Косів: форум міста та району
01:59, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Весілля на Blu-Ray  (Прочитано 45721 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #15 : 11:45, 13 Липня 2010 »

Весілля на блю-рей - маразм повний.
Різницю в якості видно тільки на великих діагоналях панелей.Який резон людині купувати блю-рей плеєр за 300у.о(самі дешеві моделі.нормальний панас або соні десь від 400 починаються),якщо фільмів у цьому форматі практично нема?Тільки що б на своє весілля подивитись?Скільки разів взагалі людина своє весілля дивиться?Я раз пробував,на5й хвилині виключив))
Тобто з біснесової точки зору тратитись на камеру фулАшДе і блю-рей привід до компа тільки зза того,що може знайдеться якийсь дурний мажор,що захоче крутіше як в сусіда - недоцільно.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #16 : 11:47, 13 Липня 2010 »


а є смисл купляти плазмову панель ? і дивитись dvd з квадратиками

[/quote]

Принеси свій ДВД диск,я покручу його в кафе на 50"плазмі,подивимось,чи є квадратики.Тільки ліцензійний.
wertep75
Гість
« Відповідь #17 : 11:49, 13 Липня 2010 »

Весілля на блю-рей - маразм повний.
Різницю в якості видно тільки на великих діагоналях панелей.Який резон людині купувати блю-рей плеєр за 300у.о(самі дешеві моделі.нормальний панас або соні десь від 400 починаються),якщо фільмів у цьому форматі практично нема?Тільки що б на своє весілля подивитись?Скільки разів взагалі людина своє весілля дивиться?Я раз пробував,на5й хвилині виключив))
Тобто з біснесової точки зору тратитись на камеру фулАшДе і блю-рей привід до компа тільки зза того,що може знайдеться якийсь дурний мажор,що захоче крутіше як в сусіда - недоцільно.
Різницю видно на моніторі діагоналлю 21
wertep75
Гість
« Відповідь #18 : 11:50, 13 Липня 2010 »

Весілля на блю-рей - маразм повний.
Різницю в якості видно тільки на великих діагоналях панелей.Який резон людині купувати блю-рей плеєр за 300у.о(самі дешеві моделі.нормальний панас або соні десь від 400 починаються),якщо фільмів у цьому форматі практично нема?Тільки що б на своє весілля подивитись?Скільки разів взагалі людина своє весілля дивиться?Я раз пробував,на5й хвилині виключив))
Тобто з біснесової точки зору тратитись на камеру фулАшДе і блю-рей привід до компа тільки зза того,що може знайдеться якийсь дурний мажор,що захоче крутіше як в сусіда - недоцільно.
певно так тобі його зняли шо не цікаво дивитись
wertep75
Гість
« Відповідь #19 : 11:51, 13 Липня 2010 »

Це ви тепер так розумно говорите, подивимось через два роки
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #20 : 11:55, 13 Липня 2010 »

Це ви тепер так розумно говорите, подивимось через два роки
"ач, злякавсь" (цит. Подеревянський) wink3))))))))))))

Життя – то трояка ружа...
wertep75
Гість
« Відповідь #21 : 11:59, 13 Липня 2010 »

хочеш людям краще а виходить як завжди......
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #22 : 12:00, 13 Липня 2010 »

певно так тобі його зняли шо не цікаво дивитись

зйомка середньої паршивості.просто віддаю перевагу перегляду фото перед відео.
Це ви тепер так розумно говорите, подивимось через два роки

Через два роки можливо що Блю-рей витіснить ДВД,а можливо й умре,як десятки інших форматів,в тому числі СУпер Аудіо СД і т.д.
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #23 : 16:52, 13 Липня 2010 »

А я половину слів тут взагалі не зрозуміла...  Smiley
Я не знаю, що таке Blu-Ray і ще багато чого, що там напичано, але з того, що зрозуміла, вважаю, що якщо є фінансова можливість заплатити дорожче, то краще поганятися за новинками, адже відео з весілля починає набирати цінність з часом. А тому чим якісніше на даний момент буде, тим воно довше прослужить і тим довше  буде можливість його дивитися... Адже, наприклад: щоб подивитися відеокасету скажімо 10-річної давності - треба мати відеомагнітофон  Скажіть, будь ласка, багато в кого він є 
Так само буде і з цим...
wertep75
Гість
« Відповідь #24 : 17:01, 13 Липня 2010 »

А я половину слів тут взагалі не зрозуміла...  Smiley
Я не знаю, що таке Blu-Ray і ще багато чого, що там напичано, але з того, що зрозуміла, вважаю, що якщо є фінансова можливість заплатити дорожче, то краще поганятися за новинками, адже відео з весілля починає набирати цінність з часом. А тому чим якісніше на даний момент буде, тим воно довше прослужить і тим довше  буде можливість його дивитися... Адже, наприклад: щоб подивитися відеокасету скажімо 10-річної давності - треба мати відеомагнітофон   Скажіть, будь ласка, багато в кого він є  
Так само буде і з цим.

ДО речі : блю рей диск навіть як подряпати викруткою всеодно буде працювати
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #25 : 17:42, 13 Липня 2010 »

А я половину слів тут взагалі не зрозуміла...  Smiley
Я не знаю, що таке Blu-Ray і ще багато чого, що там напичано, але з того, що зрозуміла, вважаю, що якщо є фінансова можливість заплатити дорожче, то краще поганятися за новинками, адже відео з весілля починає набирати цінність з часом. А тому чим якісніше на даний момент буде, тим воно довше прослужить і тим довше  буде можливість його дивитися... Адже, наприклад: щоб подивитися відеокасету скажімо 10-річної давності - треба мати відеомагнітофон  Скажіть, будь ласка, багато в кого він є 
Так само буде і з цим.

ДО речі : блю рей диск навіть як подряпати викруткою всеодно буде працювати


при умові, що інформацію будемо зчитувати тією ж викруткою;)))))))))))))))))))))))))

Життя – то трояка ружа...
wertep75
Гість
« Відповідь #26 : 18:14, 13 Липня 2010 »

ага і на пальці крутити ))))
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #27 : 18:15, 13 Липня 2010 »

Blu-Ray не рулить, дайош весілля в 3D  rofl

Born stupied? Try again!
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #28 : 18:24, 13 Липня 2010 »

ага і на пальці крутити ))))

ну хто як любить....
wertep75
Гість
« Відповідь #29 : 18:32, 13 Липня 2010 »

Вийшла 3D відеокамера від Panasonic, http://www.3dnews.ru/news/pervaya_3d_videokamera_panasonic_1080p_p2_3d/ 
ну ви люди відстали від світу )))
Сторінок: 1 [2] 3 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF