Косів: форум міста та району
18:11, 05 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як живете, заробітчани?  (Прочитано 20313 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 10:36, 20 Серпня 2008 »

Читайте статтю Вікторії Кушнірчук "Як живете заробітчани?":

Цитувати
За останні роки чимало людей з нашого району виїхали за кордон на заробітки — ті, хто втратив роботу або взагалі не зміг влаштуватися, змушені були шукати якогось виходу. Зрозуміло, що всі не будуть підприємцями… Тому багатьом довелося покидати свої сім’ї, рідних, близьких і шукати ліпшого життя. А хіба десь на чужині воно краще? Мабуть, що ні. Важка праця, незнайомі люди й мова — все це чекає бідного заробітчанина. Але той, хто ризикнув, змушений пристосовуватися до всіх незручностей і негараздів, тішиться, що зароблені гроші поліпшать добробут його сім’ї. Спілкуючись з такими людьми, я поцікавилася, як їм працювалося і жилося на чужині, і чи дійсно вони поліпшили свій добробут? На їх прохання, прізвища співрозмовників не називатиму.


Цікаво також почути розповіді наших косівчан про життя-заробітки за кордоном.
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #1 : 14:19, 16 Вересня 2009 »

важке там життя...
Ставляться за кордоном по різному до наших людей. Каже мама, що залежить до кого попасти. Вона в одного шефа працює вже 3 роки, там ставляться дуже добре до неї та інших працівників. Але до цієї роботи прийшлось багато всяких негод пережити.
Та шо зробиш, в нашій країні важко заробити 7 000 грн щоб рік навчання оплатити, 65 - 75 $ на місяць за квартиру в Чернівцях (рік = 600$ приблизно), їда на тиждень 200 грн (місяць = 800грн, рік = 8000), одяг по мінімуму (куртка зимова та чоботи, шапка, шарф, рукавички = 2500грн; літом  босоніжки, дві кофтини, бріджі та спідниця, шорти =  1000 грн; осінь, весна - джинси, брюки, 2 тепліші кофти, туфлі, кросівки, колготки, шкарпетки = 1000 грн ) та інші витрати (косметика гігієнічна та декоративна, книжки, проїзд, поповнення рахунку, ну короче багато багато всього іншого = 5 000 грн ), виходить приблизно 30 000 грн - 35 000 грн на рік (на одну дитину щоб вивчити, одягнути, нагодувати, виростити).
 

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #2 : 14:40, 16 Вересня 2009 »

Наразі думаю виїхати в Канаду, хочаб на рік. Хтось може щось з цього приводу підсказати? Наприклад скільки коштує виїзд, як це зробити найдешевше і тому подібне?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #3 : 18:27, 28 Вересня 2009 »

я трошки поїздив по світу і для себе рішив шо: гроші треба заробляти в тій країні де проживаєш, а за кордон треба їздити туристом і тоді завжди будеш себе почувати у своїй тарілці.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #4 : 19:54, 28 Вересня 2009 »

ну може в своїй країні до пенсії я зароблю на Тойоту лан крузер прадо Smiley хоча і то спорне питання )))

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #5 : 20:02, 28 Вересня 2009 »

ну може в своїй країні до пенсії я зароблю на Тойоту лан крузер прадо Smiley хоча і то спорне питання )))
тобто якшо не заробиш, то життя не склалось?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #6 : 20:09, 28 Вересня 2009 »

ну може в своїй країні до пенсії я зароблю на Тойоту лан крузер прадо Smiley хоча і то спорне питання )))
сонечко sunny повір за кордоном на звичайній роботі також на Land Cruiser довго робити прийдется. шоб бігом, то треба відкривати свою власну справу. то чи не ліпше прикласти зусилля і відкрити справу в УКРАЇНІ? Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #7 : 20:34, 28 Вересня 2009 »

На нещасний Круйзер можно де хочеш заробити.. Якщо цiллю задатися... Але як на мене- цiль мiленька

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #8 : 20:46, 28 Вересня 2009 »

На нещасний Круйзер можно де хочеш заробити.. Якщо цiллю задатися... Але як на мене- цiль мiленька
а у пана topp'а який автомобіль ? )
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #9 : 20:47, 28 Вересня 2009 »

люди,що мають задатки підприємців,зароблять на ту "Тойоту" де завгодно.
Важче у нас тим ,хто уміє якісно працювати руками.Дійсно,за кордоном їхня праця оплачується краще.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #10 : 20:54, 28 Вересня 2009 »

і у нас не залишатся люди які якісно працюють руками. перспектива ше та Sad

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #11 : 21:07, 28 Вересня 2009 »

На нещасний Круйзер можно де хочеш заробити.. Якщо цiллю задатися... Але як на мене- цiль мiленька
у Боженочки не погана ціль і я впевнений шо вона не єдина. а на рахунок "нещасний Круйзер" я б поспорив.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #12 : 22:25, 28 Вересня 2009 »

На нещасний Круйзер можно де хочеш заробити.. Якщо цiллю задатися... Але як на мене- цiль мiленька
а у пана topp'а який автомобіль ? )
:offtopicу пана принципово нiякого, на метро пересуваюся. У мене зате найкрутiший з усiх доступних DENON, кожному свое Smiley

odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #13 : 22:50, 28 Вересня 2009 »


тобто якшо не заробиш, то життя не склалось?

не в повному розумінні "не склалось", просто повністю не склалось, от є в людей різні бажання, дехто думає: та я того й так ніколи не буду мати, шо мені ше думати, а є оптимісти які вірять і добиваються свого, хай буде шо в кінці може й не вийти але все таки попробувати треба щоб не жаліти в майбутньому.

сонечко sunny повір за кордоном на звичайній роботі також на Land Cruiser довго робити прийдется. шоб бігом, то треба відкривати свою власну справу. то чи не ліпше прикласти зусилля і відкрити справу в УКРАЇНІ? Smiley

про це я неодноразово думала Smiley плани є wink3

На нещасний Круйзер можно де хочеш заробити.. Якщо цiллю задатися... Але як на мене- цiль мiленька

так, ця ціль одна із менших, що задаються в житті Smiley але з іншого боку, вона одна із найважчих щоб реалізувати в дійсності простій людині.   

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #14 : 23:21, 28 Вересня 2009 »

Щось ми вiд сабжу вiдiйшли. I я в першу чергу (менi взагалi тут робити в темi нiчого, я не на заробiтках, я живу за кордоном). Все ж цiкаво би заробiтчан послухати..

Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF