Косів: форум міста та району
15:06, 02 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Чим привабити туриста в Косів?  (Прочитано 124785 раз)
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #75 : 14:50, 11 Січня 2011 »

шановний плосконос, а чо це мені такий варіант не підходить? Але ж в мене Бобіка нема. Ну, короче, я поняла. Наші атракції - це природа!

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #76 : 17:31, 11 Січня 2011 »

100%.Писаний Камінь,водоспади у Шепоті,,Каменистий у Косові,і купа інших місць,до яких неважко дістатись і які викликають в людини з рівнини купу емоцій.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #77 : 18:26, 11 Січня 2011 »

100%.Писаний Камінь,водоспади у Шепоті,,Каменистий у Косові,і купа інших місць,до яких неважко дістатись і які викликають в людини з рівнини купу емоцій.

дякую за поради! от такі конкретні місця я й хотіла щоб мені перерахуали.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #78 : 18:34, 11 Січня 2011 »

100%.Писаний Камінь,водоспади у Шепоті,,Каменистий у Косові,і купа інших місць,до яких неважко дістатись і які викликають в людини з рівнини купу емоцій.
Хi-Хi crazy До Писаного Каменя хоч раз дiставалася своiм ходом? Хоч з Березовiв ,хоч з Косова? "неважко дicтатися"... ню-ню Оплески Менi з батькiвського дому в Рiжнi... й то.. години три пiшки, а то й бiльше.., годин 5..

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #79 : 19:37, 11 Січня 2011 »

Хi-Хi crazy До Писаного Каменя хоч раз дiставалася своiм ходом? Хоч з Березовiв ,хоч з Косова? "неважко дicтатися"... ню-ню Оплески Менi з батькiвського дому в Рiжнi... й то.. години три пiшки, а то й бiльше.., годин 5..

Їдеш до Верхнього Ясенова,це з Косова кілометрів біля 20,а звідти година- півтори пішки.Один з найлегших і найулюбленіших туристами маршрутів...

Ну і все відносно,дістатись до Писаного значно легше,ніж скажімо до Говерли.
Burkut
Фахівець


Репутація: 12
Offline

Повідомлень: 310


« Відповідь #80 : 23:25, 11 Січня 2011 »

зате говерла понтовіша Smiley
як повертаюсь до києва влітку в плацкарті(з байком в купе тісно), то обов'язково в вагоні хтось розповідає як вони покорили говерлу. подвиг звершили Smiley
а до писаного каменя з верхнього ясенова не так і далеко. зупинка ж якраз біла повороту на камінь.
ми й маршрут промаркували туди, щоправда від верховини. але все одно до ясенова він йде по трасі. тому береш своїх друзів, йдеш до ростика, береш ровери на прокат і везеш всіх на писаний камінь. а потім з вітерцем назад до косова.

на камені, що на сокільському хребті можна людей зводити - теж гарне місце, і недалеко. та навіть на міхалкову піднятись можна - для багатьох людей видертись на будь-яку гору вже подвиг, а глянути з неї вниз та подивитись що там є, так щастю меж не буде, особливо дітям асфальту

Радість — це те, що дається з боєм.
Ні краплі смутку, ні краплі сумніву...
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #81 : 02:27, 12 Січня 2011 »

Хi-Хi crazy До Писаного Каменя хоч раз дiставалася своiм ходом? Хоч з Березовiв ,хоч з Косова? "неважко дicтатися"... ню-ню Оплески Менi з батькiвського дому в Рiжнi... й то.. години три пiшки, а то й бiльше.., годин 5..

я лізла на Говерлу два роки тому із Лазещини (14 км туди, і 14 км звідти). Я вважаю це великим подвигом в своєму житті. Приблизно 8 год пішки.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #82 : 20:48, 28 Серпня 2011 »

Приватний Інвестор- як порядний злодій, дивиться що і де без діла лежить і роздумує як це використати для себе. У нас є такий обєкт- Міхалкова. У туристичному напрямку це наш косівський діамант, що правда без огранки. От і треба знайти порядного інвестора і все... Доки буде державна власніть, доти буде хаос. Наша влада мала б засинати і просинатись з однією думкою- що я зробив для Михалкової.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #83 : 19:00, 30 Серпня 2011 »

Всі вже читали про блок пости на фестивалі. От я і пропоную на майбутній фест створити рок-взвод-блок пост "ПОЮЩІЄ ЖЕЗЛИ"(закордоном ж є танцюючі поліцейські і ми матимемо щось своє). Туристам буде дуже цікаво. Продюсером можна взяти БІГФАНА(він знає їх усіх і їхні таланти). А ось і перший сингл:

Ти куда? Ти куда? Я сі стою.
Ти куда? Ти куда? Я сі бою.
Від начальства втик я маю
І нікого ніпущаю

Я поліцейський бравий чувак
Маю дох… я модних відзнак
Кньижечку на їханнє ви предявлєйте
Ручнік і тормоз перевірєйте
Пили ци ні я вас питаю,
Але в місто  ніпущаю

ПРИСПІВ

Леська Українка могла б помочи
І в центрь вас довезти
Бо з начальством мазу маю
І вас файно пропускаю
Передам лиш Тараса
І вспокої моя душа

ПРИСПІВ

В Косів знову завітайте
І мене ви не минайте,
Бо з начальством мазу маю.
Просто так я не пускаю,
Але вас я пам»ятаю,
Бо Лесюньку я кохаю.

П.С. Астар чекай на навалу клєнтів в студію
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #84 : 19:12, 30 Серпня 2011 »

ну чесно кажучи, хотів шось написати про розвиток туризму в нас після того, як був на вихідних у львові... але пройшовся сьогодні містом і зрозумів, шо в нас все настільки понуро, навіть нема чого себе тішити надіями...
такий я висновок зробив просто зі ставлення людей один до одного... тут і там.
ви кажете про ментів, які нікого не пущають (хоча ітак всі знають, шо туди поступає переважна більшість бидла кого щемили в школі і тепер вони хочуть довести свою значущість. проте там є і нормальні люди, яких набагато менше), а взяти просто коли тьотки або мамаші з колясками, чи якийсь пузатий дядько стають прямо посередині ітак вузького і кривого тротуару просто попистіти... треба з цього починати. Indeed

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #85 : 10:36, 31 Серпня 2011 »

коли тьотки або мамаші з колясками, чи якийсь пузатий дядько стають прямо посередині ітак вузького і кривого тротуару просто попистіти... треба з цього починати. Indeed
Мамаші з колясками це не найбільша перепона для розвитку туризму в Косові. Від тепер нарешті маємо в місті дитячий майданчик, встановлено лавочки біля музшколи, тому на тротуарах їх точно поменшає. Не думаю, що більшості з них було в кайф тусуватись на асфальті.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #86 : 11:04, 31 Серпня 2011 »

Мамаші з колясками це не найбільша перепона для розвитку туризму в Косові. Від тепер нарешті маємо в місті дитячий майданчик, встановлено лавочки біля музшколи, тому на тротуарах їх точно поменшає. Не думаю, що більшості з них було в кайф тусуватись на асфальті.

читайте між букв, я говорив про ставлення людей до людей (з чого ви почали про дайішника)... а не конкретно про мамаш.
а зі ставлення до людей (зокрема до туристів) треба і починати "розвиток"....

тай взагалі дит. майданчик так же спияє розвитку туризму, як і громадські вотерклозети... так як, дуже сумніваюся шо туристи будуть їхати сюди спеціально шоб відвідати ці два чудо-заклади... вони, звичайно, штука потрібна але є потрібніші

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #87 : 13:23, 31 Серпня 2011 »

читайте між букв, я говорив про ставлення людей до людей (з чого ви почали про дайішника)... а не конкретно про мамаш.
а зі ставлення до людей (зокрема до туристів) треба і починати "розвиток"....

тай взагалі дит. майданчик так же спияє розвитку туризму, як і громадські вотерклозети... так як, дуже сумніваюся шо туристи будуть їхати сюди спеціально шоб відвідати ці два чудо-заклади... вони, звичайно, штука потрібна але є потрібніші
Я ж і не писав, що на майданчик збіжуться туристи. Віталік з усьго вище прочитаного випливає, що я не в"їхав в твою відповідь, а ви(можем вільно перейти на ти) в мою.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #88 : 13:30, 31 Серпня 2011 »

Я ж і не писав, що на майданчик збіжуться туристи. Віталік з усьго вище прочитаного випливає, що я не в"їхав в твою відповідь, а ви(можем вільно перейти на ти) в мою.

ну мб і так Smiley

Born stupied? Try again!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #89 : 13:44, 31 Серпня 2011 »

Ну а взагалі дитячий майданчик майже туристичний об"єкт. Наша влада без спонсорів на таке б не спромоглася. Це при тому що наш район є батьківщиною Святого Миколая. Місто мало б бути столицею регіону для батьків з дітьми, а майданчики виростати, як гриби... От і туризм, але поки наші "власті" поділять хто буде з того красти(я про війну нпп"гуц" і райради) то настане ппц світу. П.С. Вже би сі договорили. Кінец близко, а вони ше сі не накусалис.
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF