Косів: форум міста та району
08:06, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Голосування
Питання: Виберіть вашу улюблену пісню нашого композитора пана Остапа Гавриша
Заграй дударику - 1 (14.3%)
Софіє - 0 (0%)
Стрілецький романс - 0 (0%)
Налий шинкарочко - 0 (0%)
Віхола - 0 (0%)
Забудеш - 0 (0%)
Дві зорі - 0 (0%)
Тюльпанове дерево - 0 (0%)
Там де гори сині - 0 (0%)
Квітка-чарівниця - 2 (28.6%)
На водопаді - 0 (0%)
А яблука падають - 0 (0%)
Заметіль - 0 (0%)
Моя любов, моя журба - 0 (0%)
Я Хрещатиком пройдусь - 0 (0%)
Однокласники - 1 (14.3%)
О, музико - 0 (0%)
Косовиця - 0 (0%)
Гуцульський ярмарок - 0 (0%)
Карпатські зорі - 0 (0%)
На Україну повернусь - 1 (14.3%)
А липи цвітуть - 1 (14.3%)
Роксоляна - 0 (0%)
Білий цвіт на калині - 0 (0%)
Несу свій хрест - 1 (14.3%)
Білий острів - 0 (0%)
Болить душа - 0 (0%)
Українська ніч - 0 (0%)
Вернись на Вкраїну сопілка - 0 (0%)
Величальна любов - 0 (0%)
10 Божих заповідей - 0 (0%)
Всього голосів: 7

Сторінок: 1 2 3 [4] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Пісні нашого легендарного композитора пана Остапа Гавриша  (Прочитано 45194 раз)
Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« Відповідь #45 : 12:13, 22 Травня 2010 »


це спеціально для Juhy )))
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #46 : 16:58, 22 Травня 2010 »

я би за монологи в декілька постів підряд бан влупив 
Ну той й влупи бан за мультипостинг! (а то менi як "далекому" то невмiсно). Тут розмова нi про що, як би то зробити, аби окремi теми менi в "непрочитаних" не вискакували?
Пропаганда улюбленого автора- то одно (до речi нiхто так i не дав цю "легенду" послухати, рееструватися я за неясно що не буду), а от флуд+мультипостiнг- зовсiм друге.

Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« Відповідь #47 : 21:19, 22 Травня 2010 »

кому що до вподоби, шановний. мене акож багато тем не цікавить, але я публічно не стараюся висловлюватися, бо це мій особистий погляд, а народ на своїй хвилі.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #48 : 11:48, 25 Травня 2010 »

повідомленнядля фахівця  по вулиці  Франка:Диск тебе буде завтра чекати в Косові в інтернет клубі він знаходиться на 2 поверсі що навпроти магазину компюторної техніки Лідер
та дякую, дякую, але як  можна догадатися я пісні знаю і до того ж маю цей диск (до речі фото на обкладинці моє Smiley я вньому великої потреби не маю, то краще би сперзентувати його за щось, комусь іншому - я не проти тільки за!

а на рахунок пісень Іво Бобула - одного разу мені попало десь між муз. файлами українських збірок пісня "Небеса очей твоїх" - ну... така досить непогана.
Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« Відповідь #49 : 19:21, 25 Травня 2010 »

я би за монологи в декілька постів підряд бан влупив 
Ну той й влупи бан за мультипостинг! (а то менi як "далекому" то невмiсно). Тут розмова нi про що, як би то зробити, аби окремi теми менi в "непрочитаних" не вискакували?
Пропаганда улюбленого автора- то одно (до речi нiхто так i не дав цю "легенду" послухати, рееструватися я за неясно що не буду), а от флуд+мультипостiнг- зовсiм друге.

піарити Остапа Гавриша не треба на Косів Арті- реклама йому не потрібна зовсім. а пісні його в різних куточках України співають і ще й об" являють народними, козацькими - хороводними і т. д.  А хто хоче за рахунок всякого жаргону показати свою велич - тому карти в руки -  і на майдан (це за Тичиною). 
Mercedes
Відвідувач


Репутація: 5
Offline

Повідомлень: 52


« Відповідь #50 : 21:36, 25 Травня 2010 »

назвіть будь ласка хоча б 20-ку найвідоміших пісень нашого легендарного композитора  пана Остапа Гавриша? P.S. дане питання нестосуєтьтся друзів сімї Гавриш
Це такий чемпiонат по пошуку в гуглi. Бо навiть друзi пана Гавриша не назвуть без пiдказки 20 (двадцять) пiсень. Ну а я так взагалi такого не знаю, лиш з цього форуму, прiзвище асоцiюеться з улюбленим косiвським стоматологом, нiяк не з "двигуном укр. мистецтва", чи як там сказати.
не знаю , що чи ви пане знаєте, що означає саме слово "Мистецтво" , але до вашого відома: композитор Гавриш -саме митець з великої букви.
це спеціально для вас пане виставляю, якщо зумієте подивитись.

там є ще багато пісень композитора. уривки з майбутнього фільму.

а ще: це зовсім не зуби. для прикладу  пісня - гімн "Галичу - Вічно!" вічно саме нам усім галичанам. співає її Лауреат премії ім. Шевченка , соліст Варшавської опери , лауреат СПРАВЖНІХ Міжнародних конкурсів класичного співу Андрій Шкурган, перед яким схиляє голову весь бомонд світу http://depositfiles.com/files/8vo4aywz0. А вас може зуби і болять після вчерашнього шашлика з'їденого під корчем. (спеціально для вас постаралась-мама Мercedes)
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #51 : 21:46, 25 Травня 2010 »

просив же про мультипости.  nono
зі. на вскус і цвєт.... ©

Born stupied? Try again!
Gorolya
Абориген


Репутація: 64
Offline

Повідомлень: 982
Awards: KosivArt Нікнейм 2010


« Відповідь #52 : 10:30, 26 Травня 2010 »

та не всі ми галичани....

та й взагалі не бачу сенсу продовжувати цю тему...
Сторінок: 1 2 3 [4] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF