Косів: форум міста та району
14:32, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 39 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Як боротись з свавіллям працівників ДАІ  (Прочитано 414315 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #30 : 00:32, 06 Липня 2010 »

Почну з елементарного.
Я від 17.04.10. водій скутера(50см.куб.). Вже його сама ходила і зареєструвала(2.07.10).Номерний знак встановила сама. Талон маю. В талоні пише(може,опечатка),що талон дійсний до дві тисячі сотого року(2100)?!?!?!?!
1.Поїхати в МРЕО,нехай виправлять?
2.Яка процедура оформлення дтп і пдр.?
3.Як реагувати,коли назустріч їде нива з даїшниками і за 10м до мене включає мигалки,хоча на трасі я сам?
Правда,не розвертається і не женеться за мною.

Time is not on your side.
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #31 : 12:52, 06 Липня 2010 »

Якщо мигалки синього кольору то дати дорогу , якщо червоного то зупинитись в ПДР це чітко прописано . А ще не забувати про шолом .(Він може врятувати від смерті).P.S.По українські правильно МРЕВ . Міжрайонне Реєстраційно-Екзаменаційнне Відділення .

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #32 : 15:12, 06 Липня 2010 »

Почну з елементарного.
Я від 17.04.10. водій скутера(50см.куб.). Вже його сама ходила і зареєструвала(2.07.10).Номерний знак встановила сама. Талон маю. В талоні пише(може,опечатка),що талон дійсний до дві тисячі сотого року(2100)?!?!?!?!
1.Поїхати в МРЕО,нехай виправлять?
2.Яка процедура оформлення дтп і пдр.?
3.Як реагувати,коли назустріч їде нива з даїшниками і за 10м до мене включає мигалки,хоча на трасі я сам?
Правда,не розвертається і не женеться за мною.
який талон маєш?
по ДТП: можу порадити тільки одне, якшо не дай Боже в нього потрапила і його оформляє ДАІшник то необхідно уважно спостерігати точність і правильність складання плану-схеми і протоколу порушення та приймати активну участь при їх складанні, іменно ці документи беруться до уваги при визначенні винуватця та відповідальності за скоєне.
на вимоги ДАІ і не тільки на Ниві зупинятись треба обов"язково, як себе дальше вести з ГАІшниками читай в попередніх моїх повідомленях  acute
P.S.наскільки я зрозумів "Почну з елементарного", ти маєш відповіді на свої питання, просто хоч мене проекзаминувати crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #33 : 17:16, 06 Липня 2010 »

інспектор пропонує "дихнути", в цьому випатку я йому розказую що дана пропозиція попахує "голубізною" і пропоную даними діяннями по необхідності, займатися з напарником, а єкспертизу проходити я буду  ТІЛЬКИ в наркології, куда ми поїдимо ТІЛЬКИ на їх авто. крім того, натякаю, що втрата мого часу буде вказана в моїй скарзі поданій в прокуратуру, а дані інспектора в мене записані. бажання в даішників як правило відпадає (крім випадків якщо ВИ дійсно п"яні, що є грубим порушенням ПДР)
P.S. відмова від освідчення також являєтся грубим порушенням ПДР.
Плюс два незалежні понятті (свідки).

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #34 : 17:25, 06 Липня 2010 »

інспектор пропонує "дихнути", в цьому випатку я йому розказую що дана пропозиція попахує "голубізною" і пропоную даними діяннями по необхідності, займатися з напарником, а єкспертизу проходити я буду  ТІЛЬКИ в наркології, куда ми поїдимо ТІЛЬКИ на їх авто. крім того, натякаю, що втрата мого часу буде вказана в моїй скарзі поданій в прокуратуру, а дані інспектора в мене записані. бажання в даішників як правило відпадає (крім випадків якщо ВИ дійсно п"яні, що є грубим порушенням ПДР)
P.S. відмова від освідчення також являєтся грубим порушенням ПДР.
Плюс два незалежні понятті (свідки).
це обумовлюється при складанні протоколу, там є спіціатєльна графа

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #35 : 17:38, 06 Липня 2010 »

...По українські правильно МРЕВ . Міжрайонне Реєстраційно-Екзаменаційнне Відділення .
Взагалі-то вже десь рік не МРЕВ, а ВРЕР  Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #36 : 18:12, 06 Липня 2010 »

...По українські правильно МРjavascript:void(0);ЕВ . Міжрайонне Реєстраційно-Екзаменаційнне Відділення .
Взагалі-то вже десь рік не МРЕВ, а ВРЕР  Smiley
ну блін, навіть я цього не знав blush2

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #37 : 18:47, 06 Липня 2010 »

BigFan, я думаю, ти це переживеш    wink3
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #38 : 18:59, 06 Липня 2010 »

BigFan, я думаю, ти це переживеш    wink3
то сталося тому, що я ніколи не судився з даною конторою, слава Богу шо в нас в МРЕР працюють хороші працівники Smiley

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
♠S.Y.♠
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 616

Май нейм Юра . Foto by Nikon.


« Відповідь #39 : 20:09, 06 Липня 2010 »

Відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи

В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи !!!
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #40 : 01:53, 07 Липня 2010 »

Якщо мигалки синього кольору то дати дорогу , якщо червоного то зупинитись в ПДР це чітко прописано . А ще не забувати про шолом .(Він може врятувати від смерті).P.S.По українські правильно МРЕВ . Міжрайонне Реєстраційно-Екзаменаційнне Відділення .
ЙоЙ,були червоного кольору,але за мною навздогін не поїхали,а я і не думала зупинятись.
Вони проїхали повз,на всю сміючись.)))))

2BigFAN,не хочу тебе проекзаменувати.Просто я "зелений"воділа).
Правила др знаю,але от як реагувати на даїшників не "гнаю))). Поміж місцевих водіїв рогулів не бракує. Дивуюсь,ніби чоловік за кермом,а насправді ще той плуг))))))))))))

Шолом майже завжди вдягаю.Але в ньому в спеку голова проходить подібний підігрів,як картопля фрі. З вересня буду силоміць це се вдягать.
Де сам це сі даїшники мають сидіти і виловлювати зловмисників? На ходу теж?

Time is not on your side.
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #41 : 01:54, 07 Липня 2010 »

BigFan, я думаю, ти це переживеш    wink3
то сталося тому, що я ніколи не судився з даною конторою, слава Богу шо в нас в МРЕР працюють хороші працівники Smiley
Це жарт?

Time is not on your side.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #42 : 09:00, 07 Липня 2010 »

BigFan, я думаю, ти це переживеш    wink3
то сталося тому, що я ніколи не судився з даною конторою, слава Богу шо в нас в МРЕР працюють хороші працівники Smiley
Це жарт?
ні це на повному серйозі.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #43 : 09:16, 07 Липня 2010 »

Якщо мигалки синього кольору то дати дорогу , якщо червоного то зупинитись в ПДР це чітко прописано . А ще не забувати про шолом .(Він може врятувати від смерті).P.S.По українські правильно МРЕВ . Міжрайонне Реєстраційно-Екзаменаційнне Відділення .
ЙоЙ,були червоного кольору,але за мною навздогін не поїхали,а я і не думала зупинятись.
Вони проїхали повз,на всю сміючись.)))))

2BigFAN,не хочу тебе проекзаменувати.Просто я "зелений"воділа).
Правила др знаю,але от як реагувати на даїшників не "гнаю))). Поміж місцевих водіїв рогулів не бракує. Дивуюсь,ніби чоловік за кермом,а насправді ще той плуг))))))))))))

Шолом майже завжди вдягаю.Але в ньому в спеку голова проходить подібний підігрів,як картопля фрі. З вересня буду силоміць це се вдягать.
Де сам це сі даїшники мають сидіти і виловлювати зловмисників? На ходу теж?
про шолом:якшо шолом парить - значить він фист маде ін чінсановський. можна і на чінсановському скутері соватись, але на шоломі радив би не економити, повір мому немаленькому байкерському досвіді.
де мають сидіти більшість ДАІшників писати не буду, бо можут ну фист засмутитись, але зупиняти водіїв можуть як на ходу так і пішкарусом

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #44 : 22:48, 08 Липня 2010 »

дякую за інструктаж)

Time is not on your side.
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 39 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF