З наступаючими новорічними святами!

Автор KosivArt, 11:38, 28 Грудень 2007

Попередня тема - Наступна тема

KosivArt

Шановні косівчани, користувачі та гості форуму!

Прийміть мої найщиріші Новорічні та Різдвяні привітання з найкращими побажаннями!

Нехай свято зігріває теплом ваш дім, а ці дні будуть тільки початком щасливого Нового Року, який принесе удачу та здійснення всіх заповітних мрій! Адже новий рік - наче ще нерозкритий подарунок...
Бажаю вам знайти в ньому саме те, про що ви мрієте!

Веселих свят!

З повагою, Станіслав Михайлюк
:thank_you2:


Поділіться з нами своїми побажаннями й привітаннями!  :acute:

Juha

Дуже дякуємо, Стас!!! :thank_you2:
В нас найкращий адміністратор!!!  :good:

А від себе:
Хай в цей вечір темно-синій
Дід Мороз в своїй торбині
Як у дуже гарній казці
Принесе багато щастя.
А Снігурочка в намисті
Принесе кохання чисте
А від мене  подарунок
Ніжний-ніжний поцілунок!!!

Взагалі бажаю, щоб маленька Мишка здійснила всі Ваші найзаповітніші мрії, і щоб в нас на форумі було 2008 користувачів!!!  ;)
З Новим роком та Різдвом Христовим!!!  :drinks:

KosivArt

Дякую, Юля  :thank_you2:
Взаємно!

Ось весела новорічна фотка "Свята наближаються!" від Романа ПеЧИЖака:

Tonchik

Дякую за поздоровлення!!! Вас всіх також із Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

batinol

#4
              Дорог1 Кос1вчани!                                                              З наступаючим Новим 2008 Роком!
      Бажаю щастя,миру,злагоди!!! :pleasantry:

KosivArt

Вітаю всіх з наступаючим новим 2009 роком! Всіх благ!

Juha

Всіх з наступаючим Новим роком :!: Бажаю всім збуття Ваших найзаповітніших мрій і по-більше казки :flower :!: :!: :!:

Juha


Marinka

З новим роком! Нехай буде з вами сила! ;)

KosivArt

Вітаю всіх з наступаючим Новим Роком та різдвяними святами!  :drinks:

Нехай Новий рік принесе щастя, здоров'я та процвітання, додасть творчої наснаги і любові.

Давайте любити, слухати і чути один одного.

Нехай збуваються всі ваші мрії! sunny

Слава Україні!

Жирна_Бойова_Панда

всіх з наступаючим, шоб у новому році було всьо чотко!!!  :drinks:

wildperson

Як зустрiнеш.... Ще е час, давайте зустрiнемо файно!!
Косiв е???!!! Всьо чотко!!!!!!!!!! (С)

Juha


BigFAN


Vlad