Косів: форум міста та району
00:53, 19 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 22 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Вибори до Верховної Ради 2012 року  (Прочитано 225794 раз)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #30 : 17:55, 06 Червня 2012 »

Кличко онлі

А які плюси в "Удара",крім сурового Віталієвого фейса?Щось зробили,чогось добились?
Знову авось,а потім через 5 років черговіий розвід,з черговим правильним фейсом?І так до пенсії?
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #31 : 18:10, 06 Червня 2012 »

Тим що може менше битися будуть! А як будуть то вже хоть буде на що дивитися  icon_fight1
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #32 : 18:15, 06 Червня 2012 »

А які плюси в "Удара",крім сурового Віталієвого фейса?Щось зробили,чогось добились?
Знову авось,а потім через 5 років черговіий розвід,з черговим правильним фейсом?І так до пенсії?

так ото ж, шо нічого не зробили, ні поганого, ні доброго. а всі решта вже показали, шо вони у владі можуть витворяти.
а хто шось таке зробив, шо за нього просто мус голосувати?

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #33 : 18:42, 06 Червня 2012 »

ніхто не зробив ніц,точніше ,зробили таке,за що руки треба відривати.
Але голосувати треба не за фейс,а по ідеологічних критеріях.А у Віталія тільки фейс,ідеологія  незрозуміла,досвіду політичного - не фист,а хто ховається за його широкою спиною- взагалі неясно.
Аби не повторилася наша вічна історія,коли половина списку на другий день після виборів свище на того,завдяки кому отримали мандат,і біжить у список до влади.
Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #34 : 20:51, 06 Червня 2012 »

ну та команда Кличка це така дуже невідома тема і я в цю "команду" не вірю, я лиш бачу шо деякі хитрожопі люди бачать як стрімко росте рейтинг кличка в західному регіоні і хочуть на його плечах попасти в раду

візьміть для прикладу нашу райраду і новоявлених "представників кличка" в ній ще трохи я бачу і половину райради "кличками" стануть лол

короче в тихому омуті...
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #35 : 20:52, 06 Червня 2012 »

В рядах Кличка я бачив багато спортсменів (беру по Станіславову) а в 90% зі спортсменів імхо політики ніякі вони привикли робити то шо їм тренер каже (краще б тренували талановиту молодь)

На цих виборах буду голосувати проти всіх небачу достойного кандидата.

Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #36 : 21:00, 06 Червня 2012 »

А я за Свободу,і не тільки тому,що вхожу в цю партію,а тому,що не вірю,що Фаріон,Сич чи Іллєнко можуть стати тушками.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #37 : 21:46, 06 Червня 2012 »

А в моїх очах ВО Свобода опустилась, вони вже перегинають палицю.

s19or голосувати противсіх те ж саме що і за партію ригів

буду голосувати за об"єднану опозицію.

Тарас Пасимок
Абориген


Репутація: 49
Offline

Повідомлень: 2572


« Відповідь #38 : 22:12, 06 Червня 2012 »

ну от я знайомий добре з командою кличка у київській раді з 2008 року бо працював тоді в прес-службі НРУ

яка ділилась на 3 частини:

1. люди кличка а також київські любі друзі ющенка (політична "криша")

2. народний рух україни - як це не дивно звучить рух забезпечував кадрами по партійній та організаційній роботі бо партії кличка як такої не існувало як і тепер того ця партія робилась на основі київського осередку руху (політична начинка)

3. люди відомого бандита та кримінального авторитета та спонсора партії кличка на тих виборах Лева Парцхаладзе як і він і його сім'я звісно пройшли в раду (бабло на рекламу)

як вам така "команда? висновки робіть самі... crazy
s19or
Фахівець


Репутація: 6
Offline

Повідомлень: 319


« Відповідь #39 : 22:24, 06 Червня 2012 »

А я за Свободу,і не тільки тому,що вхожу в цю партію,а тому,що не вірю,що Фаріон,Сич чи Іллєнко можуть стати тушками.

Сича поважаю і вірю шо не стане, але не Свободу, деякі їхні акції виглядають проплаченими Регіонами, пані Фаріон мені після випадку з садочком перестала подобатись

s19or голосувати противсіх те ж саме що і за партію ригів
Незнаю шо за така партія wink3 і шо ти хотів цим сказати
але знаю шо якшо таких як я назбирається 40%(виправте якшо цифра інакша) то вибори признають такими шо невідбулись а це вже привід для наших державних мужів задуматись


Зелений світ - магазин рослин http://zelenyi-svit.org.ua
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #40 : 22:42, 06 Червня 2012 »

ну от я знайомий добре з командою кличка у київській раді з 2008 року бо працював тоді в прес-службі НРУ

яка ділилась на 3 частини:

1. люди кличка а також київські любі друзі ющенка (політична "криша")

2. народний рух україни - як це не дивно звучить рух забезпечував кадрами по партійній та організаційній роботі бо партії кличка як такої не існувало як і тепер того ця партія робилась на основі київського осередку руху (політична начинка)

3. люди відомого бандита та кримінального авторитета та спонсора партії кличка на тих виборах Лева Парцхаладзе як і він і його сім'я звісно пройшли в раду (бабло на рекламу)

як вам така "команда? висновки робіть самі... crazy

де твій 2008 рік, по шо ти?

Born stupied? Try again!
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #41 : 23:12, 06 Червня 2012 »

Сича поважаю і вірю шо не стане, але не Свободу, деякі їхні акції виглядають проплаченими Регіонами, пані Фаріон мені після випадку з садочком перестала подобатись
Незнаю шо за така партія wink3 і шо ти хотів цим сказати
але знаю шо якшо таких як я назбирається 40%(виправте якшо цифра інакша) то вибори признають такими шо невідбулись а це вже привід для наших державних мужів задуматись



де ти таке прочитав про 40% ? ББС про таке розказує ?

У нас? якшо я не помиляюсь? мажоритарна система відносної більшості, хто більше набрав той і пройде +змішана система.

В законах про вибори нічого не зазначається про відсотковий бар'єр при якому вибори можуть бути визнані недійсними чи такими що не відбулися в цілому чи частково на певній виборчій дільниці.

Вибори визнаються недійсними тільки у прямо зазначених в законі випадках (масове псування білетів, порушення правил підрахунку голосів, голосування, процедури і т.д.) все це можна оскаржити в суд або до ЦВК, це може зробити суб'єкт виборчого права (як обранець, так і спостерігач чи член комісії).

Так шо не вигадуйте байки про "противсіхів", виходячи з аналізу законодавства ця позначка в бюлетені ніяк не вплине на виборчий процес, а тільки може створити то й ж 2 тур виборів президента і все.
Якщо не хочеш ніяк не впливати на ситуацію в країні, краще сидіти вдома wink3

ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #42 : 23:39, 06 Червня 2012 »

А в моїх очах ВО Свобода опустилась, вони вже перегинають палицю.


Не знаю,як в цій ситуації в країні,що сталась,можна перегнути.Якраз недогинають,я би сказав.

Сича поважаю і вірю шо не стане, але не Свободу, деякі їхні акції виглядають проплаченими Регіонами, пані Фаріон мені після випадку з садочком перестала подобатись



Які акції виглядають проплаченими?Скажи,може і я передумаю.
По Фаріон у садочку:не варто робити висновок про людину по одній неоднозначній події.Попробуй поставити себе на її місце - як патріоту,філологу чути оці Діма замість Дмитрика,Маша замість Марічка і т.п.
В мене,в тебе одна реакція,а в другої людини - інша.Це ж не означає автоматом,що ми правІ,можливо,якраз навпакиОсь виступ Фаріон  після провалу по мовному голосуванню,людина чітко і незавуальовано показує свою позицію,і ,відповідно,позицію партії.Після таких слів можна буде питати за результат,а якщо інші декларують невідомо що,то й спитати потім нема за що.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #43 : 23:48, 06 Червня 2012 »

Багато чуток про те що Свобода спонсорується бандою, багато прецендентів, деякі акції і висловлювання вже занадто навіть як на мене звучать жорстко, націоналізм переходить в нацизм.

Свобода довела тільки те шо вони вміють добре язиками чесати і більше нічого wink3
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #44 : 00:01, 07 Червня 2012 »

ОБС(одна баба сказала) -серйозне,а головне достовірне джерело інформації.
З нацизмом ти звичайно загнався,менше дивися зомбоящик,більше аналізуй події власною головою.Приклади "нацизму" можеш навести,цікаво вже самому стало.
На рахунок "язиком чесати" - треба було прийти на звіт районної і обласної фракцій ,що проходив в райбуді,то й почув би,чи тільки чешуть язиками,чи мо" ще й шось роблять.Роблять,можливо,менше,ніж  хотілося би,але ,не являючись парламентською партією,результатів досягли більших за деякі парламенські.


До речі,про фінансування Свободи бандою перший ляпнув перед виборами Мороз.Подали в суд.Самий справедливий і гуманний суд розглядав ту справу,як не помиляюся,4 роки,пройшло ще 3 виборів.Присудили Морозу спростувати.Але кому вже то спростування потрібне?
Тільки підходять нові вибори - нові звинувачення по фінансуванню.Нові позови,які розглянуть невідомо коли.
І  ще:ми в косівській міській організації щось не відчуваємо фінансових потоків Ахметова/Коломойського - всі акції проводимо за свої гроші.
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 22 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF