Загальний => Спорт => Тема розпочата: Juha від 12:49, 11 Серпня 2008

Назва: Олімпіада - 2008 (Пекін)
Відправлено: Juha від 12:49, 11 Серпня 2008
Давайте обговорювати :!:

Я така розстроєна, наші не те, що в фіналах програють, вони фактично нікуди кваліфікуватися не можуть. Поки що найвищий результат України показала команда зі стрільби з лука, які зайняли четверте місце, програвши корейцям 3 очки в грі за третє місце :(.

Назва: Re: Олімпіада - 2008 (Пекін)
Відправлено: Juha від 14:46, 12 Серпня 2008
Львівський дзюдоїст Гонтюк отримав першу медаль України, правда тільки бронзу, але й те добре :!: :yahoo:

Відправлено: Marinka від 15:11, 12 Серпня 2008
Жах... Ми чим дальше тим гірше виступаємо.... Ну ще у нас надія на академічну греблю....;))

Відправлено: Juha від 15:45, 12 Серпня 2008
І на боксера також.
Україна в принципі на трьох олімпіадах виступала стабільно. Мала по 23 медалі. А в цьому році... Аж стидно. :(

Відправлено: Juha від 10:53, 13 Серпня 2008
У нас ще одна бронза. Її заслужили чоловічий дует на стрибках в воду. Після другої спроби вони були на останньому місці, після п'ятої - на другому. І після завершального стрибка, їх випередили російський дует. Але й на тому молодці. Рахуйте, після перших двох стрибків - на останньому були і так піднялися :!:  :)

Відправлено: Juha від 12:00, 13 Серпня 2008
Вже і третя бронза є тепер з Важкої атлетики :!: Наталя Давидова -  :strong:

Відправлено: Juha від 12:28, 13 Серпня 2008
Ви не повірите, але вже є і четверта бронза з греко-римської боротьби. Медаліст - Армен Варданян.
Бачите як ми, за один день три бронзи. Сьогодні по-ходу більше медалей не буде!!!

Відправлено: Juha від 15:02, 14 Серпня 2008
Тільки що Україна виграла першу ЗОЛОТУ медаль :!: :!: :!: УРА :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Команда України з фехтування обіграли Китай 45:44. Ви тільки уявіть собі, Китай обіграли :!: :!: :!:
Всіх вітаю з такою очікуваною перемогою :!: :!: :!: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :applauds :flower  :in_love:

Відправлено: wildperson від 15:14, 14 Серпня 2008
Щось менi то невтiшно дивитися, що на Украiну, що на Росiю... Що Китай робить! Вже 23 золотих, якщо не помиляюсь. Еххх....

Відправлено: Juha від 15:19, 14 Серпня 2008
Ага :!: Але всеодно, наші фехтувальники молодці :!: :!: :!:
Хоча першого нашого призера Гонтюка, реально засудили в півфіналі. Це факт. На протест українських тренерів суддю звільнили від обов'язків. А результат же ж залишився. А змагався наш чемпіон із китайцем, у якого вже вигравав, причому з легкістю. В результаті, в нас бронза, а в китайця або срібло, або навіть золото.

А зараз почнеться легка атлетика, там в китайців шансів немає багато. Лідерами мені здається будуть американці і росіяни. Українці також мають невеличкі шанси. Так що будемо продовжувати вболівати :!:

Ще раз вітаю з першим золотом :!: :!: :!: УКРАЇНА -ВПЕРЕД :!: :!: :!: :strong:

Відправлено: Marinka від 16:40, 14 Серпня 2008

Наші дівчата у фіналі перемогли китаянок у запеклому протистоянні 45:44. При цьому українки змогли більше відіграти 10 очок програшу по ходу змагань. Долю бою вирішив останній удар - і наймолодша учасниця турніру виявилась сильнішою за найдосвідченішу. Перед цим судді не змогли віддати золото Україні своїм рішенням, хоча українка і завдала удар першою.

Медалі принесли Україні Олена Хомрова Ольга Харлан та Ольга Жовнір і Галина Пундик.

Це перше золото України на Олімпіаді.

Наші дівчата були наймолодшими учасницями змагань, наймолодшій з них 17 років.  :applauds :applauds :applauds :flower :flower :flower

Відправлено: Juha від 09:00, 15 Серпня 2008
Люди :yahoo: З самого ранку в нас друге золото. Заслужив його Артур Айвазян, стрільба з гвинтівки, з 50 метрів. Ми вже на 12 місці, у медальному заліку. :dance :dance :dance
Я люблю Україну :!: :!: :!:

Відправлено: Marinka від 10:34, 15 Серпня 2008
Так ми молодці!!!!! Точніше наші спортсмени;)))))))

Відправлено: Juha від 13:04, 15 Серпня 2008
У нас третє золото :!: :strong: :yahoo:
Віктор Рубан став найсильнишим серед лучників. І в фінальному поєдинку здолав свого суперника з рахунком 113:112   :yahoo::dance :applauds :flower
Треба срочно :drinks: :!: :)

Відправлено: Назар від 13:21, 15 Серпня 2008
 :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds

Відправлено: KosivArt від 12:13, 18 Серпня 2008
В загальному по медалях ми на 10 місці, Росія на 8, на першому - Китай.
А якшо порівняти к-сть населення щодо медаль - то ми на 2 місці :)

Відправлено: Juha від 13:08, 20 Серпня 2008
Станом на вчорашній вечір у нас 5 золотих, 4 срібні та 8 бронзових медалей. Наші вже переплюнули результат на 5 медалей. Україна надіялася на 10-12, а є вже 17. Сподіваємося, що це не кінцевий результат.

Відправлено: KosivArt від 09:31, 21 Серпня 2008
Вже є 18 медалей :)

Відправлено: dimon від 12:53, 23 Серпня 2008
тепер ми на 13 місці... Посунула нас Голандія і якісь аборигени :)

Відправлено: Juha від 15:42, 23 Серпня 2008
Ми знову на 10 місці. За сьогоднішній день у нас 2 золота, 1 срібло та 3 бронзи. Якби ще клята Віннер не судила гімнастику, то в нас було б на одну бронзу менше, але зато або на срібло або навіть і на золото більше. Слава Богу, що хоть інші судді відреагували на протест українських тренерів і не дивлячись на заперечення Ірини Віннер бронзу отримала Безсонова, а не росіянка. Слава Україні :!: :strong:

Відправлено: KosivArt від 16:50, 23 Серпня 2008
Спортсменам слава! :)

Відправлено: Juha від 11:50, 09 Вересня 2008
Зараз в Пекіні триває Паралімпіада - 2008. І Україна за три дні дуже круто виступила. в нас уже є 13 медалей: 4 золоті, 4 срібні, 5 бронзових. В медальному заліку ми на 5 місці.  :applauds :flower Перед нами Великобританія, Китай, США, Австралія, які займають місця відповідно. Сподіваємося, що на цьому ми не зупинимося.

Відправлено: Juha від 13:11, 09 Вересня 2008
З того часу, як я писала попереднє повідомлення пройшла 1 година і 20 хвилин, а в нас уже 6 золотих, 5 срібних і 8 бронзових.  :yahoo: :flower :applauds :applauds :applauds :applauds :applauds

Відправлено: Juha від 13:33, 12 Вересня 2008
Паралімпіада все ще триває. В корзині України вже 42 медалей: 15 золотих, 10 срібних та 17 бронзових.  :yahoo: Україна постійно міняється із Австралією та Росією 4, 5 та 6 місцями в медальному заліку. Зараз ми займає місця відповідно.
Я от постійно слідкую за новинами цієї паралмпіади і просто захоплююсь силою цих людей. Коли дивлюся фото олімпійських чемпіонів з плавання, в яких немає однієї руки, і як вони сяють вигравши заплив, аж мороз по тілу йде. Всім би такої волі та відваги.
Продовжуємо вболівати :!: :!: :!: :flower  :applauds

Відправлено: Juha від 09:04, 15 Вересня 2008
Друзі, після вихідних ми продовжуємо втримувати четверте місце в медальному заліку із 59 медалями, з яких 20 золотих, нам на п'ятки наступає Австралія, в неї 19 золотих. Але навіть якщо нас ожене і Австралія, і інші країни, наші спортсмени і так показали неймовірний результат, якого ніхто не чекав :!: :!: :!:  :applauds :flower

Відправлено: KosivArt від 10:23, 15 Вересня 2008
Молодці! В Лондоні можна сподіватись на перше місце! :)

Відправлено: Juha від 15:44, 15 Вересня 2008
З сьогоднішній день ще 10 медалей.
Тобто, всього - 69, з них 23 золоті медалі, 17 срібних і 29 бронзових. :yahoo: :applauds

Відправлено: Juha від 17:55, 16 Вересня 2008
Закінчився передостанній день паралімпіади, завтра ще розіграють кілька комплектів нагород і відбудеться закриття. В України 73 медалі, з яких 24 золоті. В медальному заліку ми продовжуємо займати 4 місце. Австралія займає 5 місце, в неї 22 золоті медалі і завтра вона ще має гарні шанси обійти україну, тому що в двох видах замагань австралійські спортсмени виступають фаворитами. Більше, наче нікому це не вдасться. Але що б не було, результат і так у нас супер класний. :)

Відправлено: Juha від 16:32, 17 Вересня 2008
Ось із таким показником закінчилися Паралімпійські ігри в Пекіні.