Пусті балачки на форумі?

<< < (2/10) > >>

ploskonos:
Цитата: wertep75 від 01:11, 12 Липня 2010

В вас на форумі нічого толкового окрім пустих балачок !!!! Хтось би шось серйозне сказав.


Забанили Иєшуа - скінчилася сурйозна бесіда))
А якщо серйозно - на форумі спілкуються люди різного віку,різних професій,політичних поглядів і т.д. ,яких об"єднує бажання поспілкуватись з своїми земляками.Так собі люди релаксують.

Є якісь серйозні питання - пиши,кому цікаво - той прийме участь в дискусії.
Лиш бажано не на тему релігії,бо уже стало.

Juha:
Підтримую Плосконоса. Нам просто подобається спілкуватися з земляками  :!: victory
Я особливо люблю, коли в Косові випадає сніг - і Стас зразу ж виставляє фото... Щось сталося: моя мама ще не знає, а я вже все прочитала...
А якщо WertepA75 цікавить якесь конкретне направлення, то якщо ми щось по тому знаємо - то ми зможемо підтримати тему, а якщо ні, то тоді треба звертатися на інші форуми...

wertep75:
Цитата: Juha від 16:59, 13 Липня 2010

Підтримую Плосконоса. Нам просто подобається спілкуватися з земляками  :!: victory
Я особливо люблю, коли в Косові випадає сніг - і Стас зразу ж виставляє фото... Щось сталося: моя мама ще не знає, а я вже все прочитала...
А якщо WertepA75 цікавить якесь конкретне направлення, то якщо ми щось по тому знаємо - то ми зможемо підтримати тему, а якщо ні, то тоді треба звертатися на інші форуми...
Я сам тут для того бо щось таки знаю і готовий допомагати людям з відео, якщо когось цікавить...

Marinka:
Цитата: wertep75 від 17:07, 13 Липня 2010

Я сам тут для того бо щось таки знаю і готовий допомагати людям з відео, якщо когось цікавить...

веди месія!

(Насправді я не зла стервочка;) А дуже навіть добра)

wildperson:
2 wertep75
...Я сам тут для того бо щось таки знаю і готовий допомагати людям з відео, якщо когось цікавить...

А я бачу в даному випадку лиш рекламу себе, нiц рацiонального для розвитку форуму

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка