Закрили Юлю Володимирівну!!!

Автор BigFAN, 17:53, 05 Серпень 2011

Попередня тема - Наступна тема

BigFAN

в сопроводі 6-ти автобусів Ьеркуту, Тимошенко в автозаку вивезли з Печерського суду.

wildperson

Щось тебе не туди :crazy:
Була б новина: "За хабарi закрили ДАIшника N, прокурор просить 10 рокiв!"
Оце йо :good:

А тут... :music

BigFAN

Цитата: wildperson від 17:57, 05 Серпень 2011
Щось тебе не туди :crazy:
Була б новина: "За хабарi закрили ДАIшника N, прокурор просить 10 рокiв!"
Оце йо :good:

А тут... :music
для когось з прихильників це трагедія.

Жирна_Бойова_Панда

усьо, тепер точно запакували... на 7 роців і виплатити 1,5 мільярда збитків :indeed

BigFAN

Цитата: Жирна_Бойова_Панда від 13:35, 11 Жовтень 2011
усьо, тепер точно запакували... на 7 роців і виплатити 1,5 мільярда збитків :indeed
такі да

Жирна_Бойова_Панда

Цитата: BigFAN від 13:41, 11 Жовтень 2011
такі да

чекаємо в 2018 році альбом шансона від тигрюлі :crazy:

Dana Eco-Kosiv

як вам реакція світу на цей арешт?

Ніби, припиніть політичні переслідування, а те,що газ закупили за дорожчою ціною,то пусте....

Тарас Пасимок

ну Європа тиснула на Юлю, щоб підписати швидко невигідний контракт і дати нарешті газ в Європу - тому вони відчувають вину і за собою, тому її захищають, а Росія захищає теж із зрозумілих причин - бабло перемагає зло)

а рівень правосуддя в Україні тут нідо чого - чогось ні Європу ні Росію доля Луценка не безтежить, а тут заява на заяві!

wildperson

Цитата: BigFAN від 18:02, 05 Серпень 2011
для когось з прихильників це трагедія.
Таких багато? Я просто не в темi, вони в однiй палатi з прихильниками Мавродi?
Якщо серйозно- важливо то, що з тих 1,5 мільярда (до речi, якщо по закону, яким чином вона заплатить?, вона ж не Ходор, з декларацiею не стикуеться, треба хiба безсмертною як Маклауд стати, йнакше не встигне) моiм батькам не припаде нi копiйки. Нi пенсiя не стане бiльше, нi газ дешевше. Так що хай хоч одна злодiйка посидить, це звичайно не торжество справедливостi, але хоч так. Тiльки не буде вона сидiти, це Пу Ходора приземлив, а в Яника кишка тонка, чекайте нових цi на газ :(

Лангольєр

Через рік випустять.Тоді і Європа попуститься,і регіони вибори виграють.Юля стане мученицею,прийде до влади і декого судитимуть за Харківські угоди.І далі по колу...

BigFAN

Цитата: wildperson від 14:07, 12 Жовтень 2011
Таких багато? Я просто не в темi, вони в однiй палатi з прихильниками Мавродi?
Якщо серйозно- важливо то, що з тих 1,5 мільярда (до речi, якщо по закону, яким чином вона заплатить?, вона ж не Ходор, з декларацiею не стикуеться, треба хiба безсмертною як Маклауд стати, йнакше не встигне) моiм батькам не припаде нi копiйки. Нi пенсiя не стане бiльше, нi газ дешевше. Так що хай хоч одна злодiйка посидить, це звичайно не торжество справедливостi, але хоч так. Тiльки не буде вона сидiти, це Пу Ходора приземлив, а в Яника кишка тонка, чекайте нових цi на газ :(
ну по крайній мірі з усього Українського політикуму вона хоч-не-хоч прихильників має найбільше.
на рахунок боргу то взагалі маразм як і весь процес шо попахує тогорішнім лайном декількох кандидатів в гаранти та їх братви.
хоч Юлька ....а ше та, але так дешево чмирити - не по феншую. це говорить тільки про одне шо хтось як завжди бздить.

anv

Цитата: BigFAN від 16:25, 12 Жовтень 2011
ну по крайній мірі з усього Українського політикуму вона хоч-не-хоч прихильників має найбільше
Щодо прихильників то якщо можна було б обирати між Юлькою, Яником, Луциком, Яцинюциком і ще одним варіантом посадити їх усіх в загальну камеру з Чикатилом то даю гарантію, що найбільша підтримка була б в останнього варіанта.
А взагалі Юля сама винна. Не садиш ти то садять тебе. І взагалі треба було трохи людям дати жити, а не сратися між собою і за Яника вже б давно забули після 2004 року. Крім Юльки і Луценка треба посадити всіх інших псевдо демократів. Слава Україні!

Dana Eco-Kosiv

Ну вже дістали з цією Юлею! :hunter
Приймати безкарно безвідповідальні рішення можна, а як відповідати за зроблене, то це вже є переслідування.

Та ж люди не можуть кожного разу,коли вони не згідні з прийнятими нововведеннями, їхати і брати штурмом-мітингами ВР, виражаючи свою незгоду цим самим!!! :coffee

wildperson

Цитата: KVITKA♥ від 13:09, 01 Червень 2012
Ну вже дістали з цією Юлею! :hunter
Приймати безкарно безвідповідальні рішення можна, а як відповідати за зроблене, то це вже є переслідування.

Та ж люди не можуть кожного разу,коли вони не згідні з прийнятими нововведеннями, їхати і брати штурмом-мітингами ВР, виражаючи свою незгоду цим самим!!! :coffee
Я згоден з тим що "дiстали". Й не згоден про "штурми-мiтинги". Але як заставити державу виконувати ЗАКОН я не знаю Закони то... загалом нормальнi. Лиш би "всi рiвнi перед законом". Дочекаемося???

Dana Eco-Kosiv

В тому випадку,якщо натура романтична.