Косів: форум міста та району
04:21, 29 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 [2] 3 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Зажерті лікарі  (Прочитано 32351 раз)
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #15 : 13:57, 24 Лютого 2011 »

може,краще усунути причину появи гастриту?
Це зазвичай нервішкі.

Time is not on your side.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #16 : 15:00, 24 Лютого 2011 »

Уже все вирішилось, маю 3 виразки чи що, поклали на стаціонар, приписали уколи, таблетки, дієту і т.д.

ніц доброго нема. Sad
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #17 : 17:58, 24 Лютого 2011 »

знаю бомбезну лікарку лікувала самого Кучму, але вона працює в Моршені, моєму знайомому вилікувала язву і більшість наших Косівських олігархів також її пацієнти, скоро буду їхати до неї на провірку.

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #18 : 19:55, 24 Лютого 2011 »

може,краще усунути причину появи гастриту?
Це зазвичай нервішкі.

Або харчування. Ось шо Іван писав в тему «Я — солодкоїжка»: «Їм багато шоколаду, повна шафа забита nutell'ою, snickers'ами, шоколадним печенням orreo, пряниками, вафлями артек, контіками і т.д.»
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #19 : 20:17, 24 Лютого 2011 »

Ну а ше куріння трохи, кава, сухомятка і маю собі =\ тепер на таблетках і супах сидіти буду..

шоколад треба буде повикидати, буду їсти домашнє варення краще.
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #20 : 20:30, 24 Лютого 2011 »

Причин виникнення гастриту і виразкової хвороби дуже багато.В Івана вже 3 нарахував:куріння,нерви(досить лиш перший пост цієї теми почитати Smiley),погрішності дієти.
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #21 : 20:47, 24 Лютого 2011 »

Треба відкидати погрішності, сидіти на дієті і мож всьо поправиться, сьогодні вечором ше маю укол у вену, зранку знову уколи, аналізи, таблетки.

Все взагаліто зі школи почалося, пам"яаю як сухарики всі жерли по пару пачок в день, а ще чіпси і живчик, ось результати злосні, треба буде вже робити щось щоб не допустити такого у своїх дітей.
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #22 : 20:54, 24 Лютого 2011 »

ти шо з палати месаги строчиш?
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #23 : 20:59, 24 Лютого 2011 »

ти шо з палати месаги строчиш?
Не з палати, з хати,катаюсь туда-сюда )

Сьогодні в терапевтичному відділі помер безхатченко якийсь, привезли в 5 ранку ше дихаючого в обід винесли вже холодного, так шо там не дуже цікаво сидіти, хібашо можна серед пенсінерів, яких там більшість найти собі колєг тобі може там можна й сидіти )
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #24 : 21:06, 24 Лютого 2011 »

зате їда дієтична (це я з власного досвіду знаю Smiley

Не забувай шо весною починаємо сезон велотріпів — тре бути моцним. Так шо бери в палату пару книжок, походу й від інтернет-залежності підлікуєшся wink3
Dana Eco-Kosiv
Абориген


Репутація: 43
Offline

Повідомлень: 1898
Awards: KosivArt Ракета 2010

Життя іде,і все без коректур...


« Відповідь #25 : 09:29, 25 Лютого 2011 »

не з чужих слів знаю про наших цілителів-ескулапів.

Мою маму оперували в центр.лікарні у Франківську.
Після операції хірург і анестезіолог так чемно маму провідували і поглядали на мене рівно один день.
А я собі подумала,що їм і так зарплату платять...Нічого не дала.
Впевнена була,що вимагати не будуть.Так і сталось.Мені було досить того,що кАтнула всю суму з свого весілля.
Але рада,що мама жива.Правда,після інсульту.І ще рада,що не в боргах.


Цікавий факт,
родичі близькі,
кровні включають мороз,коли очевидно,що допомога потрібна.

В нашому здоров*ї зацікавлені тільки ми самі.Це не означає,що тре бути су..ю і забити на тих,хто поруч страждає чи потребує допомоги.

Time is not on your side.
Galen
Абориген


Репутація: 27
Offline

Повідомлень: 1197
Awards: KosivArt Аватар 2009

Світ нікому не обіцяв бути справедливим.


« Відповідь #26 : 19:00, 27 Лютого 2011 »

Тиждень назад мою похресницю Настю якій 4 рочки мало не прооперували Чернівецькі доктора. Операція мала бути не складною, я добре не розуміюся, та всеж... Почалося з того що в дитини раптово почало боліти вушко, відразу наступного дня звернулися до лікаря. Той толком нічого не пояснив, і відразу призначив операцію. Загноїння. Тільки вкінці коли побачив що моя кума, мама Насті вагітна на 5 місяці, трошки пом'якшився і зказав що може все обійдеться.
Настю в результаті повезли до хорошого спеціаліста, який запевнив що про оперецію не могло бути і мови. Буквально через день після лікування все пройшло.
Не розумію, чи дійсно вони б могли різати дитину без необхідності тільки щоб здерти гроші? Шок!!!
 
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #27 : 18:02, 28 Лютого 2011 »

Тиждень назад мою похресницю Настю якій 4 рочки мало не прооперували Чернівецькі доктора. Операція мала бути не складною, я добре не розуміюся, та всеж... Почалося з того що в дитини раптово почало боліти вушко, відразу наступного дня звернулися до лікаря. Той толком нічого не пояснив, і відразу призначив операцію. Загноїння. Тільки вкінці коли побачив що моя кума, мама Насті вагітна на 5 місяці, трошки пом'якшився і зказав що може все обійдеться.
Настю в результаті повезли до хорошого спеціаліста, який запевнив що про оперецію не могло бути і мови. Буквально через день після лікування все пройшло.
Не розумію, чи дійсно вони б могли різати дитину без необхідності тільки щоб здерти гроші? Шок!!!
 

Галя, ужас! Коли щось таке, то потрібно проконсультуватися з кількома лікарами, а не слухати одного.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Malva Landa
Постійний відвідувач


Репутація: 11
Offline

Повідомлень: 144


« Відповідь #28 : 18:25, 28 Лютого 2011 »

Я от не можу перетравити той факт, що моя колишня однокласниця, яка в школі не могла своїми словами абзац переказати, не встигала ніколи писати за вчителями, постійно помилялась в табличці множення, не могла відрізнити артерію від вени (про закони Ньютона і таблицю Мєндєлєєва мовчу), вивчилась в Івано-Франківську (під маминим патронатом) на ЕНДОКРИНОЛОГА!!!
Так що з лікарями потрібно бути обережними.

Не варто рухатися швидше, ніж літає ваш ангел-охорнець
odnosel4anka
Абориген


Репутація: 54
Offline

Повідомлень: 938
Awards: KosivArt Аватар 2010

:)


« Відповідь #29 : 19:06, 28 Лютого 2011 »

оО, а скільки я таких випадків знаю. Тепер взагалі все за гроші...

найкраще йти до знайомих і перевірених лікарів.

"Своїм терпінням ми можемо досягти більше ніж силою" wink3
Сторінок: 1 [2] 3 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF