Косів: форум міста та району
11:39, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] 2 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Молодь — майбутнє міста...  (Прочитано 23358 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« : 17:05, 20 Березня 2008 »

Кажуть молодь - погана?! Чи дійсно це так? Чи можливо саме молодь має стати рушієм позитивних змін в місті?! В кого які думки?
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #1 : 19:05, 20 Березня 2008 »

Розповідаю...
Я коли вчилася в 9 класі, секретар міської ради організувала молодіжну міську раду на базі першої і другої школи. Я тоді була президентом учнівського комітету, тому й була членом цієї організації. Початок був дуже цікавий. Ми ознайомилися з роботою міської ради, потім ходили на сесії. Потім, коли справа дійшла до узаконення нас перекинули в ЦДТ і ми стали молодіжною екологічною організацією "Шафрановий оберіг". Скажу Вам, що стало ще цікавіше!!! Ми брали участь в різних тренінгах, їздили на ексурсії, і т.д. А головне виграли два тендери: перший, може пам'ятаєте громадську криницю біля ЦДТ. Так от ми її відновили. Поміняли верх. Не можу сказти, що робота гарна, але та на яку стало грошей!
Другий тендер, ми почали, але не закінчили, бо поступили вчитися, наш керівник Надія Валентинівна Ємець згодом звільнилася і так все заглохло. А мав бути дитячий майданчик внизу біля Братської могили. Де виграні гроші - невідомо.
Але я не думаю, що якби ми ще хоча б на рік залишилися, то гроші так би пропали. Це говорить про те, що молодь може дуже багато зробити!!! Але чомусь вона дуже лінива, її потрібно підштовхувати. А це вже залежить, в першу чергу, від влади.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #2 : 19:12, 20 Березня 2008 »

А чому від влади? Я думаю, що від самої молоді і залежить. Влада ж нікого не примусить створювати гуртки-секції, а ось молодь може домогтись виділення коштів під свої потреби.

Які зараз інтереси та хоббі в сучасної молоді?
Ілона
Абориген


Репутація: 34
Offline

Повідомлень: 553


« Відповідь #3 : 19:54, 20 Березня 2008 »

Я колись працювала в Соціальній службі для молоді, була начальником відділу профілактики негативних явищ.
До мене попадали діти з неблагополучних сімей, молоді наркомани і злочинці.
А так як район у мене був кримінальний (Борщагівка), то нами опікувалася дитяча кімната міліції.   threaten
Один раз хлопцям-міліціянтам надоїло нянькатися з малими балбєсами і зібравши всіх самих найбуйніших відправили в похід, на школу виживання. Я була начальником групи з 12 чоловік.
Закинули це талалайство на Гречане поле, під Корсунь-Шевченковим. Два тижні ми жили в природніх умовах - спали на деревах у так званих "гніздах", їли кашу з багаття, милися в ріці Рось. КрЯсота!
Так діти на очах мінялися!!! Дисципліна була залізна!!! icon_fight1
Прокидалися в 6 ранку, по ідеї мали лягати в 22 вечора, але в 21 в таборі була мертва тиша.
Всі за день так нароблялися що засинали перш ніж голова торкалася каремату.
Ігри на виживання, лазання по деревах, групові ігри (як "Зірниця" раніше), купання в річці, тренінги, катання на конях... Йой, та там такого було!
Діти відчули свою значущість, були зацікавлені.

Ми дуже здружилися один з одним!
І коли я зідзвонююся з багатьма - то з них стали дійсно гарні і шановані Люди!
Дітей треба чимось зайняти! Вони як пластилін, який треба ліпити, поки він гнучкий!
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #4 : 10:54, 21 Березня 2008 »

Так от, це те про що я говорила. Молодь зараз така, що її треба підштовхувати до всього. А ініціативність декількох тих, хто хоче щось робити, зупиняється владою: купа грошей і купа документів, щоб створити якусь свою маленьку благодійну молодіжну організацію,чи щось накшталт того; потім приміщення не можливо ніде дістати, і т.д. А приміщення дуже потрібно навіть для якихось гуртків, чи просто об'єднань, коли не має мови про організації.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #5 : 12:43, 22 Березня 2008 »

Нового "Макаренко" треба до молоді...
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #6 : 12:20, 24 Березня 2008 »

Ага або Подерев`янського crazy

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #7 : 09:48, 25 Березня 2008 »

А він тут до чого?
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #8 : 11:53, 25 Березня 2008 »

Пропогандує бренд "Макаренко"wink3) Так би пересічний підліток можливо і не знав би про існування великого педагога, а так почув у Подерев`янського, заглянув  в інет, прочитав про нього, а можливо і навіть деякі праці, і дещо переосмислив у своєму існуванні;))) (ну це така хфантазія на тему;)))

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #9 : 11:59, 25 Березня 2008 »

Ага, тепер ясно. Я колись брався читати Подерев'янського, але шось "нєасіліл" Smiley
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #10 : 12:56, 25 Березня 2008 »

Бо його не читать а слухать треба, причому в авторському виконанні;))

Життя – то трояка ружа...
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #11 : 22:55, 20 Жовтня 2008 »

У райдержадміністрації, на виконання відповідних Указу президента та розпорядження голови ОДА, розроблено та затверджено ряд важливих заходів щодо підготовки та проведення в районі у наступному році Року молоді.

У 2009 році планується збільшити бюджетні асигнування на заходи з реалізації молодіжної політики. Відбудуться районний форум молодіжних рад та громадських організацій, патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс-2009», ряд змістовних відпочинково-розважальних програм — як традиційних, так і спеціально приурочених до Року молоді в Україні.

Особливу увагу буде приділено питанням громадського та суспільного життя молоді Косівщини, у тому числі осіб з функціональними обмеженнями. 2009 рік має стати роком соціальної адаптації, зайнятості та підприємницької діяльності молодих жителів району. Не залишаться осторонь питання виховання у юних почуття патріотизму, підвищення їх інтелектуального рівня, заохочення до здорового способу життя тощо.

З "Гуцульського краю"
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #12 : 00:04, 19 Березня 2009 »

круто, це добре, що на молодь звернули увагу. Кобиж то тільки вийшло, а то проектів багато випускається, а от доводять до кінця і з результатом мало...

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #13 : 18:47, 19 Березня 2009 »

круто, це добре, що на молодь звернули увагу. Кобиж то тільки вийшло, а то проектів багато випускається, а от доводять до кінця і з результатом мало...
Там лиш грошi бюджетнi пилять... Не на молодь, а на батькiв треба звертати увагу! Аби вони по перше: "Працювати, а не по вулицях бездарно тинятися!", а по друге: "Вчися!!! синку (доню), лиш тодi з тебе будуть люди!!!". I щоб у них (батькiв) то сумiщалося грамотно. А всякi "важливi заходи" можуть бути актуальнi хiба для сирiт, або для зовсiм неблагополучних сiмей, i грошi тут не треба, лиш ЗП для активiстiв, та справжня увага влади. Приклад з криницею- невдалий, за грошi ii хто хочеш поправить, а без?

Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #14 : 22:59, 19 Березня 2009 »

мені подобається американський приклад,їхні дітлахи,підлітки мають можливість заробляти свою копійку самі. Нам цього бракує.
Це добре, що є ініціативні школярі.
А що з рештою?
Типове покоління трутнів,яке тільки те й пантрує, як би то виманити гроші в батьків.
Немає виховальної політики в сім*ях

Time is not on your side.
Сторінок: [1] 2 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF