Косів: форум міста та району
12:03, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Інформація від депутата  (Прочитано 323173 раз)
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #270 : 18:36, 22 Березня 2012 »

Значить ти взагалі за перекриття вул.Незалежності від Горизонту до площі?
Я щось нiц не зрозумiв. По вулицi хай собi автiвки iздять (хоча для машини 1км не фатально об"iхати взагалi то). А от на площi- нема що машинам робити, для колясок, прогулянок попiд ручку.

anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #271 : 19:17, 22 Березня 2012 »

Народ воно й видно, що ви далеко від Косова(ми один одного не розумієм). Ну поїдуть вони вверх по вул.Незалежності, а далі... що?(площа перекрита, а назад вертати не можна )
Зараз ситуація така:
До площі односторонній, а далі вже ні... але в місці навпроти Фольсбанку стоять слупчики, які залишились з часу одностороннього руху і заважають проїзду. Ще раз пишу, що я не є прихильником проїзду в обидві сторони, але якщо вже дозволили то хай спилять, щоб не було заторів, а ні то хай і на площі введуть односторонній!
Вже кінець березня і Соломченко обіцяв вебкамеру... вже тойво... в мене ближеться той час... то вже будем по нету бачити ту ситуацію...
P.S Може у вас(Юля + Петро) виникло хибне твердження. Площу я мав на увазі, як орієнтир дороги, що проходить повз. Але з постів Юлі я розумію, що вона це розуміє. Тоді хай напише куди дівати машини, які їдуть по вул.Незалежності в сторону площі в разі її повного перекриття?...бо я вже сам ніц не розумію...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #272 : 10:53, 23 Березня 2012 »

Зробити так як ти просиш: двосторонній рух по вул. Незалежності). Ми просто не правильно один одного зрозуміли зразу.
Я про перекриття тільки площі. А подумала, що ти хочеш, щоб на площі пустили двосторонній рух.  drinks
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #273 : 12:19, 23 Березня 2012 »

По ситуації з майданом, все ж таки моя думка що рух по проїзджій частині має бути, по перше певні комерційні структури будуть в цьому все одно зацікавлені. проблема з рухом виникає як похідна від проблеми неправильного паркування отут і собака зарита, а якщо перекрити майдан і зробити реверс назад до короваю, "набережну" і Гвардійську і цей реверс Незалежності чекає пипець. Діти і коляски мають цілу площу і то все решта. Ну то моя думка як водія 
Щодо інформації від депутата - пару днів тому зорганізували комісію в складі інспектора з санстанції, ветеринарної служби, участкового, представника міської ради і я як депутат виїхали по декількох місцях щодо заяв, так на вул. Дружби було накладено штраф за самовільне захоронення останків тварин (точніше то все валялося там) думаю ту проблему вирішать повністю. Потім по берегах поїхали попередили жителів за мусор і що слідуючий раз будем накладати штрави, не дивлячись хто куда і кому смітив. Ще наклали штраф в центрі, і попередели Юстицію щоб поприбирали берег потічка.

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #274 : 13:15, 23 Березня 2012 »

По вулиці Незалежності від пошти до майдану їхати - це себе нервувати.
100%.
Хоча не мені про це переживати,бо я своїм пурчиком
скутером якось втуляюсь.

За сітку навколо бачків плюс один!. А біля кладки щось таке придумають? Бо люди не передумали туди викидати. Штрафи або не діють, або їх нема.

Time is not on your side.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #275 : 14:50, 23 Березня 2012 »

Я про перекриття тільки площі.
Та я то саме мав на увазi. Хоч i далеко, але прекрасно уявляю, що там робиться. В сiчнi там був.

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #276 : 15:16, 23 Березня 2012 »

Хм, Франко  Smiley, тре було мені сказати про ту комісію - дали б інфу в газету!!!
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #277 : 16:24, 23 Березня 2012 »

Народ і я вам пояснюю, що я мав на увазі... Двохсторонній рух уже існує(хочу я чи ви, але воно так є) від Музею і вверх до площі, а біля повороту до Роялю+Ощаду слупці... то я просто висловився, що вже як є така ситуація то хай би ті слупчики спиляли, а ні то ні...
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #278 : 19:00, 15 Травня 2012 »

А коли наступна сесія міської ради?

Time is not on your side.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #279 : 19:17, 15 Травня 2012 »

П’ятнадцята сесія Косівської міської ради відбудеться 24 травня 2012 року о 10 годині.
http://kosivmr.if.ua/
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #280 : 05:12, 17 Травня 2012 »

Дякую.

Time is not on your side.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #281 : 17:20, 22 Червня 2012 »

порядок денний

* IMG_3890.JPG (100.5 Кб - завантажено 534 раз.)
* IMG_3891.JPG (80.29 Кб - завантажено 542 раз.)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #282 : 12:24, 24 Червня 2012 »

Дякую Тарасові за те,що виклав порядок денний.В мене не було чим нормально сфотографувати,тому й попросив Тараса.
Питання до форумчан:під номером 2.2 стоїть зарахування дітей в дит.садки.Ходять слухи про те,що завідуючі допускають зловживань,в результаті чого косів"янам важко влаштувати дітей в садочок.Якщо б хтось мав якусь інформацію - пишіть або сюди,або в приват.
По результатах голосування по 3-му питанню скоро почнеться кап. ремонт вулиці Хмельницького від польського цвинтара в бік "Ліптона".
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #283 : 13:27, 24 Червня 2012 »

Ремонт вулиці від польського цвинтаря потрібен не тільки до ліптона а й дальше аж до маленького магазину, там тої дороги 400 м. а їхати машиною треба 10 хв. і так трясе, шо краще вже вийти і пішки йти.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #284 : 14:55, 25 Червня 2012 »

Ремонт вулиці від польського цвинтаря потрібен не тільки до ліптона а й дальше аж до маленького магазину, там тої дороги 400 м. а їхати машиною треба 10 хв. і так трясе, шо краще вже вийти і пішки йти.

Треба,але грошей э біля 400тис,на 1 м дороги шириною 5м іде 1 тис гривнів,тому почнуть біля цвинтара - і доки стане грошей.
Сторінок: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF