Косів: форум міста та району
15:54, 01 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 414551 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #135 : 13:53, 05 Червня 2011 »

З газети:

Суб’єкти підприємницької діяльності мають право скаржитись на дії працівників міліції на телефон довіри ВВБ в Івано-Франківській області УВБ ГУБОЗ МВС України за номером телефону 2-39-73.
В. ЗАПЛІТНИЙ,
начальник РВ УМВС, полковник міліції.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #136 : 18:42, 05 Червня 2011 »

З газети:

Суб’єкти підприємницької діяльності мають право скаржитись на дії працівників міліції на телефон довіри ВВБ в Івано-Франківській області УВБ ГУБОЗ МВС України за номером телефону 2-39-73.
В. ЗАПЛІТНИЙ,
начальник РВ УМВС, полковник міліції.

думаю шо Віктор Петрович мав на увазі не працівників ДАІ. Незнаю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #137 : 22:19, 05 Червня 2011 »

Йо, це найбільш підходяща тема
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #138 : 17:27, 17 Червня 2011 »

на вихідні готую чергову позовну заяву до суду, про скасування адмінпостанови складеної на мого знайомого. даішники стояли на пішоходному переході (є фото) цим грубо порушуючи ПДР, знак зноходиться на відстані 86м від знаку населений пункт і вони феном нібито виміряли шо він рухався з швидкістю 83км/год.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #139 : 17:48, 17 Червня 2011 »

на вихідні готую чергову позовну заяву до суду, про скасування адмінпостанови складеної на мого знайомого. даішники стояли на пішоходному переході (є фото) цим грубо порушуючи ПДР, знак зноходиться на відстані 86м від знаку населений пункт і вони феном нібито виміряли шо він рухався з швидкістю 83км/год.
:offtopicПрийшло в голову.. А непогане в тебе хоббi. На кабана полювати- достойне заняття (вiн же здачi може на раз дати), ну а тут- щось близьке good

BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #140 : 17:57, 17 Червня 2011 »

:offtopicПрийшло в голову.. А непогане в тебе хоббi. На кабана полювати- достойне заняття (вiн же здачi може на раз дати), ну а тут- щось близьке good
завжди радий мисливець

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #141 : 07:45, 20 Червня 2011 »

вчора стався новий інцедент, десь коло 12:05 в населеному пункті П"ядиківці, я зупинився на вимогу працівника ДАІ, та передав документи. прапорщик Гаврилаш Василь Григорович сходу почав складати протокол інкримінуючи мені порушення правил обгону. я йому спробував пояснити шо згідно ПДР водій керуючись дорожньою розміткою почавши обгін на переривчатій смузі має право закінчити маневр навіть якщо смуга з переривчатої перейшла в суцільну, таким чином я не згідний з даним порушенням і попросив опитати свідка який може підтвердити мої слова. але Гаврилаш В.Г. відмовився це робити. тоді я, в 12:11 подзвонив в службу довіри т.0372550513 і попросив щоб вони розібрались в ситуації і мені пообіцяли шо зараз зателефонують інспектору та попросять опитати мого свідка.
після цього при свідках даний гаєць почав мені говорити шо дорога додому довга, є на ній повороти, а на поворотах дерева і я ше можу додому не доїхати. я ше раз зателефонував на телефон довіри в 12:15 і попросив зафіксувати факт погроз з сторони прапорщика Гаврилаша. даний гаєць вітдав мої документи, сказав шо адмінпостанову він не складав а провів мені роз"яснювальну роботу, також сказав що я не мужик тому що я на нього "настукав" певне чувак забув шо навіть по  "пацанячих розкладах" на мусора, а інакши такого не назвеш - писати не взападло. а на мою пропозицію з"ясувати  мужик я, чи ні  в влюбому спортзалі і в любий вигідний для нього час - красномовно промовчав.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #142 : 12:57, 20 Червня 2011 »

Срочно клади відеореєстратор !!!

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #143 : 14:54, 20 Червня 2011 »

Срочно клади відеореєстратор !!!
wall блін та я знаю шо для таких випадків тре, але ця грьобана будова не дає мені як викроїти 250 паперів з бюджету, хіба відкривпаю тему "хто мені позиче 250 паперів на реєстратор" на два місяці порєдність і порєдний могар гарантую)))

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #144 : 15:33, 20 Червня 2011 »

А може якійсь попроще за штуку наприклад .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #145 : 15:38, 20 Червня 2011 »

А може якійсь попроще за штуку наприклад .
нема резону, якість відео і головне звуку буде ніяка, я х власниками спілкувався.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #146 : 17:32, 20 Червня 2011 »

а який добрий відеореєстратор шоб багато записувало, була норм якість відео і довго батарея тримала ?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #147 : 17:49, 20 Червня 2011 »

а який добрий відеореєстратор шоб багато записувало, була норм якість відео і довго батарея тримала ?
F900HD

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #148 : 18:12, 21 Червня 2011 »

моніторив свою папочку ДАІ і виявилось шо цей геїшник, той шо прапорщик Гаврилаш Василь Григорович, фігурує в двох написаних мною позовних заявах, котрі я писав своїм знайомим та також фігурував у ше одному випадку погроз з його сторони які стосувались мого друга. тоді також розбирались працівники які дежурили на "гарячій лінії"
вчора до мене вже дзвонили.
далі буде......

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #149 : 18:28, 21 Червня 2011 »

після цього роліка http://www.youtube.com/watch?v=JT5zE1Zw1IQ#noexternalembed&feature=player_embedded звільнили цього геїшника та його начальника
капітан Петренко той шо звільнений і на якого відкрита кримінальна справа, зараз активно косить на "дурку" для того шоб відмазатись від гратів, бувше начальство в шоці, бо якшо "дурка" проканає виникає питаннячко: як він дослужився до капітана і хто йому видавав зброю

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF