Косів: форум міста та району
22:11, 18 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вибори до Верховної Ради 2012 року  (Прочитано 225776 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #60 : 01:28, 07 Червня 2012 »

ясно шо не знаю розкладів я просто кажу шо не варто дивитись лише на кличка бо партія з одної людини не складається

і не варто мати ілюзій на рахунок тих хто йде у владу бо чесний там 0 відсотків


Блін,Тарас,не пиши дурниць.Міська рада - влада?Влада.
Є якісь претензії щодо чесності будь-кого з нашої фракції?Факти в студію.
Або у Верховній раді -є якісь факти,слухи про Парубія,наприклад?
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #61 : 01:31, 07 Червня 2012 »

Якщо говорити про результати роботи, то у Львові дуже багато людей які категорично не задоволені роботою Свободи в міській раді і знаю людей які жаліють шо голосували за них.

І Юра, досить про "нас", "ми".. Тут розмова про ВР.

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #62 : 01:42, 07 Червня 2012 »

Якщо говорити про результати роботи, то у Львові дуже багато людей які категорично не задоволені роботою Свободи в міській раді і знаю людей які жаліють шо голосували за них.

І Юра, досить про "нас", "ми".. Тут розмова про ВР.

Ок.
Я нікого не захищаю,якщо облажались - то нема чого пертися у владу.Але по Львові ситуація дуже неоднозначна,багато кому з власть імущих перейшли дорогу, а в них газети,канали.
З тим же власником "Експресу" ситуація мутна,по тому ж ринку Писаренка кожен говорить по іншому,але я чомусь більше вірю версії Тягнибока,ніж регіонала Писаренка.
А всім вгодити теж нереально,люди в нас за тебе тільки до того моменту,коли ти робиш за них їхню роботу,якщо ж ти пробуєш розрулити якийсь конфлікт - то почуття справедливості в більшості наших жителів в моменті вивітрюється.
Вибори покажуть.
На щастя,по мажоритарці полюбому кілька Свободівців пройде,їх робота в Раді й буде остаточним тестом на чесність і порядність.


А про "нас" і "ми" я веду до того,що якщо нас "кинуть" партійні боси - я перший звідти піду,ще й комусь писок добре натовчу.І впевнений,що я неодинокий.Тут публіка своєрідна зібралась.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #63 : 09:12, 07 Червня 2012 »

ОБС(одна баба сказала) -серйозне,а головне достовірне джерело інформації.
З нацизмом ти звичайно загнався,менше дивися зомбоящик,більше аналізуй події власною головою.Приклади "нацизму" можеш навести,цікаво вже самому стало.
На рахунок "язиком чесати" - треба було прийти на звіт районної і обласної фракцій ,що проходив в райбуді,то й почув би,чи тільки чешуть язиками,чи мо" ще й шось роблять.Роблять,можливо,менше,ніж  хотілося би,але ,не являючись парламентською партією,результатів досягли більших за деякі парламенські.


До речі,про фінансування Свободи бандою перший ляпнув перед виборами Мороз.Подали в суд.Самий справедливий і гуманний суд розглядав ту справу,як не помиляюся,4 роки,пройшло ще 3 виборів.Присудили Морозу спростувати.Але кому вже то спростування потрібне?
Тільки підходять нові вибори - нові звинувачення по фінансуванню.Нові позови,які розглянуть невідомо коли.
І  ще:ми в косівській міській організації щось не відчуваємо фінансових потоків Ахметова/Коломойського - всі акції проводимо за свої гроші.


Ну наведи приклад мені, що такого "Свобода" видатного зробила в Косові і районі, буду знати, а то знаю шо Свобода перед виборами любить шось розказувати, і взагалі я чую тільки розмови, і в франківську не всі від Свободи в захваті, багато їхніх дій критикують в місті.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #64 : 10:04, 07 Червня 2012 »

Та я взагалі не збираюся тут когось агітувати за Свободу.Я агітую за свідомий вибір,за думання головою.А то вибір вашого покоління зводиться до таких критеріїв:он у чувака писок серьйозний,цей полюбому не підведе,а за тих чуваків казав знайомий,шо йому розказував його знайомий - шо голосувати не треба.Знаю цю ситуацію добре,бо в мене тоже такий самий "соціально активний" підростає,шо десєтого не розуміє.
Голосуйте за кого хочте,цікаво буде цю тему через рік після виборів почитати,як уже будуть перші результати роботи обранців.

На рахунок "шо видатного зробили".Треба було відірватись від компа,прийти на звіт,та й почув би,якщо тебе цікавить свідомий вибір.На тому звіті був присутній Тягнибок,Сич,і голова районної організації.Ти міг би завдати питання прямо голові партії,чому люди незадоволені в Франківську,а Панда по Львові.До речі,ANV так і зробив.
І задуматись,чи були аналогічні звіти інших партій.До речі,звіт по роботі передбачений законом.
Я тобі скажу більше - всіх цих Ударів і тому подібних в даний момент в районі не існує.
Є тільки депутати,які ходять на сесії.Партійні збори раз у місяць проводимо тільки ми,і ,наскільки знаю - регіони.Братва почне підтягуватись десь за два місяці до виборів,коли рейтинги будуть ясніші.А ти про роботу питаєш.
По конкретних прикладах:навскидку - Сич розказав,як припинили будівництво під Писаним Каменем,коли донецькі через правоохоронні органи наїхали на людей і хотіли забрати землю,яка їм належить кілька поколінь.
Матейчук розказав,як припинили незаконній вивіз гравію і каменю з Рибниці на Смодному,який тривав роками і ніхто не міг дати тому ради.
А ми в міській раді взагалі нічого не робимо.Кожного місяця сесія,прийди хоть раз,переконаєшся.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #65 : 10:09, 07 Червня 2012 »

Наразі є звіт «Свободи» за минулий рік: http://gk.if.ua/2011/11/21/4640/
Скоро буде інформація про діяльність в цьому році.

То може хтось має інформацію про роботу в місті-районі інших партій (крім партії районів)? Цікаво почитати



ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #66 : 10:21, 07 Червня 2012 »

Був свідком цих подій Активісти Свободи себе досить некультурно вели
http://pravda.if.ua/news-27642.html
http://pravda.if.ua/news-27639.html


Побачив друге посилання,бо спочатку ти виставив тільки одне,те,що з фотками.
Пояснюю:Обласна рада прийняла рішення про заборону радянської символіки.
Є на таке рішення моральні мотиви - занадто багато українців знищили комуністи.
Але правоохоронні органи,які повинні були забезпечити виконання рішення - поступили  з точністю до навпаки.Тому забезпечення виконання рішення взяли на себе свободівці.
Звичайно,можна було закрити очі на це - але з серпасто-молоткастою публікою це не проходить,бо вони як свині - пусти під стіл - на стіл лізуть.
Тому й виникла штурханина.
А тепер подивись на це  з іншого боку:війна закінчилася 67  років, наймолодший ветеран,якого призвали на початку 45-го, повинен був мати 18 років.Додай 67 - виходить,що вік його мінімум 85 років.Ти бачиш там людей з таким віком?
Мої обидва діди пройшли війну,померли більше як 30  років тому.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #67 : 10:27, 07 Червня 2012 »

Наразі є звіт «Свободи» за минулий рік: http://gk.if.ua/2011/11/21/4640/


а звіт то ріденький: помахали прапором, роздали дицк з кіном, попросили попа розказати дітям про шкідливість куріння - то для цього треба ставити депутатом? Indeed

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #68 : 10:40, 07 Червня 2012 »

Та я взагалі не збираюся тут когось агітувати за Свободу.Я агітую за свідомий вибір,за думання головою.А то вибір вашого покоління зводиться до таких критеріїв:он у чувака писок серьйозний,цей полюбому не підведе,а за тих чуваків казав знайомий,шо йому розказував його знайомий - шо голосувати не треба.Знаю цю ситуацію добре,бо в мене тоже такий самий "соціально активний" підростає,шо десєтого не розуміє.
Голосуйте за кого хочте,цікаво буде цю тему через рік після виборів почитати,як уже будуть перші результати роботи обранців.

На рахунок "шо видатного зробили".Треба було відірватись від компа,прийти на звіт,та й почув би,якщо тебе цікавить свідомий вибір.На тому звіті був присутній Тягнибок,Сич,і голова районної організації.Ти міг би завдати питання прямо голові партії,чому люди незадоволені в Франківську,а Панда по Львові.До речі,ANV так і зробив.
І задуматись,чи були аналогічні звіти інших партій.До речі,звіт по роботі передбачений законом.
Я тобі скажу більше - всіх цих Ударів і тому подібних в даний момент в районі не існує.
Є тільки депутати,які ходять на сесії.Партійні збори раз у місяць проводимо тільки ми,і ,наскільки знаю - регіони.Братва почне підтягуватись десь за два місяці до виборів,коли рейтинги будуть ясніші.А ти про роботу питаєш.
По конкретних прикладах:навскидку - Сич розказав,як припинили будівництво під Писаним Каменем,коли донецькі через правоохоронні органи наїхали на людей і хотіли забрати землю,яка їм належить кілька поколінь.
Матейчук розказав,як припинили незаконній вивіз гравію і каменю з Рибниці на Смодному,який тривав роками і ніхто не міг дати тому ради.
А ми в міській раді взагалі нічого не робимо.Кожного місяця сесія,прийди хоть раз,переконаєшся.

Я так зрозумів шо ВО Свобода перекваліфікувалась в адвокатів, оскільки з твоїх слів вони виконують роботу яку міг би розрулити нормальний адвокат, а партія має займатися покращення соціальних та інших умов для свого виборця і знову ж таки на базіканні все закінчується.

Я голосував за Свободу на всіх останніх виборах з 2009 року, та тепер такого не буде, тому-що це партія протилежна комунізму, яка не об'єднує нашу країну, а своїми поглядами і висловлюваннями робить те ж шо і риги і комуністи.

Очолили Свободівці Тернопільську обл. раду, нічого не зробили, люди задоволені там ?  - ні!
В Коломиї коли я жив, саме видатне шо вони зробили, це натикали біля кожного будинку водяні скважини з рекламою на них "Свобода".
У Франківську тепер роблять багато чого, не погоджуючи з громадою міста, багато кому їх дії не подобаються.

Звичайно шо Сич, Тягнибок і всі інші будуть кричати, а коли пролізуть у владу, втратять розум перед грошима, бо ж гроші на партію немалі потрачено (ще не знати чії то гроші).

Часто показують по ТБ як Ю. Дерев'янко (Фронт змін) дійсно робить хороші справи в нашій області. То чому я маю далі голосувати за Шоу-мена Тягнибока, який проведе в Верховну зРаду йух зна кого, якщо від того ж Фронту змін можуть пройти цілком достойні люди порівняно з іншими (звичайно шо Матір Терезу ми не знайдемо, коджний не святий але...)

Судячи з аналізу всього шо відбувається, дивлячись тверезо на все, як не іронізувати, але навіть партія ригів у нашому районі зробила більше чим Свобода, а саме заклеювання білбордів різними непотрібними і брехливими зверненнями, будівництво дит. майданчику з рекламою ригів і будівництво дороги в Космачі за підтримки Чуднова ригіАнала.

-------------------


Чомусь мені ніхто так і не відповів конкретно, ЩО ЗРОБИЛА КОСІВСЬКА СВОБОДА крім адвокатської діяльності і PR проповідей святого-хірурга всія Львівщини Тягнибока ?

Перелічіть, що конкрентно за майже 3 роки у нас "Вона" зробила ? Хіба так важко ? Чи Свобода веде себе по-хрестиянськи, роблячи хороші справи нікому не розказувати щоб не зурочити.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #69 : 10:42, 07 Червня 2012 »

а звіт то ріденький: помахали прапором, роздали дицк з кіном, попросили попа розказати дітям про шкідливість куріння - то для цього треба ставити депутатом? Indeed

Цікава в тебе позиція - зробили мало,тому проголосую за тих,хто взагалі нічого не зробив.
Я тобі скажу таке,щоб помахати прапором,кілька десятків людей витрачають цілий день з свого життя.І ще один день,щоб роздати дицк,і ще день щоб зібрати підписи,і ще один - щоб провести автопробіг.Зарплату за це не дають, все на громадських засадах.От конкретно ти готовий на такі "жертви"?Ті ,за кого збираєшся голосувати,виділили хоть один дорогоцінний день свого життя не для себе,а для тебе?
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #70 : 10:45, 07 Червня 2012 »

я теж не розумію до чого тут міська і районна рада я говорив конкретно вро ВР і людей там!

і це моя власна думка про те шо вибір таки треба робити а нема з кого вибирати
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #71 : 10:49, 07 Червня 2012 »

Збиваємося з цієї теми, бо ніяка міськ/рай рада нам не допоможе, треба самому собі допомагати, депутат буде думати про себе, а не про виборця.
Переходив до парламентських виборів, і розмов про ригів і т.д.


«Регіонали» планують найняти 12 тис. агітаторів за 400 млн бюджетних гривень (Документ)
http://tyzhden.ua/News/52258
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #72 : 10:50, 07 Червня 2012 »

дійсно говорили про ВР, а напихали нам про афігенність Свободи...
скоро підуть в рух фрази не питай шо країна зробила для тебе...  crazy

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #73 : 10:56, 07 Червня 2012 »

Пояснюю,Іван:зробити щось в області/районі/місті взагалі дуже важко,тому що є особливості національного законодавства.Тому і стоїть питання про його зміну через фракцію у Верховній Раді.
Риги зробили майданчик - честь їм і хвала.Маючи голову райради і всіх "провідних бізнесменів",які переметнулись туди,можна й зібрати кілька десятків тисяч.Тільки,можливо тобі невідомо,дозбирували гроші з простих підприємців в добровільно-примусовому порядку.
Ясно,що ті,хто спонсорнув,на бігбород не попали.
По Чуднову і дорогу до Космача - депутат Верховної Ради  вибиває гроші з бюджету,які забирають з округу когось з опозиційних депутатів і дають на округ регіонала.Ура,до Космача дорога.А в якомусь іншому селі проголосували за опозиціонера,тож мусять ще зо 20 років болото ногами місити
Це нормальний і справедливий розподіл коштів?.Дивуюсь,що ти за КОД збираєшся голосувати.Ліпше вже за ПР голосуй
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #74 : 10:57, 07 Червня 2012 »

і взагалі, про шо мова... у нас же об'єднана опозиція і Удар, і Свобода там же rofl

Born stupied? Try again!
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF