Косів: форум міста та району

Косів => Родзинки => Тема розпочата: KosivArt від 19:11, 27 Лютого 2013Назва: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 19:11, 27 Лютого 2013
Команда «ВелоКосова» готує до запуску проект «Гуцулія» — туристично-інформаційний інтернет-портал картографічний докладний каталог-довідник Косівського району.

Гуцулія стане логічним продовженням вже діючого успішного проекту «ВелоКосів (http://velokosiv.if.ua)»— метою якого є популяризація велосипедних поїздок горами та населеними пунктами Косівського району серед українських та іноземних туристів, а також новоствореного проекту «МапаКосів (http://mapakosiv.if.ua)» — карти і маршрути Косівщини.

А завданням проекту є збір інформації по Косівському району та створення сайту з реальними корисними публікаціями і докладним описом, фото, відео, координатами та розміщенням на карті всіх атракцій району (садиби зеленого туризму, готелі, ресторани, заклади дозвілля та харчування, автостанції, озера, водоспади, церкви, музеї — пам’ятки природи, історії, культури та архітектури), зі зручною навігацією, інформацією про події в районі, пошуком та відгуками відвідувачів. Ключовим напрямком проекту буде формування базового туристичного продукту, за яким можна позиціонувати й представляти Косівщину, як туристичний край.

Наразі ведеться розробка порталу, а коли в горбах буде сухо — на роверах будемо проводити етнографічні вело-експедиції в усі села Косівщини.

Далі опишу сам проект та план його реалізації. Будьте на дроті :)

Довідка: Проект минулого року подавався на обласний конкурс проектів з розвитку туризму і фактично не виграв його лише через юридичні формальності. Щоб подібних проблем не було в майбутньому ми хочемо зареєструвати громадську організацію «ВелоКосів», що дасть можливість брати участь і вигравати! подібні конкурси чи тендери.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 12:53, 28 Лютого 2013
Актуальність проекту

Розвиток туризму є одним із пріоритетних стратегічних напрямків у соціально-економічному та культурному розвитку Косівського району на найближчі десятиліття, що відображено у важливих програмних документах району:

 • Стратегії економічного та соціального розвитку населених пунктів Косівського району до 2020 року, затвердженої рішенням Косівської районної ради від 12.01.2011 №36-3/2011.
 • Програмі розвитку туризму в Косівському районі на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Косівської районної ради № 66-4/2011 від 08.04.2011.
 • Програмі розвитку інвестиційної діяльності в Косівському районі на період 2012-2015 років, затвердженої рішенням Косівської районної ради № 246-11/2012 від 15.03.2012.

З кожним роком збільшується інтерес туристичних фірм та туристичних агенцій до нашого краю, збільшується потік відпочиваючих. І в кожному населеному пункті Косівщини є чарівні куточки для туриста.
   
Проблема в тому, що інформації про район мало, періодично обмеженим накладом видаються довідники-путівники, в інтернеті є сайти з інформацією про заклади відпочинку та харчування в Косівському районі. Та й, в основному, ця вся інформація про набільш відомі туристу населені пункти, такі як, власне, Косів, села Шешори та Космач. А більш віддалені села залишаються без належної уваги.
   
Крім того, туриста, крім «проживання-харчування» цікавлять й інші атракції: новини та події в регіоні, музеї, народні майстри, базари, водоспади, гуцульські церкви, пам’ятки природи, історії, культури та архітектури.
   
Для того, щоб надати туристичній інфраструктурі району всебічного розвитку, а туристам — вичерпну, докладну і реально корисну інформацію, потрібен єдиний рекламно-інформаційний туристичний веб-портал — картографічний інтернет каталог-довідник Косова і Косівського району «Гуцулія».

Також вся зібрана інформація каталога-довідника стане в нагоді туристично-інформаційному візит-центру, який неодмінно відкриється в Косові з метою реклами природного потенціалу Косівщини, промоції його туристичних можливостей, залучення широкого кола туристів до відпочинку та подорожей на його території, в тому числі з-за кордону, підвищення рівня туристичих послуг, створення маркетингу туристичного напрямку, що базується на сучасних технологіях.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: IVP від 15:25, 28 Лютого 2013
вже придумали звідки прибуток брати ?


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Жирна_Бойова_Панда від 17:07, 28 Лютого 2013
sape :crazy:


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 17:16, 28 Лютого 2013
Думаю через рік з допомогою інтерактивної форми підприємці та організації зможуть добавляти свої дані на платній основі.

Також цільова територія проекту буде розширена на інші гірські райони Івано-Франківської області, особливо Верховинський район і на подальшу перспективу також сусідні області Гуцульщини: Чернівецьку та Закарпатську області.

І контекстна реклама, звичайно :)


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 10:52, 01 Березня 2013
Мета проекту

Метою проекту є розвиток та популяризація туристично-культурного потенціалу Косівського району серед українських та іноземних туристів і пластунів, налагодження  міжнародних зв’язків і, як результат, покращення економічного і культурного розвитку Косівщини.

Цільова група та цільова територія проекту

Основні цільові групи проекту — це вітчизняні туристи та туристи з-за кордону, а також пластуни.

На Косівщині доволі часто відбуваються пластові табори всеукраїнського рівня (крайові табори), а також міжнародні пластові табори (міжкрайові табори), зокрема, міжкрайовий пластовий мистецький табір «Метаморфози» 2002, 2007, 2010 роки.

Інформація, зібрана на сайті, дасть можливість якісно планувати програму табору, а також може використовуватись для презентації Косівщини, на теренах якої відбуватиметься табір для учасників з-за кордону.

Також додатковою цільовою групою є місцеві приватні підприємці, які зайняті в туризмі.

Косівський район — це основна цільова територія проекту. В планах проекту на наступні роки розширити цільову територію на всі інші гірські райони Івано-Франківської області. І на перспективу також сусідні області Гуцульщини: Чернівецьку та Закарпатську області.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Burkut від 23:49, 01 Березня 2013
як буде більш-менш результат, тобто досить багато контенту. то думаю, що допоможу з промо на велокиєві та ще деяких потужних ресурсах. ну й ще за деякі мотузочки посмикаю.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 11:08, 02 Березня 2013
Дякую за підтримку, Ігор! :drinks:


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 11:37, 04 Березня 2013
Методи реалізації проекту

1. На велосипедах об’їздити всі населені пункти Косівського району (місто Косів + 44 населені пункти) з GPS-трекером і фотоапаратом. Перед кожним виїздом, з допомогою інформації від міського та сільських голів, депутатів району, літератури та інтернету, складатиметься маршрут поїздки.

Чому поїздки на велосипеді? Це сильно мінімізує транспортні витрати бюджету, а також популяризуватиме здоровий спосіб життя. Всі учасники проекту мають гірські велосипеди, в групи буде цифровий фотоапарат та GPS-трекер, наданий громадською ініціативою «ВелоКосів».

Для важкодоступних місць в наявності команди проекту буде всепрохідний УАЗ-452.

2. Зробити детальні описи, фото, відео, координати всіх туристичних атракцій (садиби зеленого туризму, готелі, ресторани, заклади дозвілля, автостанції, озера, водоспади, церкви, музеї — пам’ятки природи, історії, культури та архітектури).

3. Систематизувати та класифікувати зібрану інформацію.

4. Створити веб-портал «Гуцулія» та викласти на нього всі отримані дані, де відвідувачі зможуть легко знаходити потрібну інформацію, добавляти нові дані, коментувати кожен запис та ділитись відгуками.

5. Розрекламувати проект та веб-сайт «Гуцулія» в інтернеті з допомогою мережі кращих Косівських сайтів та соціальних мереж, публікації в ЗМІЮ, підприємців та депутатів всі рівнів.

6. Вивести веб-проект на лідируючі позиції в пошукових системах за основними пошуковими запитами: «Відпочинок в Карпатах», «Відпочинок в Косові», «Зелений туризм в Карпатах» та ін.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 10:40, 05 Березня 2013
Очікувані результати

Реалізація такого проекту сприятиме розвитку туризму на Косівщині, який є пріоритетною галуззю. Результатом проекту буде зростання іміджу району, як туристичного краю в Україні та за її межами, а також зростання надходжень у місцеві бюджети.

Туристична галузь на Косівщині стане важливим чинником стабільного і динамічного збільшення надходжень до місцевого бюджету, позитивного впливу на стан справ в багатьох галузях економіки (транспорт, торгівля, зв’язок, будівництво, сільське господарство, виробництво товарів широкого вжитку, народно-художніх промислів та інше).

Реалізація проекту сприятиме розвитку сільського зеленого туризму, залученню інвестицій у туристичну галузь Косівщини, підвищенню зайнятості населення та розвитку підприємництва,  впровадженню нових форм організації туризму, популяризації мережі туристично-екскурсійних атракцій та маршрутів, залученню українців та іноземних громадян до пізнавання багатої природної та  історико-культурної спадщини нашого краю, збереження екологічної рівноваги.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 10:17, 06 Березня 2013
Партнери проекту (організації, які братимуть участь у реалізації проекту)

 • Косівська станиця НСОУ Пласт
 • Громадська ініціатива ВелоКосів — http://velokosiv.if.ua (http://velokosiv.if.ua)
 • Кредитна спілка «Косівська» — http://ksk.if.ua (http://ksk.if.ua)
 • Косівська районна організація Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні
 • Косівський рятувальний пункт


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 11:25, 08 Березня 2013
Залучення цільової групи (яким чином цільову групу буде залучено до реалізації проекту?)

 • Реклама порталу «Гуцулія» в інтернеті на кращих сайтах Косівщини.
 • Реклама сайту «Гуцулія» в інтернеті в соціальних мережах.
 • Реклама проекту «Гуцулія» в місцевих ЗМІ.
 • Реклама веб-адреси проекту на автомобілі УАЗ-452.
 • Розповсюдження візитівок та рекламних буклетів проекту серед підприємців та туристів.
 • Поширення інформації про проект з допомогою райдержадміністрації, районної, міської та сільських рад, депутатів всіх рівнів, громадських організацій та об’єднань.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 12:39, 10 Березня 2013
Поширення інформації (як буде поширюватися інформація про проект та його результати? Яку кількість громадян буде нею охоплено?)

1. Інформація про проект та сайт «Гуцулія» поширюватиметься з допомою тематичних анонсів та банерів на 22 сайтах із загальною місячною аудиторією близько 85 000 людей:

 • Проект «ВелоКосів» http://velokosiv.if.ua (https://velokosiv.if.ua)
 • Косівський портал http://kosivart.com (http://kosivart.com)
 • Косівський форум http://kosivart.com/forum/ (https://forum.kosivart.com/)
 • Газета «Гуцульський край» http://gk.kosiv.org.ua/ (https://gk.kosiv.org.ua/)
 • Сайт новини Косівщини http://kosivart.if.ua (https://kosivart.if.ua)
 • Косівська районна рада http://rada.kosiv.org.ua (https://rada.kosiv.org.ua)
 • Косівська міська крада https://kosivmr.gov.ua (https://kosivmr.gov.ua)
 • Маєток Святого Миколая http://mykolaj.if.ua (https://mykolaj.if.ua)
 • Часопис «Гуцули і Гуцульщина» http://gig.kosiv.biz (https://gig.kosiv.biz)
 • Яворів мистецький  http:/grazhda.huculia.info (https://grazhda.huculia.info)
 • НПП Гуцульщина http://nnph.if.ua (https://nnph.kosiv.org.ua)
 • Карти і походи Косівщиною http://mapakosiv.if.ua (https://mapakosiv.if.ua)
 • Лудинє-фест http://ludyne.huculia.info (https://ludyne.huculia.info)
 • Село Баня-Березів http://bereziv.kosiv.org.ua (https://bereziv.kosiv.org.ua)
 • Кафедра Дизайну КІПДМ ЛНАМ http://artkipdm.kosiv.org.ua (https://artkipdm.kosiv.org.ua)
 • Рок-гурт «Гуцули» https://huzulyrock.kosiv.org.ua (https://huzulyrock.kosiv.org.ua)
 • Косівська центральна районна бібліотека http://kosivlibrary.if.ua (https://library.kosiv.org.ua)
 • Телефонний довідник Косівщини http://kosiv.org.ua (http://kosiv.org.ua)
 • Косівський фотоальбом https://foto.kosiv.org.ua (https://foto.kosiv.org.ua)
 • Дошка оголошень Косова та району http://kosiv.biz (http://kosiv.biz)

2. Інформація про проект та сайт «Гуцулія» поширюватиметься в інтернеті в соціальних мережах (групи «Косів» та «ВелоКосів» у Facebook та Vkontakte), а також в дружніх тематичних групах з аудиторією близько 7 000 людей.

3. Публікації в газеті «Гуцульський край» з загальною кількістю підписувачів 3000 людей.

4. Поширення візитівок та буклетів загальним накладом 4000 екз.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 11:41, 19 Квітня 2013
Основний функціонал сайту ще не працює, але зате вже можна читати цікаві публікації про Косів (http://huculia.info/category/blog/).


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 14:12, 02 Січня 2014
Куди піти і що подивитись в місті Косові та селах Косівського району (http://huculia.info/placecategory/places/).

На сайті додано інформацію для туристів (http://huculia.info/for-tourists/), косівчан (http://huculia.info/for-kosiv/) і власників бізнесу (http://huculia.info/for-owners/).


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: wildperson від 21:07, 02 Січня 2014
Засада з цею гуцулiею :( Був в мене сайт (ну хай блог), адресу по телефону- як два байти, прiзвище.if.ua. Стали вони злобними, грошей хочуть. Тепер попробуй по телефону скажи todorak.huculia.info (якщо сам згадаеш як то пишеться, це ж не if). А то ж в мене не для заробiтку було, чисто для душi, тим хто 3 копiйки з того заробляв- if.ua ще бiльшу свиню пiдсунув напевно.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 19:28, 03 Січня 2014
Адресу сайта простіше висилати через смс

А власне твій сайт в мене зараз на 3 місці в гуглі по словах «Петро Тодорак». Стане на першому, якщо в контактах пропишеш ім’я-прізвище.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: wildperson від 20:02, 04 Січня 2014
Адресу сайта простіше висилати через смс

А власне твій сайт в мене зараз на 3 місці в гуглі по словах «Петро Тодорак». Стане на першому, якщо в контактах пропишеш ім’я-прізвище.
СМС- це лишня операцiя, а я дуже лiнивий :crazy: Адреса повинна легко диктуватися, легко сприйматися на слух. В мене службова пошта- спiвпадае з номером службового  мобiльного телефону, люди то дуже позитивно сприймають, бо зручно так.
А гугль менi якось пофiг, яке там в мене мiсце, за славою не ганяюся :) Хiба що казати: погугли сайт по прiзвищу. Так то ще незручнiше як смс (в планi "менi лiниво, шукай мене сам", якось незручно).
Але то таке, просто скриплю, було б так вже треба- оплатив би той сайт. А вiн просто для максимально простого способу допомогти друзям знайти мiнiмум софту за мiнiмум часу, без всяких озвiрiвших файлообмiнникiв з iдiотськими капчами. Той самий "Секрет" в мене скачали в тому роцi 87 раз, все знайомi, що побачили таку крихiтку корисну в мене на робочiй флешцi. Але схоже все знову зламалося на сайтi :(


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 11:06, 04 Квітня 2014
Купа нових атракцій (http://huculia.info/placecategory/places/) та цікавих публікацій (http://huculia.info/category/blog/).


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: wildperson від 14:09, 04 Квітня 2014
Щось там з рестораном "Бабай" не то :(


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 16:56, 04 Квітня 2014
пофіксив, дякую!

в тебе сайт довго грузиться чи ні?


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: wildperson від 13:18, 05 Квітня 2014
пофіксив, дякую!

в тебе сайт довго грузиться чи ні?
На 14.15 мск не грузиться нiяк. Опера АС, Макстон 4, IE 8, нi один браузер.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 15:54, 06 Квітня 2014
ого, певно заблокували як жж навального  :coffee


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: wildperson від 19:51, 06 Квітня 2014
ого, певно заблокували як жж навального  :coffee
не знаю хто то навальний, а от читалку кад-файлiв менi прийшлося в рази 4 довше пересилати (а так я просто лiнк на сайт смскою посилав)


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 20:14, 06 Квітня 2014
для файлів краще пробуй спец. сервіси, типу ex.ua чи cloud.mail.ru


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: wildperson від 22:44, 06 Квітня 2014
для файлів краще пробуй спец. сервіси, типу ex.ua чи cloud.mail.ru
Маю й дропбокс i мейл. Просто коли був старий блог- обходився без всяких смс (легко продиктувати). Але вже... Я не плачуся, просто константую.


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Тарас Пасимок від 17:10, 21 Жовтня 2014
http://huculia.info/ (http://huculia.info/) - сайт гарний вийшов - людям подобається і дизайн і оригінальна концепція з коротким описом об’єктів  :)

якби було нормальне фінансування діло би пішло швидше!


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 12:56, 19 Березня 2015
Нові публікації:
Косівщина завжди буде славитись, бо тут живуть унікальні люди! (http://huculia.info/touristic-kosiv-region/)
Косів Гуцульський: пам’ятки історії, культури, природи (http://huculia.info/kosiv-historical-cultural-nature-monuments/)
Боротьба УПА з радянськими силовими органами на Косівщині в 1944–1956 рр. (http://huculia.info/upa-kosiv-region/)

Нові атракції:
Садиба, пасіка та форельне господарство Миколи Кіщука (http://huculia.info/place/kischuk-guest-house-apiary-trout-farming-yavoriv/) (Яворів)
Ветеринарна аптека «ЗооСвіт» (http://huculia.info/place/veterinary-pharmacy-zoo-kosiv/) (Косів)
Магазин «1000 дрібниць» (http://huculia.info/place/store-1000-kosiv/) (Косів)
Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини (http://huculia.info/place/hutsul-folk-art-museum-kosiv/) (Косів)

Додати атракцію! (http://huculia.info/?ptype=post_listing) (безкоштовно)
Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: KosivArt від 12:35, 12 Вересня 2022
На «Гуцулії» вже є 300 унікальних цікавих тематичних публікацій (https://huculia.info/category/blog/) — варто глянути!


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Тарас Пасимок від 17:14, 21 Вересня 2022
Також на сайті Гуцулія вже є більше 150 туристичних точок в розділі «Атракції» (https://huculia.info/placecategory/places/).


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Тарас Пасимок від 14:53, 27 Вересня 2022
За моїми скромними підрахунками на сайті Гуцулія вже розміщено 50 моїх статтей в категорії публікації, а також 100 статтей і точок в категорії атракції =150 матеріалів :drinks


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Тарас Пасимок від 16:55, 07 Червня 2023
Крута підбірка — «Гуцулія: Туристичні місця (https://huculia.info/best-places/)» :drinks:


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Тарас Пасимок від 15:55, 17 Жовтня 2023
Село Білоберізка: Туристичні місця
https://huculia.info/biloberezka-best-places/


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Тарас Пасимок від 15:57, 17 Жовтня 2023
Похід горами, африканські барабани і чайна церемонія: як проводить вечір гід з Косова
https://huculia.info/day-in-life-kosiv-tour-guide/


Назва: Re: Гуцулія — туристично-інформаційний картографічний портал
Відправлено: Тарас Пасимок від 15:27, 26 Червня 2024
Село Шепіт: Туристичні місця
https://huculia.info/shepit-best-places/


© 2007—2024 KosivArt | Працює на SMF