Косів: форум міста та району
12:01, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Євроінтеграція по-українськи  (Прочитано 61113 раз)
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #15 : 11:32, 13 Грудня 2013 »

Громадське наживо, 13 грудня
grossfater
Новачок


Репутація: 8
Offline

Повідомлень: 30


« Відповідь #16 : 20:22, 13 Грудня 2013 »

http://kalinovka.in.ua/

Слава Україні!!!
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #17 : 23:51, 13 Грудня 2013 »

Маленький Анекдот в тему (сподіваюсь):
http://cs413926.vk.me/v413926825/5d47/-FQirMdp1DI.jpg
А взагалі, шось мало активності на форумі на цю тему. Чи всі вже на майдані стоять?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #18 : 03:24, 14 Грудня 2013 »

Та й добре що нема активностi. Хоча бачив на РТР слово "Косiв".
Я на це шоу дивлюся з сумом. Десь аналогii з "МММ" в РФ. Ну скiльки ж можно наступати на тi ж самi граблi? Що простий гуцул отримае вiд того ЕС (як i вiд ТС)? Та нiчого, крiм поганого. Але ж нi, продовжали iсти кактус(((

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #19 : 10:46, 14 Грудня 2013 »

Та й добре що нема активностi. Хоча бачив на РТР слово "Косiв".
Я на це шоу дивлюся з сумом. Десь аналогii з "МММ" в РФ. Ну скiльки ж можно наступати на тi ж самi граблi? Що простий гуцул отримае вiд того ЕС (як i вiд ТС)? Та нiчого, крiм поганого. Але ж нi, продовжали iсти кактус(((

Петро,у тебе уява дальше ніж "отримає вiд того" не включається.
Я тобі скажу ,шо отримає простий гуцул і не гуцул при зближенні з ЄС:одинакові для всіх правила гри.
Але багатьом,в тому числі й тобі, зрозуміло,що отримати можна  тільки те,що мож потримати в руках...

Та й зрештою,зараз уже не тільки в ЄСі справа...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #20 : 12:00, 14 Грудня 2013 »

Майдан вже майже два тижні стоїть не за ЄС, а проти влади. Просто опозиція вдало притусувалася... Думаю, що якби не побиття Беркутом все б вже давно загнулося.............
Wildperson, а що там у Вас говорять по новинах?

Маленький Анекдот в тему (сподіваюсь):
http://cs413926.vk.me/v413926825/5d47/-FQirMdp1DI.jpg
А взагалі, шось мало активності на форумі на цю тему. Чи всі вже на майдані стоять?

ANV там, і по ходу ЖБП також.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #21 : 12:22, 14 Грудня 2013 »

Та то шо й завжди:екстремісти,боєвікі,агрессівноє меньшінство,плани ,напісанниє на Западє,проіскі Госсдєпа...
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #22 : 12:37, 14 Грудня 2013 »

2 Juha Я не в курсi що говорять, бо телевiзор не дивлюся. Жiнка зрiдка дивиться, побачила косiвчан- покликала мене. На роботi якщо зрiдка хтось згадуе то шкодують братiв-словян. Бо тут проходили щось схоже, коли ЕБН приходив до влади. Та й недавно був цирк, який нормальна працююча людина сприймала саме як цирк.
2 ploskonos Я не мав на увазi "потримати в руках", хоча це також важливо (бо зовсiм нема що тримати). А мав на увазi пiдписання в Вiльнюсi. Змiнилися би правила гри? Дозволь не погодитися. Точнiше погоджуся, вони би змiнилися, але гуцулам стало би набагато гiрше. Ти серйозно думаеш, що економiчним колам Нiмеччини (або Росii, з ТС, не суть) сьогоднi потрiбна сильна Украiна? Украiна, яка все ж, не дивлячись нi на що, не погубила до кiнця спадщину УРСР? Конкуренти нiкому не потрiбнi. Нема в таких справах альтруiзму, а баечки про демократичнi цiнностi- це для iдеалiстiв з Майдану (якщо там такi лишилися).

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #23 : 13:04, 14 Грудня 2013 »

Які економічні кола в Німеччині?Ти з Марсу прилетів?  Зараз бізнес транснаціональний,давно уже нема німецького ,американського ,японського бізнесу.Вигідно ставити завод в Польщі - демонтують в Німеччині,перевозять в Польщу.Вигідно Нокію збирати в Румунії - ставлять завод в Румунії.Стає вигідніше в Китаї - ставлять в Китаї.Питання - скільки заводів світові промислові групи поставили за останні роки в Україні?Відповідь -  ноль.А тепер задай собі питання - чому?
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #24 : 14:16, 14 Грудня 2013 »

2 ploskonos
Бiзнес ще не скоро буде транснацiональний. Вiн буде тоi нацiональностi, де вiн платить податки (про офшори я в курсi). Ти впевнений, що пiсля вступу в ЕС (ще й (допустимо) з президентом Тягнибоком) Нокiя переведе завод з Китаю в Франкiвськ й буде там платити податки?. Щось менi здаеться що нi.
Тай не в тому справа навiть. Фiлiпс один час клепали мадяри. Справа в тому, що задушать НАШУ промисловiсть, ту що була хоч трошки конкурентна. В мене живий (не з газет-ТБ) приклад, невiстка з Риги, буваю там. Задушили.  Хоча артiль по збiрцi польских вимикачiв Косову можливо й свiтить. Але не бiльше.

Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #25 : 14:25, 14 Грудня 2013 »

Нашу промисловість контролюють Ахмєтов, Пінчук, Фірташ і іже з ними, які відкрито і не зовсім виступають за асоціацію.

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #26 : 14:26, 14 Грудня 2013 »

Я просто в шоці.Де ти бачив НАШУ промисловість?"Промисловість" давно належить НАШИМ олігархам,які використовують НАШИХ людей як рабів,а коли будуть рівні умови ,то прийдуть і ненаші олігархи,почнеться якась конкуренція,і від того виграють НАШІ люди.Та й промисловості фактично давно вже нема.Всі свої мільярди НАШІ олігархи вивозять на захід,і там вкладають.А тут димлять розвалюхи радянської побудови 50-х років.Може ти знаєш,який металургійний комбінат в Україні модернізовано,яка ТЕЦ отримала нові турбіни?
Тобі добряче промили мозок,незнаю як,бо телевізор ти не дивишся.Я ще можу багато написати про всі переваги "нашої" промисловості,"нашої" енергетики,з якими стикаюсь на побутовому рівні щодня,але який зміст...
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #27 : 14:29, 14 Грудня 2013 »

Нашу промисловість контролюють Ахмєтов, Пінчук, Фірташ і іже з ними, які відкрито і не зовсім виступають за асоціацію.

Не розказуй фігню,якби вони виступали ,то давно уже б підписали.Вони тут є феодалами,а більшість населення - кріпаками,і такий стан речей їх влаштовує.
Саме тому при доході на душу населення в Україні  вдвічі меншому,ніж в найбіднішій в ЄС Болгарії ,статки наших олігархів найбільші в Європі після російських.
А різко вони захотіли в ЄС після бесіди з Вуланд,яка їм дохідливо пояснила,що буде з їхніми "праведно" нажитими капіталами ,активами і нерухомістю на Заході,якщо влада проігнорує волю народу.
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #28 : 14:47, 14 Грудня 2013 »

Петро, перелогінся з Юриного аккаунту. Я тобі про відкриття для них європейського ринку говорю, в умовах, що російський закривається все більше. А не про кріпаків і розмови з євро-тьотками.

Born stupied? Try again!
wildperson
Модератор


Репутація: 83
Offline

Повідомлень: 2667


« Відповідь #29 : 14:55, 14 Грудня 2013 »

Я ще можу багато написати про всі переваги "нашої" промисловості,"нашої" енергетики,з якими стикаюсь на побутовому рівні щодня,але який зміст...
А ти напиши все ж. Навiть з врахунком того, що менi якось (не знаю яким чином) промили мозок. Про переваги ЕС для мого тата-пенсiонера, сестри-конструктора, й власне для тебе- дрiбного пiдприемця. Лиш не треба писати про олiгархiв та владу, що iх пiдтримуе й на них тримаеться. Про владу- це треба було коли вибори були. Демократичнi майже, ЕС признала. ЕС зара швиденько передумае? Посадить на нари Фiрташа з Ахметовим? Чи Януковича? Давай конструктивно, бо що абстрактно треба пару десяткiв перестрiляти я й сам в курсi.

Сторінок: 1 [2] 3 4 ... 6 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF