Косів: форум міста та району
01:12, 19 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вибори до Верховної Ради 2012 року  (Прочитано 225795 раз)
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #75 : 11:03, 07 Червня 2012 »

от для прикладу візьмем "війну" по мажоритарці між "опозиційним" Зваричем і провладним Шкрібляком - це він типу як Чуднов зараз

за всі ці роки Зварич змінив 6 партій і зараз тушка регіонів

от всі за Зварича голосували а шо він зробив хоч на мізінець для Косова???

от вам і опозиція...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #76 : 11:10, 07 Червня 2012 »

і взагалі, про шо мова... у нас же об'єднана опозиція і Удар, і Свобода там же rofl

Так об"єднана по мажоритарці,а по партійних списках ідуть окремо.Ну у БЮТа з Фронтом спільний вроді буде,а Удар і Свобода іде окремо.
Якщо по нашому окрузі від об"єднаної буде йти Дерев"янко по мажоритарці,я ж не кажу за нього не голосувати.
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #77 : 11:41, 07 Червня 2012 »

Якщо по нашому окрузі від об"єднаної буде йти Дерев"янко по мажоритарці,я ж не кажу за нього не голосувати.
А він хіба не йде по Надвірній?

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #78 : 11:51, 07 Червня 2012 »

Не знаю.Регіонали ж округи по новій нарізали,під себе.Колись Косівський Верховинський і Надвірнянський райони були одним округом.Як зараз я  не в курсі.
Факт того,що від регіоналів по нашому окрузі буде йти Чуднов.І вже є його прихильники на нашому форумі)))
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #79 : 12:10, 07 Червня 2012 »

Інформація про те,скільки можна було зробити дитячих майданчиків і доріг до Космача тими,хто при владі.
Замість них будуть нові вілли в іспаніях і нові яхти/вертольоти.
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #80 : 12:33, 07 Червня 2012 »

Значить нарізали Косівський, Верховинський і Снятинський http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v0082359-12
Думаю шо Деревяноко буде йти по Надвірній. Васька думаю проходить.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #81 : 12:36, 07 Червня 2012 »

Та понятно шо нас обкрадають ці сволоти, прочитав тільки-шо шо можна очікувати 20-30 грн. за долар. Якби хуЯник не купляв собі вертольот, за ті гроші можна було в кожний район нашої області купити по 10 новеньких швидких машин Porsche Cayenne =)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #82 : 12:38, 07 Червня 2012 »

Значить нарізали Косівський, Верховинський і Снятинський http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v0082359-12
Думаю шо Деревяноко буде йти по Надвірній. Васька думаю проходить.


Дивлячись кого від об"єднаної опозиції виставлять на округ.
Хоча,космацькі уже свою гречку у вигляді дороги схавали,будуть всі за Василя.При такому виборі й не дивно,шо за два роки цілий бюджет пилять і вивозять.Нація лохів.
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #83 : 12:45, 07 Червня 2012 »

Від удару буде Ромко Григоришин.

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #84 : 20:11, 07 Червня 2012 »

 2 Юра... видко з погодою зле що ти в неті зависаєш!!!
Перечитав всі ваші "сльози" хвальби і злоби до політики і політиків. Шо бим тут ще сказати...
Є такі, що свято вірять в зміни після виборів? А чого так нам всім не віриться? Чогось собі думаю, що питання не лише в самих кандидатах, а й у нас(виборцях). Не всі памятають за кого голосували на попередніх виборах і забудуть про вибір за тиждень після виборів, як і новообрані депутати забудуть дороги в округи і свої цяцянки(обіцянки)... А тут уже питання до нас(виборців) доки ми це все будем хавати і тихо скаржитись дома, в гостях, на форумах і чатах.

 Скажу вам по секрету, що ми заслуговуємо на ту владу, яку й годуємо. Часто ми можем побачити мітинги організовані громадою(без всяких політичних організаторів) на якому б вимагалось виконнання наших вимог???
 Коли виходили перші передачі про розкрадання казни то народ це ще обурювало, а зараз... ну мільйон вкрав... це вже якось буденно... крадуть... ну нехай... добре, що не бють(коби не гірше)

 а як ми самі захищаємо цю всю систему. Україна вже багато років є "кращою" серед країн світу за рівнем корупції, а коли навіть тут на форумі злим словом скажеш про суддів, правоохоронців, лікарів і тд. то зразу маємо купу захисників.  
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #85 : 20:13, 07 Червня 2012 »

Свобода закликає ігнорувати російські товари

http://pravda.if.ua/news-28314.html
Лангольєр
Омріяне пекло краще раю.
Фахівець


Репутація: 9
Offline

Повідомлень: 295

Втрата сенсу це здобуток суспільної вартості.


« Відповідь #86 : 21:14, 07 Червня 2012 »

І ще про Свободу. не знаю на скільки це правда http://pr-if.info/?news=34

Реконструйовуючи історію ми її конструюєм.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #87 : 21:41, 07 Червня 2012 »

2 Юра... видко з погодою зле що ти в неті зависаєш!!!
 

Чогось собі думаю, що питання не лише в самих кандидатах, а й у нас(виборцях). Не всі памятають за кого голосували на попередніх виборах і забудуть про вибір за тиждень після виборів, як і новообрані депутати забудуть дороги в округи


Погода люкс,але ти мав би знати,що таке проведення часу - не фист для мене.На щастя,скрізь тягне вай-фай,а я догадувався,що буде скучно,і взяв нетбук.

Про соціальну пасивність я дітям талдичу,пишу ,аби думали головою,а не піддавались емоціям,але все це розцінюється як агітація за одну з партій.
Взагалі,за рік з лишнім депутатства,прийшов до висновку,що марно когось у чомусь переконувати.Тому й не дуже встряю в ці словесні баталії.
А зараз чисто від скуки взявся до полеміки))

І ще про Свободу. не знаю на скільки це правда http://pr-if.info/?news=34

Ну ,є кілька сайтів,які перед виборами активно починають лити дезу про Свободу.
І нікому невідомо,хто за тим стоїть.
Особисто я за те,щоб Бузина приїхав і виступив в райбуді.Давно мрію плюнути йому в очі.Ще би Чаленко з ним був...

anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #88 : 09:39, 08 Червня 2012 »

12 червня в Косів приїде агітувати лідер партії Удар Віталій Кличко. icon_fight1 Тре обовязково прийти послухати, що там будуть "наливати"
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #89 : 10:57, 08 Червня 2012 »

Віталік,которий Панда,будеш на зустрічі з кумиром?Задамо кілька питань про команду.
І ще хотів спитати:а що там  з Порою,образ Каськіва перестав подобатись,чи перестав поділяти погляди політичної програми? wink3
Сторінок: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF