Косів: форум міста та району
08:19, 28 Квітня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: [1] |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Музика 80-х  (Прочитано 25444 раз)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« : 13:51, 11 Січня 2008 »

За останній рік помітно збільшилася трансляція на радіостанціях музики 80-х. Фактично вона займає десь 40%. Як Ви думаєте чому саме зараз? Я не спорю її завжди слухали, але не в такій кількості як зараз.
Я особисто обожнюю цю музику. Дуже люблю C.C.Catch, Modern Talking, Arabesque. А ВИ???
KosivArt
Адміністратор


Репутація: 101
Offline

Повідомлень: 6509


« Відповідь #1 : 14:42, 11 Січня 2008 »

Modern Talking, Bad boys - тема! Smiley
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #2 : 04:07, 12 Січня 2008 »

Маю такі варіанти відповідей:
Музика яка транслюється по радіо, здебільшого, орієнтована на молодь. Молодь, яку виховало покоління, яке слухало цю музику. Може воно якось з вихованням передалося?
Ще можу сказати, що не так давно були популярні переробки на пісні 80-х, люди їх наїлися вже по горло, але багатьох ті переробки спонукали послухати оригінал?
А ще я чув таке: кожну N кількість років мода повертається, може N=20-30 років? (я думаю така формула існує, але вона набагато складніша!)
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #3 : 15:59, 14 Січня 2008 »

А можливо все набагато простіше? І мені здається, що наші батьки не сильно захоплювалися музикою часів наших бабусь і дідусів. Я маю на увазі фокстроти, квік-степи і т.д.
Vlad
Абориген


Репутація: 37
Offline

Повідомлень: 567


« Відповідь #4 : 01:35, 15 Січня 2008 »

Я думаю моя бабуся та дiдусь також не захоплювалися квiк-степом, фокстротом...
Juha
Ст. модератор


Репутація: 77
Offline

Повідомлень: 2517
Awards: KosivArt Душа форуму 2009

My little dream )))


« Відповідь #5 : 11:03, 15 Січня 2008 »

А мені бабця розказувала, що вони ходили на танці, і якраз під таку музику танцювали. Ще твісти, вальси...і т.д.
Я думаю, що причина поширення саме в ці останні роки музики 80-х - величезна кількість клубних міксів на все. Всі пісні усіх стилів музики переробляють. Люди просто скучили за гарною музикою. А оскільки всі нові пісні тиждень пограють нормально, а потім ми кругом чуємо одні мікси на них, то вибір не великий: повернутися до того що вже було. Я не кажу, що клубняк погана музика, але вона вся передає якийсь одний стан. Якийсь транс. Не знаю. Що б ти не слухав, хвилин через 15-20 ти ввійдеш в той стан... Для мене ця музика "без відчуттів".
lambert
Новачок


Репутація: 3
Offline

Повідомлень: 43


« Відповідь #6 : 17:45, 12 Травня 2009 »

а мені не дуже подобаються музика 80-их. Я би не проти цілий день посу слухати:)
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #7 : 00:27, 13 Травня 2009 »

Я скажу так:всі знають класику Моцарта,Баха,Бетховена та інших.Серед музики 80-х теж є своя класика,яка,як на мене,буде актуальною завжди.Для мене точкою відліку музики 80-х стала композиція Лаури Бреніген "Селф контрол".Всім бажаючим можу скинути))
Сторінок: [1] |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF