Косів: форум міста та району
06:16, 29 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Град!  (Прочитано 32032 раз)
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #15 : 12:06, 09 Серпня 2010 »

пластмасові дашки взагалі не для наших природніх умов: зимою їх ламає від снігу-леду, літом — б’є градом.
... даю гарантію, що старі хати накриті гонтами постраждали від граду найменше, або і взагалі не постраждали. 
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #16 : 12:29, 09 Серпня 2010 »

Все правильно.
Але я думаю потрібного ефекту не буде. "Акули пєра" людського підходу переважно не розуміють.
Треба зарегатися в якійсь спільноті у ЖЖ, що спеціалізується на "взуванні" ЗМІїв, і підняти там цю тему.
Акули таки поклали посилання.

Але копірайти на фото краще класти
irek
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 2


« Відповідь #17 : 13:35, 09 Серпня 2010 »

Шановні форумчани! Щиро прошу вибачення за те, що образила вас свою публікацією на сайті про град. Я не мала навіть на думці когось образити. Річ у тім, що я дала почилання у своїй публікації, що фото взяті із цього форуму. Але чомусь у редакції не поставили це посилання. Я спробую виправити цю помилку. а те, що взяла чиїсь слова - прошу особисто вибачення у тієї юдини - просто треба було терміново розказати людям, що була така стихія. Я зараз готую замітку у саму газету, тому мені потрібні справді реальні люди. Я спробую перд вами усіма реабілітуватися. Ще раз прийміть мої вибачення!
Нечемна "акула пера"...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #18 : 13:39, 09 Серпня 2010 »

Дякую, що відписали.

Може хтось ше має нові фотографії граду?
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #19 : 13:49, 09 Серпня 2010 »

Я маю, зара може викладу парочку.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #20 : 14:13, 09 Серпня 2010 »

20 влучних попадань



Вазону теж дісталося



Пластикові підвіконня теж не витримали



Дашки не витримали злої долі

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #21 : 14:25, 09 Серпня 2010 »

Шановні форумчани! Щиро прошу вибачення за те, що образила вас свою публікацією на сайті про град. Я не мала навіть на думці когось образити. Річ у тім, що я дала почилання у своїй публікації, що фото взяті із цього форуму. Але чомусь у редакції не поставили це посилання. Я спробую виправити цю помилку. а те, що взяла чиїсь слова - прошу особисто вибачення у тієї юдини - просто треба було терміново розказати людям, що була така стихія. Я зараз готую замітку у саму газету, тому мені потрібні справді реальні люди. Я спробую перд вами усіма реабілітуватися. Ще раз прийміть мої вибачення!
Нечемна "акула пера"...

хм, чемні.... але ж я не Оксана Костюк  rofl

Born stupied? Try again!
irek
Новачок


Репутація: 1
Offline

Повідомлень: 2


« Відповідь #22 : 16:31, 09 Серпня 2010 »

Так, справді не Оксана - але ж я пояснила у своєму вибаченні, що треба було терміново подати новину з чиїхось вуст. Учора була неділя. Коли я готувала замітку - Ви були оффлайн. Якби були онлайн - я б обов'язково з Вами зв'язалася і запитала Ваше ім'я. Так що ще раз вибачте, якщо образила особисто Вас. Але я думаю, що новина про таку природню стихію, коли по всій Україні надзвичайна спека, - того вартувала. Річ у тому, що сьогодні на сайті, коли б я змогла через різні канали розшукати справжній людей, була б уже не такою актуальною, як учора... Сподіваюсь на розуміння
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #23 : 16:40, 09 Серпня 2010 »

усьо гуд, навіть дуже мене потішили Smiley

Born stupied? Try again!
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #24 : 00:42, 10 Серпня 2010 »

Шановні форумчани! Щиро прошу вибачення за те, що образила вас свою публікацією на сайті про град. Я не мала навіть на думці когось образити. Річ у тім, що я дала почилання у своїй публікації, що фото взяті із цього форуму. Але чомусь у редакції не поставили це посилання. Я спробую виправити цю помилку. а те, що взяла чиїсь слова - прошу особисто вибачення у тієї юдини - просто треба було терміново розказати людям, що була така стихія. Я зараз готую замітку у саму газету, тому мені потрібні справді реальні люди. Я спробую перд вами усіма реабілітуватися. Ще раз прийміть мої вибачення!
Нечемна "акула пера"...

...Забагато "я", Пані,        у Вашому пості.
Завтра викладу своє "решето" дашка...Прикрість на рівному місці.((((((((((((((

Time is not on your side.
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #25 : 01:36, 10 Серпня 2010 »

2 KVITKA Дарма наiхала, якби у всiх журналiстiв була така адекватна реакцiя- я може би почав читати зрiдка газети. Людина вибачилася, "Я" скрiзь в тому планi, що не перекладае вину на когось, Я спробую виправити цю помилку, Я спробую перед вами усіма реабілітуватися

IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #26 : 09:09, 10 Серпня 2010 »

Шановні форумчани! Щиро прошу вибачення за те, що образила вас свою публікацією на сайті про град. Я не мала навіть на думці когось образити. Річ у тім, що я дала почилання у своїй публікації, що фото взяті із цього форуму. Але чомусь у редакції не поставили це посилання. Я спробую виправити цю помилку. а те, що взяла чиїсь слова - прошу особисто вибачення у тієї юдини - просто треба було терміново розказати людям, що була така стихія. Я зараз готую замітку у саму газету, тому мені потрібні справді реальні люди. Я спробую перд вами усіма реабілітуватися. Ще раз прийміть мої вибачення!
Нечемна "акула пера"...

хм, чемні.... але ж я не Оксана Костюк  rofl

у косові навіть і нема такої людини оксана костюк ))
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #27 : 21:55, 10 Серпня 2010 »

Сфотографувала свій дашок.
Нема змісту фото сюди завантажувати,бо в мене такий самий дашок,як і у IVP.
((((
Песик з будки виходить тільки поїсти.Настрашений.

Time is not on your side.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #28 : 07:31, 18 Серпня 2010 »

Внаслідок небувалої грози у Косівському районі пошкоджено покрівлі на 1357 будинках, двох ФАПах, чотирьох школах, трьох будинках культури, на дитячому корпусі Косівської ЦРЛ та двох дільничних лікарнях.

* DSC01484.JPG (124.64 Кб - завантажено 782 раз.)
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #29 : 22:48, 09 Вересня 2010 »

Ап

... змі захист авторських прав і т д то всьо добре Smiley

 А як боретесь (боролись) з наслідками невеликих пошкоджень дахів?
В мене ондулін майже непостраждав, але коли придивився то помітив невиликі тріщини в декількох місцях, читав шо можна бітумною мастикою або поліуретаном затерти. Але от порадили обізнані люди шо краще взяти силіконовий герметик і наносячи на латки з ондуліну позаклеювати зсередини. Чого силікон - тому що має великий діапазон температур від -50 до +150 і разом з нагріванням, або охолодженням буде розширюватись чи звужуватись. Купив баночку рекомендованого "ROYALsil", рекомендували ше "Somafix", але незнайшов зразу.

...шо скажете яка думка на рахунок вище написаного

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF