Етно-Фестиваль "ШЕШОРИ"

Автор Жирна_Бойова_Панда, 17:14, 10 Квітень 2007

Попередня тема - Наступна тема

Жирна_Бойова_Панда

Був у нас такий, а зараз немає :'(... Ваші враження від нього, хто був, шо чув і т.д.
Я особисто там жив би ;D

KosivArt

Десь скоро викладу фотографії з останнього фестивалю 2006 року.
Наразі є фотографії з фестивалю Шешори 2005

Як на мене, з кожним роком це дійство стає все більш попсовим.

Ясік)

Я також не проти відчути цю обстановку на великому проміжку часу! Там класно!!! Багато знайомих і багато знайомств!
Шкода, що перенесли з Шешорів на дітчу маму!

Ясік)


Ясік)


Ясік)


Ясік)


Ясік)


Ясік)


Ясік)


Ясік)


KosivArt

Цитата: Ясік) від 16:06, 11 Квітень 2007
Я також не проти відчути цю обстановку на великому проміжку часу! Там класно!!! Багато знайомих і багато знайомств!
Шкода, що перенесли з Шешорів на дітчу маму!
А куди перенесли??
Бренд вже досить розкручений і не думаю, що фестиваль "Шешори" будуть проводити наприклад у Пістині :)

Ясік)

Цитата: Стас від 00:51, 12 Квітень 2007
Цитата: Ясік) від 16:06, 11 Квітень 2007
Я також не проти відчути цю обстановку на великому проміжку часу! Там класно!!! Багато знайомих і багато знайомств!
Шкода, що перенесли з Шешорів на дітчу маму!
А куди перенесли??
Бренд вже досить розкручений і не думаю, що фестиваль "Шешори" будуть проводити наприклад у Пістині :)
А ти поцікався! Мені сказали куди, але я забув! ПЕРЕНЕСЛИ(((

Натафка!

Перенсли до Поділля. то тупо!"

IVP

Блін я думав туди всеж таки приїхати, а то все вже, а на Поділля їхати далеко..