Косів: форум міста та району
06:20, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: АКЦІЯ ПРОТЕСТУ 22.12.08  (Прочитано 37999 раз)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #30 : 15:31, 19 Грудня 2008 »

Я в шоці реально люди плачуть бо (срака повна)!!! Повертаємося до 90-тих напевно люди підуть красти, або вбивати криза найбільше відчутна в містах тут вже реально людей висиляють і забирають майно!
Про це чогось мовчать ! ! !
Та не мовчать.... Скромно розказують в новинах у розділі "А тепер коротенько про всяку фігню"....

Життя – то трояка ружа...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #31 : 15:48, 23 Грудня 2008 »

У Києві відбулася акція протесту "Дістали"

 Опівдні 22.12.08 - у столиці відбулася акція протесту "Дістали". Два десятки організаторів - їздили до головних державних установ і тиснули на клаксони.
У такий спосіб - привертали увагу чиновників до проблем пересічних українців. До протесту - долучилися чимало простих водіїв.

Дістали! На майдані Свободи в Харкові пройшла акція непокори

Чому сигналили автівки? Та як народжуються громадські рухи? Вчора, 22.12.08, опівдні у Харкові пройшла акція непокори – “Дістали”. Протягом трьох хвилин її учасники на знак протесту тиснули на клаксони.

“Маніфест середнього класу України”. Автор – Юрій Романенко. Саме ця невелика стаття в Інтернеті стала приводом для того, аби кілька сотень автівок по всій Україні одночасно засигналили.

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #32 : 19:48, 23 Грудня 2008 »

є якісь результати акції?
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #33 : 22:51, 23 Грудня 2008 »

є якісь результати акції?
Ага, зникло безробіття, підвищили зарплати, зробили переіндексацію пенсій, Президент, Кабмін, І Верховна рада разом з місцевими подали у відставку....
А взагалі, група ініціаторів сказали що розроблять програму виводу країни з кризи....
Наробили шуму в ЗМІ, та й поки що всі результати.... Отаке.

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #34 : 23:03, 23 Грудня 2008 »

йо, це називається «пукнути в небо», або хтось просто пропіарився.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #35 : 23:06, 23 Грудня 2008 »

йо, це називається «пукнути в небо», або хтось просто пропіарився.
Хай, навіть пукнути, лиш би не сидіти склавши руки і не мовчати...

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #36 : 23:14, 23 Грудня 2008 »

йо, а цікаво чи буде продовження цієї піар-акції ?

по темі:
http://www.tiahnybok.info/diyalnist_podiya/dokument005662.html
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #37 : 23:31, 23 Грудня 2008 »

Ціукаво;) Тіко там є 2 пункти: з 1 не згідна, а 2 - питання, цікаво як?
1. Цит. - "помаранчевими, біло-голубими і біло-сердечковими йде змагання "хто найбільше задурить голови українцям". Всі знають що немає ніякого змагання. Просто політики діють за принципом - розділяй і владарюй. Неважливо яким кольором вони вимальовані. Суть одна і та ж.
2. Цит. "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вважає, що існує єдиний шлях подолання системної кризи в Україні - це докорінне очищення влади, тобто проведення люстрації за принципом трьох "к" - усунення від влади комуністів, кагебістів і кучмістів, та зміна системи влади"
Це яким же макаром? Може у них є така панацея, стільки грошей і впливу? А ми тут чогось страждаємо... про те що найбільше треба Україні - знає навіть двірник-алкоголік Вася, тільки ніхто не говорить хто це буде робити і як....

А очищення влади в даній ситуації приведе лише до коллапсу. Лише об`єднання влади, заради своїх (вже не кажу народнх) інтересів може щось зрушити в цій ситуації. Молодці що створили коаліцію, вибрали спікера і навіть шось там приймають. Хай хоч працюють, а не серуться з причиною і без...

Життя – то трояка ружа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #38 : 23:56, 23 Грудня 2008 »

йо, а цікаво чи буде продовження цієї піар-акції ?

по темі:
http://www.tiahnybok.info/diyalnist_podiya/dokument005662.html
Це саме пiар-акцiя! Й нiчого бiльше! Нiчого!!
Ще хочу попри всього про люстрацiю.., я вже не хотiв на приватне (були тут зауваження, що я свою дружину-росiянку в серйозних темах приплiтаю), але не можу. Тато в мене директор школи й був звичайно членом КПРС (саме так, ЗВИЧАЙНО, так було, хоча на форумi середнiй вiк такий, що того не пам"ятають). Значить його автоматом з роботи виганяють. I ще пару мiльйонiв колишнiх членiв КПРС.., а також весь по списку КДБ (СБУ), ну про "кучмiстiв" це вже клiнiка, мовчу.. Егей панове!, а хто працювати буде? Й що значить ваше поняття "при владi" (то саме 3 К)?. Ще ремарка- пан Тягнибок був членом ВЛКСМ, точно пам"ятаю!, так може його тоже пiд КПРС пiдвести?

KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #39 : 10:43, 24 Грудня 2008 »

Мається на увазі люстрація верхівки, яка зараз вирішує все.

Всі ці «кааліциі» вже навіть дивитись нецікаво і як ти пишеш, Марина, вони собі «навіть шось там приймають».

А чули шо ця героїнова тьотя тимошенко видала? В бюджеті на 2009 рік купу мільярдів піде на підтримку «рекапіталізацію» банків! Їм ше мало, суки...
Назар
Постійний відвідувач


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 119

"лучше гнать чем быть гонимым"


« Відповідь #40 : 15:26, 24 Грудня 2008 »

Шановні форумчани!
Дозавольте висловити свою думку на рахунок сучасної ситуації в Україні.
Думаю: що на даний час склалося все так критично через ряд факторів, а вирішальним фактором була не криза, а те що кожен з депутатів розпоясався невідчувають владної руки, яка б могла покласти його на місце.
Думаю можливо мої слова ви не сприймете яке агітацію та я особисто схиляюся, що нам потрібен авторитет!!! Наприклад, як на зоні чи щось типу цього (Гітлер, Сталін). Був Кучма він тихо тримав братву в руках, Ющенко - гарний економіст, віруюча людина та з його сторони невистачає жорстких мір, таких, як убили і забули - а в нас інакше неможна (Кушнарьов, Кірпа ітд)Sad
1)Тому пропоную зібрати гроші не для того, щоб ці Підери виїхали, а для того, щоб їх небуло...
2)Також є варіант запропонувати Януковичу прийти і розказати по поняттях...
П.С. Але знаю однозначно, що так дальше неможна!!! 
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #41 : 17:18, 24 Грудня 2008 »

А третій варіант — піти на вибори і всім дружно проголосувати за всеукраїнське націоналістичне об’єднання. Якщо знову будуть дурити з результатами виборів — тоді лише вили в руках врятують Україну від повного дефолту.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #42 : 17:34, 24 Грудня 2008 »

А третій варіант — піти на вибори і всім дружно проголосувати за всеукраїнське націоналістичне об’єднання. Якщо знову будуть дурити з результатами виборів — тоді лише вили в руках врятують Україну від повного дефолту.
Впринципі думка непогана.... Але мені не подобається в них одна тема - Україна для українців. Адже в україні дуже багато інших національностей (зокрема росіян відсотків 30)... Це вже нацизмом попахує... Так вже колись було, коли молодий Дольфі починав свою кампанію - в нього було: Німечина для німців (чистокоровних!). Може я помиляюся. Але мене це трошки лякає.

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #43 : 17:56, 24 Грудня 2008 »

Хай собі живуть мирно і тихо всі інші нації на Україні. Мається на увазі програма розвитку та захисту українців як титульної нації в своїй країні — читай тут докладніше і зовсім без нацизму: https://forum.kosivart.com/index.php?topic=207.0
borowed
Абориген


Репутація: 21
Offline

Повідомлень: 776

люблю життя і красивих дівчат


« Відповідь #44 : 18:06, 24 Грудня 2008 »

і причому тут ті нацистські мотиви...це мені нагадує ситуацію,коли севастопольські москалі називають Шухевича нацистом бо "в тєлікє так гаварілі"
Сторінок: 1 2 [3] 4 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF