пишемо історію...

(1/7) > >>

Жирна_Бойова_Панда:
отож будем знач писати історію.

суть цього бєзобразія така: я починаю, пишу якесь речення вислів тощо, ви в наступному пості продовжуєте і так доки не дійдем до логічного кінця або не замахаємся. ;)

потім ті всі пости я складу в один і получиться така собі історія, яку ми закинем десь, ше придумаєм куда...

ЗА ФЛУД І ОФФТОП БУДУ ПРОЗИВАТИ І БУДУ ТО ВСЬО ВИДАЛЯТИ БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ВИЯСНЕННЬ ОБСТАВИН!!!

отож поїхали:

Ніщо так не бадьорить зранку, як удар пальцями ноги об поріг дверей...

Gorolya:
..... це  навіть більше  бадьорить  ніж вилитий на  голову слоїчок льодяної  водички....  ти  йдеш такий  сонний у  ванну...  і  тут  вже  в  котре... вже стільки років підряд...  день  у  день...кожного  ранку фігариш  босою  ногою  той поріг.....
але  історія  не  про  поріг,  а  про  любов) :hello

Жирна_Бойова_Панда:
... звісно шо одним і тим же пальцем, який замітно виділяється серед інших і на порозі вже відповідна мятина...

про любов пальця і порога? :)

Gorolya:
...це  був  гарний  палець...  про  таких  кажуть "красунчик"....  він  був  великий і  мужній.....
"Какой мужчіна" - сказала  б  моя  хазяйка Еля... але  то  був  всього  навсього  палець.... хтось  подумає що він  такий  самий  палець  як  інші  9...........   ні! він  особливий  палець)  саме  ним кожного  ранку попадали по  порогу! не  будь яким іншим....а  саме  НИМ!
а  що  поріг......  він  був  на  своєму  місці  десятки  років...  бачив цілу  купу пальців....  але  не  таких як  ЦЕЙ ....
і  він  від  цього  був  щасливий) :sarcastic_hand:

Жирна_Бойова_Панда:
і тут одного прекрасного ранку... нічого не віщували біди, все було як завжди, але палець не вдарився об поріг....

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка