Косів: форум міста та району
06:34, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: ДАІ на "гастролях" в КОСОВІ  (Прочитано 94893 раз)
Шмайсер
Постійний відвідувач


Репутація: 4
Offline

Повідомлень: 242


« Відповідь #30 : 17:35, 09 Квітня 2011 »

на мості біля податкової включили світофор   ну і само-собою шо наші "продавці полосатих палочок" там стоять.
будьте обережні

Невже включили?))) Бачите, потрібно лише підняти ініціативу і всього можна "добитися" ))
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #31 : 17:51, 09 Квітня 2011 »

на мості біля податкової включили світофор

певно влада читає косівський форум Smiley
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #32 : 21:09, 09 Квітня 2011 »

Невже включили?))) Бачите, потрібно лише підняти ініціативу і всього можна "добитися" ))
певно влада читає косівський форум Smiley
crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #33 : 10:21, 11 Квітня 2011 »

Невже включили?))) Бачите, потрібно лише підняти ініціативу і всього можна "добитися" ))
... ага той світлофор  стояв собі "на запасних" коліях, його включили коли стало "скрутно" Smiley ...я сам в суботу аж не повірив, але знаючи "ход мислєй" наших гайців, побачивши, що горить жовте а не блимає зупинився, як не як заборонний сигнал, коли включилось червоне мене розвалив істеричний сміх, думаю а деж продавці полосатих палок ? рушив на зелене - дивлюсь а вони із-за буса на стоянці визирають, аж дві машини (напевне не встигали отоварювати, цікаво СКІЛЬКИ ПРОТОКОЛІВ ВОНИ ТОДІ СКЛАЛИ???) Думаю, що ні одного, а якщо і хоч один, то раджу тому чоловіку зразу звертатись до суду, більш як впевнений маршрутного листа у них не було, та і факт введення в експлуатацію світлофора теж спірний, ну і звичайно стандартний набір.
Бачив порушників які проїзджали на червоне, продавці при чому їх не зупиняли, переважно віталися піднімаючи руку.
Моє імхо - при такому спонтанному включенні світлофора працівник ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ мав би перебувати безпосередньо на перехресті і попереджувати аварійні випадки а не "торгувати паличками" на стоянці, БО пішоходи по старій звичці валили собі на перехід, чи там зелене чи червоне (так що міг хтось когось переїхати, або не помітити сигналу і ввалити когось хто виїзджав з моста. "Стара звичка" - це не відмазка при створенні ав. ситуації, але вибачте, коли той світлофор не працюваввід розвалу Союзу, то думаю що навіть гості міста знають, що там не працює, а при суботньому сонцю, сигнал не помітити як два пальці....
До речі дане перехрестя не обладнане пішоходними світлофорами а то непонятки між учасниками дор. руху виходять. Проїзджаєш на зелене а тобі під колеса пішоходи лізуть...
Ще про стару привичку - після однієї аварії на виїзді з об"їздної на Франка змінили організацію руху, головною зробили вул. Дружби а до того було Франка, так там за 2 тижні 12 ДТП було, жителі сіл валили по замовчуванню по Франка в місто як по головній - хто там дивився на той знак в корчах, може його там вітром перевернуло, а може хтось пожартував, аж через 2 чи 3 місяці аж намалювали розмітку СТОП з виїзду Франка.
Отакео... я думаю, що це проста "халатність".
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #34 : 10:26, 11 Квітня 2011 »

добре би повішати на податкову випукле дзеркало для пішоходів, які йдуть з центру на міст.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #35 : 10:40, 11 Квітня 2011 »

добре би повішати на податкову випукле дзеркало для пішоходів, які йдуть з центру на міст.
... і ще коло інтернату, коли виїзджаєш на головну то для прикладу у мене вантажний мікроавтобус крім штатних дзеркал додаткових немає я фізично не можу побачити що там по головній рухається, так би мовити з правої задньої корми, роблю так, визджаю в протилежну сторону напрямку який мені потрібно "в сторону Люльчука" і тоді даю на ліво "в місто" - більшість тих, що їдуть ззаду думають напевне що я хамлю - бо так навіть швидше виходить деколи виїхати з того перехрестя.
vyluzja Franka
Абориген


Репутація: 50
Offline

Повідомлень: 832

життя шкодить здоров'ю


« Відповідь #36 : 16:18, 20 Квітня 2011 »

... сьогодні бачив на об"їздній (як на вул. Франка) людей схожих на даішників в формі з паличкою які торгували нею в чорному "тонованому" БМВ без опіз. знак. ДАІ  з цивільними номерами серії МО. Мене не зупиняли, але навіть якби й зупинили то я б машину не відкривав не глушив а спілкувався б через шкло і першим питанням до них билиб висунуті сумніви що вони інспектори взагалі...
Хтось казав що в косові є "Кобра" сьогодні - як вони виглядають і що вонотаке. Їхню Тойоту з мигалками і синіми номерами я знаю. А що це за ящірки були?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #37 : 13:49, 01 Травня 2011 »

знову зупиняли ці модні в білих сорочках, трохи посперечались на рахунок "відкрийте капот"))))

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
IVP
Ст. модератор


Репутація: 58
Offline

Повідомлень: 1987

Moskalowka


« Відповідь #38 : 15:27, 01 Травня 2011 »

ну і на чому зійшлись ?
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #39 : 15:47, 01 Травня 2011 »

ну і на чому зійшлись ?
я потянув за ручку що відкриває капот а він вимагав шоб я вийшов і підяв капот сам, я відмовився і після 5-ти хвилиного спілкування "біла сорочка" ні з чим вернулась в свою машину crazy

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #40 : 18:09, 15 Вересня 2011 »

засік три екіпажа ДАЇ з Коломиї, та автобус і Уазік з Беркутом

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #41 : 19:28, 15 Вересня 2011 »

нова інфа - це відпрацювання по Косівькому району

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #42 : 19:32, 15 Вересня 2011 »

нова інфа - це відпрацювання по Косівькому району
Відпрацювання чого? І як з тим боротися
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #43 : 19:40, 15 Вересня 2011 »

Відпрацювання чого? І як з тим боротися
усього - ловлять п"яних за кермом, шукають ліваки, перевезення лісу навіть підсилають неповнолітніх з проханням продати тютюнові вироби або алкоголь.
як боротись - дотримуватись законодавства

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
anv
Абориген


Репутація: 13
Offline

Повідомлень: 701


« Відповідь #44 : 20:15, 15 Вересня 2011 »

О, т
усього - ловлять п"яних за кермом, шукають ліваки, перевезення лісу навіть підсилають неповнолітніх з проханням продати тютюнові вироби або алкоголь.
як боротись - дотримуватись законодавства
О, то є добре. Буде трохи тишини з гонщиками і хлопці поколядують
Сторінок: 1 2 [3] 4 5 ... 8 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF