Косів: форум міста та району
23:17, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: ХАБАР  (Прочитано 9312 раз)
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« : 00:41, 17 Березня 2011 »

Є така приказка: "Як собі постелиш - так будеш спати".
Останнім часом багато людей балакають що ніякі справи у всяких там державних організаціях, установах різного типу не можливо вирішити не, так би сказати, "позолотивши руку", тай самій не раз приходилося бути в таких ситуаціях. І дійсно, зовсім, інша бесіда і ставлення.

Схожа тема "Зажерті лікарі", та там ти хоча би платиш за своє здоров'я, а тут щоб вибрати там якусь елементарну довідку - треба чекати як мінімум тиждень, даєш маленький презентик - і довідка моментально готова.

І головне, що всі на це ведуться! З цього випливає стандартна фраза "самі так навчили".
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #1 : 01:06, 17 Березня 2011 »

А що ти пропонуеш?
Попри лiкарiв ще е тема про ДАI, БiгФан реально працюе в цьому напрямку. Якщо таких фанiв набереться пару десяткiв- буде толк.
А от я, як це не прикро, не готовий втрачати свiй час на "справедливий суд". Погано? Ще й як! Я сьгоднi отримав пакет документiв на житло абсолютно без всяких черг, заплативши в ДЕРЖАВНIЙ установi по таксi "за швидкiсть". Мiг би й безплатно? Мiг! Було би так само швидко? Було би! Але що коштував би мiй час на стояння в чергах? Так що я з тих, хто "самi так навчили", але воювати з державними органiзацiями- просто не маю здоров*я, вибачайте.

Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #2 : 01:19, 17 Березня 2011 »

заплативши в ДЕРЖАВНIЙ установi по таксi "за швидкiсть". Мiг би й безплатно?
А що робити тим, хто не має звідки кожного разу платити за ту швидкість виконання?

Та це ще м'ягко сказано "ця швидкість", тепер вже взагалі не кожен захоче виконувати роботу без, так би мовити "вдячності" у вигляді оплати, чи швидко - чи поволі.
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #3 : 13:12, 17 Березня 2011 »

А що робити тим, хто не має звідки кожного разу платити за ту швидкість виконання?

Та це ще м'ягко сказано "ця швидкість", тепер вже взагалі не кожен захоче виконувати роботу без, так би мовити "вдячності" у вигляді оплати, чи швидко - чи поволі.
СБУ

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #4 : 13:51, 17 Березня 2011 »

проблема Хабарів - це повна срака.
я можу собі позволити  повоювати з більшістю працівників ДАІ які беруть хабарі, бо: в мене "не ліва" машина, я не їзджу за кермом в стані алкогольного та наркотичного сп"яніння, і дуже добре знаю свої права та ПДР.
але в багатьох сферах діяльності мені приходилось давати грошові та матеріальні заохочення, для вирішення моїх питань, бо наше законодавство захищає інтереси хабарників а не права громадян.
просто там де "не заохочення" не зашкодить моїм і нтересам і принципам я відмовляюсь надавати "заохочення"
але всім відомо шо кожна посада: ДАІшника, судді, начальника чи чиновника якоїсь адміністрації, митника,
інспектора чи начальника якогось нафігнепотрібного нагляду....коштує грошей і деколи астрономічних сум. і шо хотіти після цього - чуваки тупо відробляють кошти.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 10:10, 18 Березня 2011 »

Ой, це така тема... Я, наприклад, з вимаганням ще ніколи не стикалася, щоб мені хтось конкретно сказав, плати або не зробимо. Але коли мені самій приходилося деколи вирішувати мої проблеми, які треба було зробити швидко і люди йшли на якісь уступки,які не повинні були робити, то тоді я дякувала завжди.
Але може це тому, що вчилася я на платному в приватному вузі, а не в наших грандах "державних"... А потім на заочці в державному, але я все сама здавала, так що платити не треба було. Сесія обходилася сумою 50 грн. На квіти і водичку і так вся група, хто ходив на заняття, а хто шарився, той вже зрозуміло повинен був щось вирішувати, щоб не вигнали.
Хоча мала проблеми перед захистом магістерської, бо сказали, що я самостійна, крові попили жесть, але захистила на 5. Червоний диплом отримала. Не зарізали без подяки.
Ну і не маю машини...
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #6 : 11:30, 18 Березня 2011 »

щоб мені хтось конкретно сказав, плати або не зробимо.
Так то не кажуть плати, або не зробим, просто має пройти добрий період часу, протягом якого людина кожного дня стукає у двері з питанням "чи ще не готово?", потім твоя папка з документами кудась безслідно пропадає, і всі ніби дуже шукають її, а результату 0. А ще дуже люблять футболити з одного кабінету в інший, тоді вже третої не розумієш.

В результаті в пориві злості або вриваєшся до начальника і тоді і папка раптово знаходиться десь там в шухляді і документи вже другий тиждень зроблені стоять. Або другий варіант - файна компенсація за роботу, і тебе запрошують в будь-який час дня і ночі, і без черги.
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #7 : 11:57, 18 Березня 2011 »

ну поки в мене не було таких ситуацій, шо прям вимагали хабар)

В інституті теж якось спокійно, переважно скидались на воду, квіти і звичайно пачку паперу) ну  якшо шось було складніше тоді так, пару раз таки платила, за фізкультуру і ще якусь біду) але я нагло прогулювала, тому то не рахується)

але якшо є певний колектив, і вам тонко натякнули - якшо не заплатите не здасте, йти проти всіх і не платити - бо ти проти хабарів?? )
в той момент важливіше -здати і забути, а не думати про справедливість
і так впринципі всюди
того й тягнуть з людей гроші  де тільки можна
бо нерви дійсно важливіші і ніхто не хоче паритись


Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #8 : 16:19, 30 Березня 2011 »

Тапер недавно в Франківську в одному навчальному закладі злапали на гарячому викладачку, яка встановила відповідну таксу за здачу екземену, там 3 - 5огрн., 4 - 100грн, 5 - 150грн., здається так. Гроші фактично не великі,  а повно клопотів. Тепер тягають цілу групу, СБУ додому до кожного по пару разів приїжджали, одним словом купа каламоцій. Свідчення всякі і тому подібне. Досталося і викладачці і студентам за взятку.
Завжди проходило, а тепер попалися.
І так не добре, і так - зле.
Тогорішна Морквина
Постійний відвідувач


Репутація: 18
Offline

Повідомлень: 227


« Відповідь #9 : 17:04, 30 Березня 2011 »

Нє, хабарі берут тіко того, шо їх дають!

Це канєшно, звучить сказочно, але тре нам всім просто нахабно з каменними ліцами перестати платити хабарі і всьо буде харашо!  А якшо нам десь шось безплатно не зроб"ют, то ми підем в друге місце!)

І вопше ця вся корупція-це устрашающій кавалок нашої пострадянської рагульської психології, може саме перейде, разсасьоцца з часом....
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #10 : 17:41, 30 Березня 2011 »

Нє, хабарі берут тіко того, шо їх дають!

не сказав би, шо тільки через це... але то шо це ключовий фактор не поспориш

Born stupied? Try again!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #11 : 17:48, 30 Березня 2011 »

не сказав би, шо тільки через це... але то шо це ключовий фактор не поспориш
хехе, формула теперішня проста ...не даш - хрін буш маш!
такато фігня малята.
Хоча з принципу не даю, хіба десь чукулядку або цукерків "запростибіг".
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #12 : 17:56, 30 Березня 2011 »

хехе, формула теперішня проста ...не даш - хрін буш маш!

так бо навчили. ну і ше зустрічав варіант коли чувак купує якусь квуту посаду і бігом зчинає на хабарах відбивати дєнюфку

Born stupied? Try again!
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #13 : 11:11, 31 Березня 2011 »

так бо навчили. ну і ше зустрічав варіант коли чувак купує якусь квуту посаду і бігом зчинає на хабарах відбивати дєнюфку
..класика жанру...
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF