Косів: форум міста та району
18:06, 05 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: America очима косівчанина...  (Прочитано 23094 раз)
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #15 : 13:32, 26 Червня 2008 »

ну от і я не хотів,ну просто нафіга таке починати.....хош щось запитати,питай по суті,наіщо тут ці високі матерії...Ти освіту здобував,а я ше в процесі,так шо тут різниця суттєва.Як на мене.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #16 : 13:36, 26 Червня 2008 »

Як на мене, побувати в іншій країні під час навчання - це тільки плюс.

Ти так і не розказав, що сподобалось в штатах, поки свіже око Smiley
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #17 : 15:57, 02 Серпня 2008 »

ny tak ot)v4ora prujixav y New-Yourk,NY.Vra*enj - kypa.Poku norm pogyl9tu ne vstug,zate vzdriv trupoverxovi xajvejij))Pobyvav na Brighton Beach - tam anglijsjkoji ne po4yjew.i vzagali ,vesele misto.bydunku v osnovnomy 2-3-poverxovi,i tiljku na Manxetteni xmaro4osu....
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #18 : 09:28, 04 Серпня 2008 »

Моя подружка Таня - косівчанка (зараз в Нью-Йорку) сказала, таку фразу: Нью-Йорк, каже, таке собі совдеповське місто, де повна зрівняйлівка, всі вітаються один одному, посміхаються на вулицях. Вона просто закохалася в це місто. А ще одна подружка, теж косівчанка, каже, що Київ їй набагато більше подобається ніж Нью-Йорк. От магазини там класні. Причому якщо перша - велика патріотка, то інша - навпаки, із задоволенням виїхала за кордон. Ось такий парадокс!!! Так цікаво слухати їхні розповіді. Smiley
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #19 : 03:40, 21 Вересня 2008 »

NY - місто класне.Але...Хресний пропонував залишитись,але я б ніколи там не жив.Совдепівські хіба шо посмішки.Там де жив я,англійської знати і не потрібно,район тупо жидівський.Стока пейсатих я ше в життю не бачив)
Місто страшенно велике,але мене здивувала майже повна відсутність заторів!!!В Києві набагато більше пробок....шо там ше цікавого....Чесно?а ніфіга.Коли очікуєш чогось неймовірного,найчастіше отримуєш розчарування))
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #20 : 09:07, 22 Вересня 2008 »

Відповім тим, що мені Таня розказувала: вона дуже багато їздила на екскурсії, ходила музеями, в театр на Бродвеї кілька раз була, кіно, в парк на сердельки і т.д., ну і звичайно океан. Це те, що вона мені розказувала. Вони там точно не скучали
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #21 : 13:29, 22 Вересня 2008 »

Ну що ж...Все це я спробував там)ну крім сардельок))Причина того,що мені там не сподобалось - я не хотів,щоб мені там подобалось.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #22 : 14:07, 22 Вересня 2008 »

Цікаво слухати різні думки і робити свої висновки:!:  Smiley
Сторінок: 1 [2] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF