Косів: форум міста та району
02:05, 13 Травня 2024 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Увійти
 
 
   Початок   Допомога Пошук Увійти Реєстрація WAP  
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Кінець світу  (Прочитано 66169 раз)
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #60 : 00:28, 05 Серпня 2010 »

BigFAN, насправді це не "тупити" це вже "тупизна в кубі". Скажи мені будь ласка де ти бачив або чув, щоб нормальні люди більш менш адекватні цікавились, а тим більше "заморачувались" хто в що вірить або хто кому і "чому" поклоняється.
я так розумію що ти сам себе вже за "нармальну людину більш менш адекватну" на рахуєш, врахувавши як ти заморорочуєшся тим хто в шо вірить. але те шо ти це вже визнаєш, і навіть нам про це пишеш, це добре. кажучи словами лікарів - спостерігається позитивна динаміка))))
Віталік, не переймайся, у кожному місті, королівстві чи просто на форумі має бути свій дурник. З ним прикольно побавитися, посміятися на його недолугими висказуваннями, але ніхто і ніколи не сприймає його белькотню серйозно...

Життя – то трояка ружа...
Лукавий_Єшуя
Новачок


Репутація: -2
Offline

Повідомлень: 31


« Відповідь #61 : 11:05, 05 Серпня 2010 »

Marinka, на рахунок прикольності я думаю ти перевершила всіх, тут навіть нема сумніву. Інші форумчани вони хоть стараються писати конкретно по-темі, з чимось не згідні, дискутують, але це все є по-темі з сенсом, вони відстоюють свою точку зору. Але твоє цитування якихось москальських пісень, це взагалі ставить під велике питання твій стан, маю наувазі психічний. Ну що зробити, в твому віці "підростковому" ти знаходишся під сильною атакою гормонів, я співчуваю тобі. Але не падай духом, пиши, бо так ти хоч трішки себе уявляєш повноцінним членом косівського "бомонду". А на рахунок дурника, колись Діоген спитав своїх учнів: "Що про мене говорять?" вони відповіли: "Що ти представляєш з себе дурника", нащо Діоген відповів їм: " Скажи їм, що вони з себе уявляють розумних".
Так що Марінка, менше уявляй про себе, а більш реально дивись на речі, якщо щось маєш конкретно написати по-темі, напиши. Бажаю тобі...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #62 : 11:11, 05 Серпня 2010 »

...це взагалі ставить під велике питання твій стан, маю наувазі психічний. Ну що зробити, в твому віці "підростковому" ти знаходишся під сильною атакою гормонів, я співчуваю тобі...

порвало наніц  rofl

Born stupied? Try again!
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #63 : 12:01, 05 Серпня 2010 »

...це взагалі ставить під велике питання твій стан, маю наувазі психічний. Ну що зробити, в твому віці "підростковому" ти знаходишся під сильною атакою гормонів, я співчуваю тобі...

порвало наніц  rofl
Це ти на шо намікаєш? Га?  icon_fight1 У мене тут вік підростковий, дай си потішитися crazy rofl

Життя – то трояка ружа...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #64 : 12:09, 05 Серпня 2010 »

Це ти на шо намікаєш? Га?  icon_fight1 У мене тут вік підростковий, дай си потішитися crazy rofl

тішся -тішся, але будь уважною... гормони отакен  rofl

Born stupied? Try again!
ploskonos
Абориген


Репутація: 36
Offline

Повідомлень: 1392
Awards: KosivArt Порадник 2010


« Відповідь #65 : 13:36, 05 Серпня 2010 »

Я ,як колишній лікар,нагадаю,що гормональний статус міняється як підлітковому віці,так і в зрілому.У жінок ця зміна в зрілому віці більш виражена,називається клімаксом,але цей процес притаманний і чоловікам.Тоді вони називають себе баптистами,і згадують,як колись баб тискали...
Жирна_Бойова_Панда
кунг-фу модератор
Ст. модератор


Репутація: 94
Offline

Повідомлень: 4410
Awards: KosivArt Душа форуму 2010

Кавайне панденЯ


« Відповідь #66 : 13:46, 05 Серпня 2010 »

...але цей процес притаманний і чоловікам.Тоді вони називають себе баптистами,і згадують,як колись баб тискали...

було би кльово на цьому і закінчити 

Born stupied? Try again!
Лукавий_Єшуя
Новачок


Репутація: -2
Offline

Повідомлень: 31


« Відповідь #67 : 14:07, 05 Серпня 2010 »

ploskonos, "колишній лікар"...тут ні додати ні відняти...(  але приємно те, що він слідкує за моїм тисненням баб, не розуміючи цей "колишній лікар", що я дав абсолютно точну дефініцію слова "баптист", бо для вас це означало "ті які проповідують Єванглію", "не курять, не п"ють", і за рахунок таких як ви греко-католиків чи православних вірних не купляють буси/мерси і не відпускають гріхи. Ну але "колишній лікар" є дійсно  християнином тому що тільки вони можуть давати клятви Гіпократу, а потім допомагати китайозам заповнювати світ своїм гівном.


Marinka, не відчаюйся який би в тебе не був вік, знай, що в тебе ще не все втрачено. Христос тебе любить.
Marinka
Ст. модератор


Репутація: 85
Offline

Повідомлень: 1409
Awards: KosivArt Язва форуму 2010

Язва форуму:)


« Відповідь #68 : 15:07, 05 Серпня 2010 »


Marinka, не відчаюйся який би в тебе не був вік, знай, що в тебе ще не все втрачено. Христос тебе любить.

Ей, нє! Як як атака гормонів, то значить атака гормонів! wink3 Йуй, найду я тебе колись в якомусь темному перевулку і покажу тобі справжню християнську любов;)))))))))))))))))))))

(Я так шось вижу шо наше спілкування про кінець світу якось плавно перетекло в іншу сферу, більш життєву;) )

Життя – то трояка ружа...
Лукавий_Єшуя
Новачок


Репутація: -2
Offline

Повідомлень: 31


« Відповідь #69 : 15:57, 05 Серпня 2010 »

Marinka, от на тобі можна наочно показати психомоторику, психологію, характер поведінки в так називаєму християнстві. Як на тобі видно характерний признак перший і основний...різка, немотивована переміна настрою ( то ти робиш якісь слабі потуги насміхатися, то як BigFAN погрожуєш показати щось в темному углі ). Вельмишановна Марінка, якщо в тебе є щось показати то показуй своїм близьким  і рідним, я не думаю, що в тебе є щось показати, ну хоча б таке як в Ніколь Остін. Я не думаю, що є сенс існування Землі з такими типу гомосапіенс які на даний час заселяють одну з найкращих планет у всесвіті. Так що в любому випадку кінець світу-це благо, благо однозначно
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #70 : 15:59, 05 Серпня 2010 »

Християнство взагалі немає ніякого практично сенсу для нормального існування на землі, нормальному суспільстві. Маленький приклад: Чого лиш вартий дитячий хрестовий похід коли тисячі дітей за покликом папи римського пішли визволяти могилу Христа в Палестині, в кінцевому результаті більшість цих дітей зібраних зі всієї Європи повмирали з голоду , від хворіб, а ті що залишились потрапили прямою дорогою в мусульманське рабство, бо тільки християнство могло погнати безбройних дітей проти озброєних до зубів арабських орд, за якими навіть лицарі хрестоносці немогли нічого подіяти. Це один маленький приклад зі всієї маразматичної історії християнства,

Стільки слів і фактів. Але діло в тому, що це не християнство.

як вони можуть бути християнами, тобто виконувати слова Ісуса який казав: "Якщо маєш дві сорочки одну відай ближньому свому" . Цікаво, що Ющенко забрав у свого сина і відав українським селянам?
А чому Ющенко повинен щось комусь віддавати? Він хіба християнин? Більше схожий на політичну маріонетку. Він не повинен ні з ким ділитися.

На рахунок "сорочки". Ти, що ніколи не ділився останнім з друзями?
julio
Абориген


Репутація: 38
Offline

Повідомлень: 556


« Відповідь #71 : 16:01, 05 Серпня 2010 »

Marinka, от на тобі можна наочно показати психомоторику, психологію, характер поведінки в так називаєму християнстві. Як на тобі видно характерний признак перший і основний...різка, немотивована переміна в настрої
Бугога. Краще прокоментуй свою "таку оригінальну" реакцію на її пости.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #72 : 19:03, 05 Серпня 2010 »

Marinka, от на тобі можна наочно показати психомоторику, психологію, характер поведінки в так називаєму християнстві. Як на тобі видно характерний признак перший і основний...різка, немотивована переміна настрою ( то ти робиш якісь слабі потуги насміхатися, то як BigFAN погрожуєш показати щось в темному углі ). Вельмишановна Марінка, якщо в тебе є щось показати то показуй своїм близьким  і рідним, я не думаю, що в тебе є щось показати, ну хоча б таке як в Ніколь Остін. Я не думаю, що є сенс існування Землі з такими типу гомосапіенс які на даний час заселяють одну з найкращих планет у всесвіті. Так що в любому випадку кінець світу-це благо, благо однозначно
я радий за тебе, крім того шо ти колись ше міг тиснути баб, ти ше й любиш в неті на фото Ніколь Остін по.......
тепер про мене і темний перевулок.  готовий в спордзалі, на полі, на стадіоні продовжити діалог в любий зручний для тебе час, а чекати підстаркувати ніщєстя в темному перевулку, єкось в западло

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Лукавий_Єшуя
Новачок


Репутація: -2
Offline

Повідомлень: 31


« Відповідь #73 : 19:16, 05 Серпня 2010 »

BigFAN, я не думав, шо ти такий відвертий. Значить в тебе спрацював "рефлекс собачки Павлова". Коли ти прочитав ім"я Ніколь Остін, відразу поділився чим  в такому випадку займаєшся....хоча я не зовсім зрозумів, що означаю "по..... Ніколь Остін" варіантів є багато, ти шифруєшся чи соромишся-напиши відверто які асоціації і чим ти займаєшся коли ти прочитав "Ніколь Остін", я думаю форумчани твої друзі тобі допоможуть.
З найкращими побажаннями.
BigFAN
Модератор


Репутація: 66
Offline

Повідомлень: 3335
Awards: KosivArt Інформатор 2010

постріл - це передача думок на відстань...


« Відповідь #74 : 19:22, 05 Серпня 2010 »

BigFAN, я не думав, шо ти такий відвертий. Значить в тебе спрацював "рефлекс собачки Павлова". Коли ти прочитав ім"я Ніколь Остін відразу ти поділився чим ти в такому випадку займаєшся....хоча я не зовсім зрозумів, що означаю "по..... Ніколь Остін" варіантів є багато, ти шифруєшся чи соромишся-напиши відверто які асоціації і чим ти займаєшся коли ти прочитав "Ніколь Остін", я думаю форумчани твої друзі тобі допоможуть.
З найкращими побажаннями.
дешевонько, в своєму репертуарі, спригнув з моєї пропозиції до діалогу icon_fight1
Упсс... забув, забув роз"яснити тобі шо означає "по......" в твому випадку без "Віагри" тільки подивитись, ти ж сам писав шо роки вже не ті

Недалекі люди як правило осуджують все те, що виходить за рамки їх світогляду "Франсуа де Лярош Фуко"
Сторінок: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Нагору
  Друк  
 
Перейти в:  

© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF