Косів: форум міста та району
21:22, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Який фільм Вам сподобався найбільше?  (Прочитано 280553 раз)
Кицька
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 49

Киця вона і є киця


« Відповідь #105 : 23:34, 07 Травня 2009 »

Слухайте, банальний фільм, але, думаю, відгуки будуть контрастні. Маю на увазі "Ангели та Демони". Хто дивився і які враження від картини (чи можна взагалі цю роботу назвати "картиною"? wink3 )?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #106 : 00:39, 08 Травня 2009 »

Слухайте, банальний фільм, але, думаю, відгуки будуть контрастні. Маю на увазі "Ангели та Демони". Хто дивився і які враження від картини (чи можна взагалі цю роботу назвати "картиною"? wink3 )?
Категорично не хочу дивитися, бо мене замучили спамом та поп-апами чортовi ангели bad Якщо рекламують ТАКИМИ методами- в мене реакцiя однозначна.

Mol'far
Відвідувач


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 91


« Відповідь #107 : 09:39, 08 Травня 2009 »

Слухайте, банальний фільм, але, думаю, відгуки будуть контрастні. Маю на увазі "Ангели та Демони". Хто дивився і які враження від картини (чи можна взагалі цю роботу назвати "картиною"? wink3 )?

Не дивився.Але хочеться переглянути люблю фільми на кшталт цього.

Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #108 : 16:35, 08 Травня 2009 »

Ден Браун - це єдиний сучасний письменник якого мені було цікаво читати, а книжка "Ангели і демони" напевно найбільше сподобалася з усіх його книг (з чотирьох - більше не знаю Smiley) Тому й не можу фільма дочекатися Smiley
В планах піти в кіно в понеділок, бо раніше не виходить. Тож відразу й напишу враження.
lambert
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 43


« Відповідь #109 : 17:41, 12 Травня 2009 »

дуже хочу подивитись нового термінатора! Хтось вже бачив? де можна скачати?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #110 : 21:57, 12 Травня 2009 »

дуже хочу подивитись нового термінатора! Хтось вже бачив? де можна скачати?
на трекер http://nnm-club.ru

koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


« Відповідь #111 : 23:04, 12 Травня 2009 »

недавно вже в 250-ий раз переганяв "стах 1 ненавись в лас вегас1"....бомба.гра актор1в росто шикарняк!!!!зрозум1вши суть ф1льму,в1н виходить дуже розумним!!!!!!!
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #112 : 01:55, 15 Травня 2009 »

подивився "ангели і демони" - круть, MUST SEE!

Born stupied? Try again!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #113 : 10:41, 16 Травня 2009 »

І я вчора подивилася Фільм - супер Але книжка в сто раз краще Там набагато більше подій Smiley
koljan stokholm
Відвідувач


Репутація: 7
Offline

Повідомлень: 56


« Відповідь #114 : 12:23, 16 Травня 2009 »

зранку дивився "золотий компас" в HD якост1 на 52 д1агонал1.к1нотетр в1дпочиваэ!!!!!!!!!!!
Кицька
Новачок


Репутація: 0
Offline

Повідомлень: 49

Киця вона і є киця


« Відповідь #115 : 14:57, 21 Травня 2009 »

Мені також книга "Ангели та демони" більше сподобалася за "Код да Вінчі".
Але що правда, то правда: у фільмі все не вміщується.Sad
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #116 : 12:11, 24 Травня 2009 »

Стар Трек (початок) - дуже класний і позитивний фільм. І посміятися, і видовища вистачає. Давно не бачила чогось подібного.
Ангели і Демони - примітив.... Ну вже на таких дітей розраховано шо псєц (це я про сюжет, ефекти і т.д.)
Кораліна - прикольний мультик. Така собі дитяча "Матриця". Хоча і кажуть що там якісь жахи і т.д. Нічого страшного, абсолютно. Цікаво і захопливо;) Хоча дітям до 12 - не рекомендувала б.

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #117 : 13:47, 24 Травня 2009 »

Стар Трек (початок) - дуже класний і позитивний фільм. І посміятися, і видовища вистачає. Давно не бачила чогось подібного.
Ангели і Демони - примітив.... Ну вже на таких дітей розраховано шо псєц (це я про сюжет, ефекти і т.д.)
Кораліна - прикольний мультик. Така собі дитяча "Матриця". Хоча і кажуть що там якісь жахи і т.д. Нічого страшного, абсолютно. Цікаво і захопливо;) Хоча дітям до 12 - не рекомендувала б.

Марінка, я з тобою готова поспорити щодо дітей... В нас навіть професура в магістратурі нам розповідала про цей фільм із захопленням... А вони не такі уже і діти..........
Кораліну обов'язково перегляну.

Вчора подивилася "Ніч в музеї - 2". Скажу чесно, я перший раз заснула в кінотеатрі.......  blush2 Правда, була дуже стомлена Smiley Якщо дивитися з боку, що таких простеньких і легеньких комедій із американським гумором не було вже давно, то в принципі нормально. Але мені було нудно (принаймі те, що я бачила).
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #118 : 15:37, 24 Травня 2009 »

2 Juha:
Щодо професури -
 1 ляп. - БОМБА (антиматерія) - Зображення з місцем знаходження нашої бомби постійно ТРАНСЛЮЄТЬСЯ на екрани охоронного посту Ватикану. І наші герої вже собі мізки поплавили - де ж її знайти? Може в храмі, може у фонтані? Холєра.... А не простіше було би взяти НАЙПРИМІТИВНІШИЙ прийомник, налаштуватися на частоту передачі сигналу, і за хвилин 15-20 визначити місцезнаходження бомби??? (Непродумали....)
2 ляпище. - 1 грам антиматерії містить у собі енергію 20 кілотонної ядерн. бомби (така бомба може нищити весь Рим з потрохами (радіус 40-50 км +-)). І що нам показують в кінці фільму? Камерарій піднімає вертольот на км. 2-3 над містом сам стрибаєі поки там все зриваєть приземляється... Щоб знищити всьо шо було на площі вистачило би світлового спалаху... все би згоріло... потім сама вибухова хвиля зробила би кратер на місці Ватикану глибиною в пару км...
А нам показують як народ лигонько обтрусивши колінця встає і вітає КАМЕРАРІЯ який приземлився і теж  чомусь не згорів... Отакі супер-люди і архітектура....
3 ляп. - Бідні, нещасні ілюмінати.... Ніколи нікого не чіпали і ніколи не поставали проти церкви, і існували вони пару років і ніхто з названих видатних ныколи не був у спілці з ними... Нещасна купка єзуїтів, які допекли лише масонам, і то таки добре. Бо переховувалися серед їхніх же лав.... wink3))) (Хоча то вже швидше до Брауна;))

Професурі привіт.wink3  Я ж не кажу що цю казку не можна дивитися. Я кажу лише, що вона занадто примітивна. Навіть для такої блондинки як я.....

Життя – то трояка ружа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #119 : 21:57, 24 Травня 2009 »

З першим і другим ляпом згодна   Smiley
Але з третім - ні... Це ж не історичний фільм, а художній Хто хоче, той вірить   Smiley  victory
Сторінок: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF