Я нерозумію яку ідею несе християнство,поясніть мені дурному.
Біблія вчить шанувати все що навколо тебе, любити ближнього свого, і ворогів за одно.
Вчить не творити собі ще кумирів, якщо ти прийняв християнство.
Біблія, зточки зору релігії важлива для християн. А з точки зору опису вітхих часів, легенд та різноманітних історій - важлива для всього людства, бо на сьогоднішній час, - біблія найповніший збірник, що описує ці речі.
Дуже часто коли ми чогось не розуміємо - ми це заперечуємо.
Не всі люди, які хрестяться коли гримить грім і ходять 3 рази в рік до церкви - християни.
Поява чогось нового, навіть ящо це забуте старе завжди лякала людей. Особливо, не дуже обізнаних. Щодо язичництва, то ще раз повоторюся (вже писала на цю тему (про жертви, поклоніння і т.д.)). Нащо робити крок назад, якщо потрібно йти вперед... 

Життя – то трояка ружа...
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #36 : 14:16, 29 Серпня 2009 »

Доречі недавно якщо помиляюсь у Тернополі поклали дерев"яного язичницького бога,то Ви знаєте як віднеслися християни? Напали як бандитське огрупування,побило мирних людей які поклоняються природі,знесло Бога, але в Біблії пише : " 2. Не роби собі кумира і всякої подоби з того, що на небі вгорі, або на землі внизу, і що у воді під землею: не поклоняйся їм і не служи їм", отже ми повинні не шанувати природу, різати,стріляти,палити,валити,засмічувати. Так каже Бог ? Я нерозумію яку ідею несе християнство,поясніть мені дурному.
Біблія вчить шанувати все що навколо тебе, любити ближнього свого, і ворогів за одно.
Вчить не творити собі ще кумирів, якщо ти прийняв християнство.
Біблія, зточки зору релігії важлива для християн. А з точки зору опису вітхих часів, легенд та різноманітних історій - важлива для всього людства, бо на сьогоднішній час, - біблія найповніший збірник, що описує ці речі.
Дуже часто коли ми чогось не розуміємо - ми це заперечуємо.
Не всі люди, які хрестяться коли гримить грім і ходять 3 рази в рік до церкви - християни.
Поява чогось нового, навіть ящо це забуте старе завжди лякала людей. Особливо, не дуже обізнаних. Щодо язичництва, то ще раз повоторюся (вже писала на цю тему (про жертви, поклоніння і т.д.)). Нащо робити крок назад, якщо потрібно йти вперед... 


Робити крок вперед до повного занепаду? Це ти маєш наувазі?
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #37 : 14:32, 29 Серпня 2009 »

Хоспаді........
Як би не християнство, нарід би і досі клав у штани, коли лили б гроза з градом. Вірив, що сонце - то собі така колісниця, що бігає по небосхилу, думав, що якщо їсти лева - то з його мясом передастся сила і розум звіра....
Якщо мені хтось з вас наведе аргумент на абсолютну користь язичництва, на який я не зможу дати контраргумент - я відречуся від своєї віри...

Життя – то трояка ружа...
Иешуа
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 181


« Відповідь #38 : 14:39, 29 Серпня 2009 »

«Слава Ісусу Христу! Всечесніший п.т.отче!
Пишу зовсім довірочно по побуждению моєї совісті, яко священник до священника… Тії священники наші, котрі належать до партії молодої, най будуть патріотами-українцями хоть би ще більшими, ніж Шевченко, але най не славлять його, коли він так безчесно писав на Господа і Пресвяту Матір божу в своїй поематі «Марія мати Ісусова». Наколи Шевченко тоє зділав проти єдиного бога і спасителя нашого Ісуса Христа і проти пресвятої матері його, тож маєм його славити? Славні поети других народів такого негідного богохульства не допускалися. Но і чи єсть Шевченко правдивим народолюбцем, коли для руського народу лишив назавсіди своє ЦІЛКОВИТЕ ЗАПЕРЕЧЕННЯ ВІРИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ТАКИМ КРАЙНІМ НЕГІДНИМ БОГОХУЛЬСТВОМ?
Позаяк Товариство ім. Шевченка має перемінитися на «Академію наук» про то най священники жадають, щоби оно надаль ВЖЕ НЕ БУЛО ПІД ІМЕНЕМ ШЕВЧЕНКА, з тим заявленням, що інакше вони виступлять. Чи священники наші не потрафлять БУТИ НАРОДОЛЮБЦЯМИ БЕЗ СЛАВЛЕННЯ ШЕВЧЕНКА?»
Це із листа греко-католицького архієрея О.Мончаловського до австрійської прокуратури.
Барабаси!
Питаннячко. Чи може бути націоналіст християнином?
Який месія для вас важливіший – Шевченко чи Ісус?

А ми зовсім категорично і рішуче незбираємо ,непросимо і не жебраємо ніяких коштів.
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #39 : 14:42, 29 Серпня 2009 »

Хоспаді........
Як би не християнство, нарід би і досі клав у штани, коли лили б гроза з градом. Вірив, що сонце - то собі така колісниця, що бігає по небосхилу, думав, що якщо їсти лева - то з його мясом передастся сила і розум звіра....
Якщо мені хтось з вас наведе аргумент на абсолютну користь язичництва, на який я не зможу дати контраргумент - я відречуся від своєї віри...

Добре якщо ти так почала казати. Поїхали далі. Церква , ти приходиш сповідатися, на тебе кладуть якийсь катран та книжчину і ти розповідаєш усі свої гріхи. А ти впевнена, що вони буду відпущені? Ти знаєш кому розповідаєш?
Хіба повені і інші стихійні лиха спричинили не Ви християни? Природа по вашому це фігня,головне щоб вирубати трохи лісу і з нього побудувати церкву. Ну знаєш ти даремно так кажеш за язичництво. Ви християни були дуже розвинутий народ  по-ходу? Я так зрозумів?))) Отці ваші небесні забацали інквізицію і спалювали усіх розумних,освідчених,геніальних людей. Але Ви знову недотримували своїх заповідей "Не вбий",як то так?
Иешуа
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 181


« Відповідь #40 : 14:46, 29 Серпня 2009 »

В язичництві добром є те, що приводить по підсилення, розвитку. Все, що послаблює, в язичництві - зло. Отже чеснотами в язичництві є те що підсилює, а також наслідки та ознаки сили є чеснотами. До чеснот язичництва слід віднести: Силу, Гордість, Красу. Розмірковуючи над людськими чеснотами, давньогрецький мислитель Платон до навищих чеснот суспільної людини відніс: Мудрість, Мужність, Розсудливість та Справедливість. Наведене відображає незаперечну перевагу язичництва. Прикладом може служити те, що класичним зразком прекрасного в мистецтві є саме язичницьке мистецтво давньої Греції та Риму Всезнайко

А ми зовсім категорично і рішуче незбираємо ,непросимо і не жебраємо ніяких коштів.
Иешуа
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 181


« Відповідь #41 : 14:49, 29 Серпня 2009 »

Я бачу тут також марення. Двадцять років тому панівним світоглядом був атеїзм, а абсолютна більшість "українців" зараховувала себе до совіцьких людей.
Тепер же ті самі "українці" поміняли світогляд свій на христосівський і зараховують себе до "щенят богообраного народу" (цит. по новому завіті).
Правда, одна частина христосівців-"українців" є рабами Великого Христосівця Ніггера Сандея, інша - напряму слугує Єгові, а ще є такі "українці" які підуть залюбки убивати грекокатолика чи автокефаліста.
Не смішіть ви своїми висновками. Не будьте отими "папа сказал- точка".
Чомусь на своє так зване христосівське свято "обрєзанія члєна ісусаваго" ви поклонялися Великій Богині Води Дані та співали язичницьких КОЛЯДОК й ЩЕДРІВОК.
Ви такаж же христосівець як я Бен Ладен.
Запамятайте і не йміть віри папі, генетична память всіх УКРАЇНЦІВ зберігає РІДНІ АРХЕТИПИ тісного невіддільного звязку Людини І ПРИРОДИ, Всесвіту, Космосу.
Українець на відміну від юдея (христосівця чи магометівця) ЛЮДИНА КОСМІЧНА. Саме тому на свято ви одягаєте Язичницьку Вишиванку.
РІДНА МОВА!
РІДНА ЗЕМЛЯ!
РІДНА ВІРА! - це, до речі, є самим містким означенням національної ідеї. Чи не так?

А ми зовсім категорично і рішуче незбираємо ,непросимо і не жебраємо ніяких коштів.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #42 : 14:50, 29 Серпня 2009 »

Добре якщо ти так почала казати. Поїхали далі. Церква , ти приходиш сповідатися, на тебе кладуть якийсь катран та книжчину і ти розповідаєш усі свої гріхи. А ти впевнена, що вони буду відпущені? Ти знаєш кому розповідаєш?
Хіба повені і інші стихійні лиха спричинили не Ви християни? Природа по вашому це фігня,головне щоб вирубати трохи лісу і з нього побудувати церкву. Ну знаєш ти даремно так кажеш за язичництво. Ви християни були дуже розвинутий народ  по-ходу? Я так зрозумів?))) Отці ваші небесні забацали інквізицію і спалювали усіх розумних,освідчених,геніальних людей. Але Ви знову недотримували своїх заповідей "Не вбий",як то так?

Кожному  буде дано по вірі його...
Я сповідаюся Богу... і якщо на те його воля - він простить мені мої гріхи. Священник може накласти покуту, щоби "пришвидшити процес"....

Життя – то трояка ружа...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #43 : 14:54, 29 Серпня 2009 »

В язичництві добром є те, що приводить по підсилення, розвитку. Все, що послаблює, в язичництві - зло. Отже чеснотами в язичництві є те що підсилює, а також наслідки та ознаки сили є чеснотами. До чеснот язичництва слід віднести: Силу, Гордість, Красу. Розмірковуючи над людськими чеснотами, давньогрецький мислитель Платон до навищих чеснот суспільної людини відніс: Мудрість, Мужність, Розсудливість та Справедливість. Наведене відображає незаперечну перевагу язичництва. Прикладом може служити те, що класичним зразком прекрасного в мистецтві є саме язичницьке мистецтво давньої Греції та Риму Всезнайко

Так, від язичницького риму нам лишилися мазюльки, цурпалки і величні скульптури... і римські бані wink3))))))))
А від християнської Візантіїі нам залишилися право, економіка, державний устрій, Поняття культури та етикету, -все, чим користується сучасна людина.....
На пограбованих візантійських багатствах дика язичницька Європа побудувала свою велич... 50 років вивозили ті скарби, які потім плавили на золоті монети, ставили в свої музеї і ахали - Вай! Мір! якак краса....

Життя – то трояка ружа...
Иешуа
Постійний відвідувач


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 181


« Відповідь #44 : 15:23, 29 Серпня 2009 »

1. Християнство виступає за рабовласництво.
БУТЬ РАБОМ - ВОНИ КАЖУТЬ!
ВОНИ КАЖУТЬ - БУТЬ РАБОМ БОГА ТА ТИХ, ХТО ВІД БОГА!
МИ КАЖЕМО - БУТЬ ВІЛЬНИМ!
Ти є ОНУКА БОГІВ!

2. Християнство робить людину слабкою, бо:
а. З дитинства людині товкмачать - "БІЙСЯ БОГА!".
А МИ своїх Богів не боїмося,
бо вони наші предки і вони нас люблять!
б. З дитинства людині товкмачать - "ТИ ГРІШНИЙ!".
А НАШІ БОГИ нас гріху не вчили!
Ти не грішний, якшо не творив лихого.
Ти не грішний, якщо не кривдив життя.
Ти не грішний, якщо творив життя, як то роблять БОГИ!

ТАКИМ ЧИНОМ -- НАШЕ ГАСЛО --
НЕ ВІР! НЕ БІЙСЯ! НЕ ПРОСИ!

А ми зовсім категорично і рішуче незбираємо ,непросимо і не жебраємо ніяких коштів.
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF