Косів: форум міста та району
07:55, 30 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Яйце на Площі...  (Прочитано 6136 раз)
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« : 21:30, 10 Квітня 2011 »

Якось в теплий літній день розчіпірилась я собі мляво на теплому граніті під монументом на площі Незалежності тий їсу чіпси, аж раптом до мене підходит бабця тай каже, шо то негаразд розчіпірюватись під цим монументом, бо то МатірБожа!
Так скажіть, у нас на центральній площі значить релігіозний об"єкт ілі то іскуство? Можна мині пити там пиво, відпочивати там ци ні?
TEODORUK
Фахівець


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 261

TEO


« Відповідь #1 : 23:46, 10 Квітня 2011 »

Немона розчипірюватись серед білого дня в центрі Косова І по попі, по попі ,тобі що ночі нестає для того?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #2 : 23:51, 10 Квітня 2011 »

а там ше лавочки по обидві сторони, а ше є відповідальність за розпиття алкоголю в громацьких місцях.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #3 : 01:21, 11 Квітня 2011 »

в бабці видно є потребність вчити молодь життю-буттю. Колись спускався з чуваками з Високого Замку. Чуваки зі східної частини України і говорять по російськи, так бабка почала нас вчити хреститись))
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #4 : 09:14, 11 Квітня 2011 »

в бабці видно є потребність вчити молодь життю-буттю. Колись спускався з чуваками з Високого Замку. Чуваки зі східної частини України і говорять по російськи, так бабка почала нас вчити хреститись))
Так бабців для того Бозя і зробив, шоб вчити, де ж нам, молодим набирацця цінного досвіду, накопиченого поколіннями!)) А це, Влад, а ті чуваки зі Східної України вопше уміли хреститися?)))
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #5 : 14:18, 11 Квітня 2011 »

Ади-во! Я взагалі перший раз чую шо то Матір Божа на площі.... То шо то памятник матері, то я чула а про божу іскру в нім шось нє...
Ну я не думаю (навіть якщо взяти божественне начало скульптури) шо око боже в метрі від памятника шось бачить а як пересісти на лавочку за 1.5 метри, то зразу нападає куряча сліпота...
так шо питання моралі чи не моралі, мені здається, ставити тут неззя.  
Ну і дійсно треба ж бабцям чимось займатися і підтверджувати значущість свого існування на цім світі.

Життя – то трояка ружа...
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #6 : 14:35, 11 Квітня 2011 »

Ну я не думаю (навіть якщо взяти божественне начало скульптури) шо око боже в метрі від памятника шось бачить а як пересісти на лавочку за 1.5 метри, то зразу нападає куряча сліпота...
так шо питання моралі чи не моралі, мені здається, ставити тут неззя.
я теж можу погодитись, що Бозя тут ні причому.
Людина - не буде розводити срач ні в церкві ні дома ні на вулиці, і ніяка бабка в такому випадку не указ і на око не визначить "святе місце", то що може їй привиділось то собі таке. Ну сидіти можна де хочеш крім високовольтних дротів, під пам"ятником я б не радив він може впасти його швидко ставили до фестивалю, так що з огляду безпеки все одно радив би на лавочку. От лузати насіння і мусорити навколо та за це варта  І по попі, по попі, от гості закордонні припруться до знимки а там срач - яка думка про нас? Гості ні причому - мені то не приємно самому. Був неодноразово за кордоном, чого і вам бажаю, такі місця завжди людні, лежать відпочивають, обнімаються а от мусору немає, можна де небуть присісти якщо місця немає, а коло яйця, деколи напльовано так що стати страшно... робіть висновки.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #7 : 15:01, 11 Квітня 2011 »

Ну сидіти можна де хочеш крім високовольтних дротів,
і там можна, тіко лиш ногами землі торкатися не бажано crazy

Життя – то трояка ружа...
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF